BET FAN

Rejestracja bez dowodu?
Tak
Transmisje meczów
Nie
Zakłady na żywo
Tak
Zakłady wirtualne
Tak
BETFAN
Bukmacher BETFAN
Minimalna wypłata 1 zł
Minimalna stawka 1 zł
Szczegółowe informacje
Aplikacja mobilna iOS, Android
Opcje płatności Przelewy24, Blik
Obsługa klienta e-mail, chat zł
Minimalna wypłata 1 zł
Minimalna stawka 1 zł
Rejestracja bez dowodu Tak
Zakłady na żywo Tak
Zakłady wirtualne Tak
Transmisje meczów Nie
Rodzaje kuponów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Esport Nie

Betfan to stosunkowo nowy twór na rynku podmiotów oferujących zakłady bukmacherskie online, jednak firma ta dobrze wie, jak zaskarbić sobie serca i przyciągnąć uwagę amatorów obstawiania. Świetny pakiet powitalny i unikatowa oferta, w której oprócz typowania wyników sportowych, można zakładać się niemal o wszystko – to niewątpliwe zalety zielono-żółtej oferty tego bukmachera. Symbolem gigantycznej i piekielnie mocnej oferty Betfan, jest Mariusz Pudzianowski, 5-krotny Mistrz Świata Strongman i zawodnik MMA, który wciąż pozostaje twarzą tej marki. Betfan to w 100% legalny bukmacher, który działa w Polsce na podstawie wydanej z końcem 2018 r. przez MF licencji nr PS4.6831.3.2018. Przyjrzyjmy się jak cała oferta Betfan prezentuje się z perspektywy użytkownika tej ciągle rozwijającej się platformy bukmacherskiej.

Jak przebiega rejestracja w Betfan?

Do założenia konta w Betfan, wymagane jest ukończenie 18 lat. Rejestracja przebiega bardzo szybko i po minucie można rozpocząć zabawę z Betfan na prawdziwe pieniądze. Co ciekawe, bukmacher udostępnia opcję rejestracji bez dowodu osobistego i stworzenie tzw. konta tymczasowego. W tym wariancie użytkownik otrzymuje praktycznie pełną funkcjonalność serwisu, jednak – aby wypłacić zgromadzone środki, konieczne jest przekształcenie konta o statusie tymczasowym – w pełne BETkonto. W tym celu należy uzyskać pozytywną weryfikację, poprzez przesłanie w formie elektronicznej dokumentu tożsamości (zdjęcie/skan).

Najważniejsze informacje na temat wpłat i wypłat w Betfan

Depozyt można złożyć za pośrednictwem szybkiego przelewu, BLIK-a lub karty płatniczej, a minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. Przelew musi być wykonany z imiennego rachunku bankowego, aby bukmacher mógł przypisać jego numer do BETkonta i odblokować pozostałe opcje do wpłaty. Limit wpłat dotyczy wyłącznie kont tymczasowych i wynosi 5000 złotych. Jeśli chodzi o wypłaty, to można wypłacić nawet złotówkę, a dzięki opcji „szybka wpłata” – większość przelewów dociera do graczy w ciągu 15 minut! Każdy użytkownik ma możliwość zlecić trzy takie wypłaty w trakcie dnia. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty nie są obciążone żadną prowizją.

Elektryzująca oferta bukmacherska online – Betfan walczy o podium na polskim rynku zakładów wzajemnych

Oferta bukmacherska Betfan zawiera pełen zakres zakładów, które można podzielić na następujące kategorie:

 • przedmeczowe zakłady sportowe (single – SOLO, akumulatory – AKO i systemowe),
 • zakłady na żywo (live),
 • esport,
 • gry wirtualne,
 • typy rozrywkowe (pozasportowe).

W ramach oferty zakładów sportowych, bukmacher udostępnił ponad 30 dyscyplin, wśród których znajdują się oczywiście: piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis ziemny. Typerzy poszukujący okazji w bardziej niszowych rozgrywkach, mogą spróbować swoich sił w obstawianiu krykieta, tenisa stołowego, pesapallo (odmiana baseballu) albo niskich lig piłkarskich, nawet z egzotycznych krajów. Betfan umożliwia fajną opcję wnoszenia zakładów mieszanych, gdzie na jednym kuponie można umieszczać zarówno typy przedmeczowe (pre-match), jak też zakłady live. W Betfan można trafić ciekawe kursy na tzw. „łamańce”.

betfan łamańce

Fani Counter Strike, DOTA, LoL, CoD, Overwatch bądź StarCraft – również nie będą mieć powodów do narzekania, ponieważ Betfan dba o świeżą i bogatą ofertę esportu. W okresie mniejszej liczby meczów w realu, co miało miejsce np. w czasie stanu epidemii koronawirusa lub zdarza się w porach nocnych, można stawiać na wyniki w grach wirtualnych. Sporty wirtualne to rozgrywka sterowana przez algorytm, który uwzględnia historyczne statystyki zawodników/drużyn i stosuje czynnik losowy.

