Kod Promocyjny Fortuna

Kod Promocyjny Fortuna 2021

Fortuna jako bukmacher stawia na ciągły rozwój, a to niesie za sobą wiele korzyści dla nowych użytkowników. Wśród nich są między innymi kody promocyjne i różnego rodzaju bonusy. Aby nie zaniedbać swoich stałych graczy, oni również wynagradzani są różnymi akcjami. Choć nie ma ich wiele, to są dość korzystne, dla osób które grają na poważnie. Jest to idealne miejsce dla osób, które kochają sport i naprawdę potrafią przewidywać wyniki.

Aktualny Kod Promocyjny Fortuna 2021: [ ODKRYJ KOD ]

Kod promocyjny Fortuna

Rozgrywki sportowe od zawsze budziły wielkie emocje. Obstawianie zakładów było praktyką spotykaną od lat. Jednak dopiero teraz, gdy w Polsce działa na przykład taki legalny bukmacher jak Fortuna, to można pozwolić sobie na prawdziwe zakłady bukmacherskie, które mogą nieść za sobą realne zyski. Jedną z największych zalet korzystania z oferty bukmachera Fortuna, jest możliwość dokonywania zakładów nie tylko na główne mecze krajowe i europejskie, lecz również na konkretne ligi w poszczególnych krajach. Choć u tego bukmachera rządzi przede wszystkim piłka nożna, to fani wyścigów konnych, tenisa, a nawet wydarzeń politycznych, również znajdą coś dla siebie.

Kod Promocyjny Fortuna w 2021

Bukmacher Fortuna w sposób nieco odmienny od innych przeprowadza swoją promocję. Nie ma jednego konkretnego kodu promocyjnego, który można wykorzystać, by skorzystać z dostępnych bonusów. Najlepszym rozwiązaniem, by kod promocyjny od razu został wpisany, jest zarejestrowanie się za pośrednictwem linku, do którego przypisany jest kod promocyjny . Dzięki temu nie trzeba go nigdzie szukać, ani też nawet zapamiętać.

Kod promocyjny ten uprawnia do trzech bonusów, a mianowicie do:

  • Bonus od pierwszego depozytu – wynosi maksymalnie 2000 zł. Jego wysokość zależy od pierwszego wpłaconego depozytu.
  • Zakład bez ryzyka – wynosi maksymalnie 210 zł z kodem promocyjnym (bez 200 zł). Wysokość bonusu zależy od wysokości pierwszego zakładu.
  • Prezent na start – wynosi maksymalnie 20 zł. Oferowany jest on w formie punktów programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Każdy bonus obarczony jest konkretnymi wymogami, które jednak nie są zbyt wygórowane i opisane zostały w regulaminie promocji na stronie bukmachera. Całość wchodzi w skład Bonusu na start, który jest jedną z głównych akcji promocyjnych organizowanych przez bukmachera Fortuna.

Bonus bez depozytu nie jest możliwy przy większości bukmacherów, taka sama sytuacja ma miejsce u bukmachera Fortuna. Kod bonusowy można wpisać dopiero po wpłaceniu depozytu na konto gracza. Bonusy powitalne są, rejestracja w fortunie jest darmowa, konto w fortunie również a więc możecie bez problemu obstawiać sporty wirtualne, zakłady live, piłkę nożną lub oglądać fortuna tv.

Gdzie i jak wpisać Kod Promocyjny Fortuna

Na wpisanie kodu promocyjnego istnieją dwa sposoby. Kod wpisać należy podczas rejestracji, przy wypełnianiu swoich danych. Jest to od razu pierwsza otwarta karta, po kliknięciu na stronie bukmachera w zakładkę „rejestracja”. Bardzo ważne jest to, aby wpisać go poprawnie. Każda dodatkowa spacja, czy pomylona litera może zostać odrzucona przez system, przez co nowy użytkownik niestety nie będzie mógł skorzystać z promocji. Zakład bez ryzyka przy użyciu fortuna kod promocyjny – to gwarancja bezpiecznego zakładu.