To, co wyróżnia ofertę bukmachera Betfan, to specjalna podkategoria zakładów „Rozrywka”, gdzie można typować również rezultat wielu zdarzeń spoza świata sportu! Warto polować na mecze oznaczone promocją „Matchday Boost”, która kryje wyższe kursy (np. 1.75 na Liverpool w spotkaniu z Evertonem, podczas gdy podstawowy wynosił 1.61). Jeżeli Betfan zachowa dynamikę rozwoju, sukcesywnie poszerzał będzie swoją ofertę, w której nie zabraknie atrakcyjnych bonusów, to ma szansę na stałe zagościć w czołówce rankingu krajowych firm bukmacherskich.

Promocje „po byku”, czyli co Pudzian ma jeszcze do zaoferowania fanom zakładów bukmacherskich

Bonus powitalny to coś, co interesuje każdego nowego uczestnika zakładów bukmacherskich. W Betfan nie można przejść obojętnie obok wyjątkowo hojnej promocji na start, jaka kryje się pod tajemniczym kryptonimem „Pakiet Pudziana 3000”.

pakiet pudziana w betfan

Jak można się domyślić, promocja oferuje darmowy bonus, który może wynieść aż 3000 zł! Żeby skorzystać z tej darmowej kasy powitalnej, wystarczy przy rejestracji odhaczyć odpowiednie pole i dokonać depozytu. Z trzech pierwszych wpłat, z których żadna nie może być mniejsza niż 20 zł, jednak – aby w całości wykorzystać bonus, każdy z trzech depozytów powinien wynosić co najmniej 1000 złotych. 10% depozytu zasila specjalne saldo bonusowe, które wymaga wykonania obrotu.

betfan pakiet pudziana

Przy zachowaniu właściwej dyscypliny i cierpliwości, warunki obrotu są bardzo możliwe do zrealizowania, mianowicie:

 • 5-krotny obrót sumą środków, zgromadzonych na saldzie bonusowym,
 • wyłącznie kupony AKO, czyli zawierające przynajmniej 2 zdarzenia,
 • minimalny kurs każdego kursu to 1.45

Jednoczesne spełnienie powyższych warunków, sprawia, że obrócone środki wraz z wygranymi – trafiają na normalne konto gracza i mogą zostać wypłacone lub przeznaczone do dalszej gry. A teraz uwaga! Podczas przenoszenia kasy z salda bonusowego na BETkonto… zostaje ona powiększona 10 razy! To niespotykana promocja, dzięki której w prosty sposób i na jasnych zasadach, można zgromadzić spory kapitał początkowy (bankroll) do efektywniejszego zarabiania na typowaniu wyników meczów. Zobacz pełną listę kodów promocyjnych BetFan na naszej stronie, aktualizowanej codziennie!

A to jeszcze nie wszystko, bowiem bukmacher przygotował dla wszystkich nowych użytkowników – jeszcze dodatkowy bonus – zakład bez ryzyka do 100 zł. Oznacza to, że w razie przegranego kuponu, do 48h na konto gracza zwrócona zostanie stawka wniesionego zakładu (limit 100 zł, jednak Betfan nie potrąca już podatku). Duuuży plus dla Betfan za taką promocję powitalną (razem do zgarnięcia jest 3100 zł)!

A w tle wielkich emocji – konkurs „SIMPLY THE BET”

W takt parafrazy słynnej piosenki Tiny Turner, Betfan ma dla stałych bywalców serwisu jeszcze inną, ciekawą ofertę – konkurs SIMPLY THE BET, który toczy się niejako w tle wielkich zmagań typerów.

ranking graczy

W trakcie obstawiania kuponów, gracze gromadzą punkty, które obliczane są na podstawie specjalnego współczynnika, o czym szczegółowo informuje regulamin konkursu. Oczywiście – im więcej trafnych typów – tym lepiej. Prostota zawsze jest najlepsza! Konkursy SIMPLY THE BET odbywają się w cyklach cotygodniowych, a na najlepszą „50” czekają nagrody pieniężne w formie doładowania salda bonusowego. Struktura premii w konkursie przedstawia się następująco:

Miejsce/pozycja w cotygodniowym konkursieNagroda/premia
(w zł)
1250
2150
3100
4-1030
11-2025
21-3020
31-4015
41-5010

Czy w Betfan można grać bez podatku i co z cashout?