Jest jednak jeszcze jeden możliwy sposób, który wydaje się o wiele łatwiejszy i pewniejszy. Po prostu należy skorzystać z linku do formularza rejestracyjnego. W ten sposób użytkownik przechodzi automatycznie do karty, w której się rejestruje, a sam kod jest uzupełniany już automatycznie. Nie trzeba więc przejmować się niczym, prócz poprawnego wpisania swoich danych. Formularz rejestracyjny jest na tyle prosty i intuicyjny, że nawet osoba, która nie porusza się zbyt sprawnie w sieci, bez problemu sobie z nim poradzi.

Jak obrócić Kod Promocyjny Fortuna

Korzystając z bonusu na start, by móc skorzystać z wszelkich promocji należy spełnić warunki stawiane przez bukmachera Fortuna. Po wpisaniu kodu promocyjnego można już powoli zacząć cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. Jeśli chodzi o:

  • Zakład bez ryzyka – nie ma kryteriów obrotu, minimalnego wkładu, czy typu zakładu.
  • Prezent na start – nie ma kryteriów obrotu, minimalnego wkładu, czy typu zakładu.

Natomiast w przypadku:

  • Bonus od depozytu – należy dokonać obrotu 4 razy sumą wpłaconego depozytu, przy minimum 3 spotkaniach i po kursie minimalnym wynoszącym 1.60.

Obrót to inaczej obstawienie zakładu za określona sumę wpłaconego depozytu. Czyli jeśli ktoś jako pierwszy swój depozyt wpłacił 50 zł, to powinien obrócić tą kwotą 4 razy, przy 3 spotkaniach, pamiętając o zachowaniu kursu 1.60. Dopiero po spełnieniu tego warunku bonus będzie aktywowany. Nie muszą to być jednak zakłady wygrane. Czyli spełniając wymogi regulaminowe bukmachera, gdy suma obrotu od 50 zł wyniesie 200 zł (plus podatek), to na konto użytkownika trafi kolejne 50 zł. Warto jednak wpłacać wyższe kwoty, ponieważ uprawnia to aż do 2000 zł bonusu.

Early cash out – co to takiego?

Early cash out to dodatkowy ukłon ze strony legalnego bukmachera Fortuna. Jeśli w trakcie spotkania, wynik będzie na niekorzyść gracza – możecie zamknąć spotkanie i zgarnąć wygraną. Możecie również wykorzystać, przy okazji pierwszej wpłaty – fortuna kod promocyjny. W ten sposób dostaniecie zakład bez ryzyka.

Kto może brać udział w promocji i użyć Kod Promocyjny Fortuna

Dokładne wymogi stawiane przez bukmachera Fortuna określone są w regulaminie promocji. Nie ma jednak zbyt dużych obostrzeń, jeśli chodzi o udział w promocji i stawianie zakładów. Jeśli ktoś nie należy do osoby związanej z pracownikiem organizatora, czy też nie jest z nim spokrewniony w linii prostej, to nie musi się niczym przejmować.

Najważniejsze jest to, aby mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Czyli jeśli ktoś właśnie skończył 18 lat i nie jest osobą ubezwłasnowolnioną, to już w tym momencie może zacząć rejestrację na stronie bukmachera Fortuna, pamiętając o tym, by użyć fortuna kod promocyjny. Fortuna dodatkowo weryfikuje wszelkie podane dane podczas rejestracji, poprzez wymóg przesłania skanu dowodu osobistego, a więc nie ma tu mowy o dopuszczeniu do jakichkolwiek oszustw. Fortuna organizuje zakłady w pełni legalne, dlatego też przed użytkownikami stawiane są minimalne wymagania, jakie stawiają inne podmioty, które na przykład chcą zawrzeć z jakąś osobą fizyczną umowę.

Jak otrzymać bonus poprzez Kod Promocyjny Fortuna

Początkowe wymagania dla otrzymania bonusu poprzez Fortuna Kod Promocyjny zostały już w pewnym stopniu opisane powyżej. Przede wszystkim należy więc wykonać pełną rejestrację, pamiętając o tym, by pole „kod promocyjny” zostało uzupełnione. Kolejnym krokiem jest poczekanie, aż zakłady bukmacherskie fortuna zweryfikują prawdziwość przekazanych danych. Jest to robione naprawdę ekspresowo.