Gra u żadnego bukmachera legalnie funkcjonującego w Polsce – nie jest zwolniona z podatku od gier, ale coraz większe grono firm – bierze ten ciężar na siebie. Betfan nie jest wyjątkiem od tej miłej praktyki i oferuje swoim użytkownikom rekompensatę równowartości podatku. Aby uzyskać korzystny mnożnik 1.0 przy iloczynie kursu i stawki (przy potrąceniu 12% podatku, współczynnik ten wynosi 0,88), wystarczy umieścić na jednym kuponie minimum 3 zdarzenia z kursami równymi bądź wyższymi, niż 1.35. W praktyce, należny podatek od gier pokrywa więc z własnych środków Betfan.

Kolejną dobrą wiadomością jest udostępnienie przez bukmachera funkcji cashout. To rodzaj bezpiecznika, który pozwala na zamknięcie zakładu i rozliczenie kuponu – przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów, jakie się na nim znajdują. Jeśli spotkanie live toczy się nie po myśli typera albo pojawiły się nowe okoliczności/informacje, które zwiększają ryzyko niepowodzenia meczu z kuponu, zdecydowanie warto „kliknąć” w opcję cashout.

Betfan zakłada się prawie o wszystko!

W Betfan możesz założyć się dosłownie o wszystko. Oprócz tradycyjnych zakładów sportowych i gier wirtualnych, Betfan daje możliwość typowania mnóstwa zdarzeń z takich obszarów jak:

 • ekonomia, np. ceny paliw,
 • pogoda, np. średnia temperatura powietrza,
 • polityka, np. wyniki wyborów,
 • showbiz, np. „Kto po D. Craigu zagra rolę agenta 007” (jest nawet Maciej Zakościelny po kursie 1000.0) :),
 • wokół sportu, np. najbliższe transfery piłkarzy.

Jeżeli mimo tego nie jesteś usatysfakcjonowany, bo nie znalazłeś interesującego Cię zakładu – nic straconego!

Za pośrednictwem specjalnego formularza, Betfan umożliwia złożenie propozycji dowolnego, indywidualnego typu. W momencie, gdy zostanie on zatwierdzony, pojawi się oficjalnie w serwisie bukmacherskim i wszyscy będą mogli obstawiać zaproponowany przez Ciebie zakład. To jest dobre!

Czy Betfan ma w ofercie live transmisje meczów? Co z aplikacją mobilną?

Szykuje się niestety pierwszy mały minusik dla zielono-żółtego bukmachera! Blisko połowa bukmacherów na naszym krajowym podwórku, udostępnia opcję transmisji TV na żywo dla wybranych meczów, ale niestety Betfan nie zalicza się do tej „elity”. Buk nie popisał się też z aplikacją mobilną, ponieważ opracował jedynie wersję na system Android. Brak apki na smartfony z systemem iOS, sprawia, że spora grupa użytkowników bez dostępu do komputera – pozbawiona jest możliwości korzystania z serwisu i nierzadko złapania okazyjnego kursu. Miejmy nadzieję, że Betfan szybko poprawi te niedociągnięcia, bo TV live i uniwersalna apka – są w interesie zarówno graczy, jak i samego bukmachera.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że już od samego początku Betfan dba o dobre wrażenie – o czym świadczy mega bonus powitalny, w ramach którego można „na dzień dobry” zgarnąć 3000+100 złotych! Oferta zakładów sportowych jest standardowa, jednak na szczególną uwagę zasługuje możliwość obstawiania również zdarzeń spoza świata sportu. Fajnym pomysłem jest także opcja zgłoszenia propozycji własnego zakładu. Za kupony mieszane (pre-match + live), ratunkowy cashout, dobre kursy, rekompensatę podatku od gier – duży plus dla Betfair. Mała krytyka, miejmy nadzieję, że konstruktywna i zmuszająca buka do refleksji – za brak obsługi systemu iOS przez mobilną aplikację i brak TV transmisji na żywo. Nie przyćmiewa to jednak dobrej ogólnej oceny dla firmowanej przez Pudziana marki bukmacherskiej. Polecamy!

Komentarze (0)
Dodaj komentarz