Teoretycznie już w tym momencie użytkownik posiada prawo do bonusu. Należy jednak jeszcze wejść w zakładkę „Moje bonusy” i w ciągu 3 dni od rejestracji je aktywować. Użytkownik posiada kolejne 3 dni na wpłacenie odpowiedniego depozytu i 4 na spełnienie wymogów stawianych przez regulamin promocji (np. minimalny obrót). Bonus od depozytu został już dokładnie opisany. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, to użytkownik po prostu otrzymuje kwotę, którą straci, gdyby postawił nietrafiony zakład. Natomiast prezent na start uprawnia do skorzystania z punktów Fortuna Klub Plus. Jak widać Zakłady bukmacherskie fortuna przygotowały wiele dodatkowych “gratisów” dla nowych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami. Zachęcamy do pierwszej wpłaty a potem, wygrana i cash out wygranej. Bonus na start znacząco pomaga.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?       

Teoretycznie bukmacher Fortuna nie umożliwia wypłaty samego bonusu otrzymanego w ramach promocji. Bonus zamienia się w depozyt dopiero po spełnieniu warunków promocji. Dlatego też aby jak najszybciej móc wypłacić otrzymany bonus, po prostu należy przetransferować go w realny depozyt u bukmachera. Dzięki temu pieniądze zostaną wykorzystane na rzeczywisty obrót i nikt na tym nie straci.

Nie można również ukryć, że ciężko było by wypłacić punkty w ramach programu lojalnościowego, które nie są środkiem płatniczym, depozytu bez ryzyka, który nie jest zwracany, póki nie zostanie dokonana transakcja, czy też bonusu od depozytu, który pojawia się na koncie dopiero po dokonaniu obrotu. Wystarczy więc postawić kilka zakładów i poczekać, aż zamienią się one w realny depozyt. Gdy środki będą już w depozycie, to wystarczy wykonać zlecenie przelewu na konto, które realizowane jest każdego dnia powszechnego do godziny 12:00. W zależności od tego, w którym banku użytkownik posiada konto, mogą one dotrzeć natychmiast, bądź z maksymalnie 2-3 dniowym opóźnieniem.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało?

Wszystkie bonusy są dostępne do podglądu w zakładce „Moje bonusy”. Użytkownik ma do niej dostęp oczywiście po zalogowaniu się do systemu. Każdy bonus tak naprawdę można jednak użyć podczas jednorazowej transakcji. Zakład bez ryzyka pozwala na to, by środku stracone na zakładzie automatycznie pojawiły się w depozycie – nie będzie więc żadnych zaległości w bonusach. Prezent na start to punkty w programie lojalnościowym, które widoczne są właśnie w tej formie. Natomiast bonus od depozytu automatycznie zamienia się w depozyt po spełnieniu wymogów, które są stawiane, by go otrzymać.

Bonusy są więc oferowane w takiej formie, by tak naprawdę osoba korzystająca, miała do nich bardzo prosty i szybki dostęp i by ekspresowo pojawiły się one w depozycie. Należy pamiętać, że po przekroczeniu czasu na ich wykorzystanie, mogą one po prostu przepaść. Dlatego warto po prostu skorzystać z wszystkich bonusów już na samym początku i cieszyć się nie tylko dodatkowym depozytem, lecz również wygranymi.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć Kod Promocyjny Fortuna 2021

Zakłady bukmacherskie fortuna nie stawiają przed żadnym użytkownikiem minimalnych wartości odnośnie do depozytu, który trzeba wpłacić. Kwestia ta tak naprawdę wynika z wymogów stawianych przez operatorów płatności stawianych użytkownikom.

Dlatego też w przypadku BLIK-u może to być 1 zł, przelewu internetowego 0.10 zł, natomiast jeśli chodzi o portfele wirtualne, to minimalny wpłata może wynosić nawet do 20 zł. Dlatego też należy dobrze pamiętać o tych kryteriach, wybierając odpowiedniego operatora.

Zakłady stają się korzystniejsze, jeśli ktoś obstawia nie tylko pewne wyniki, które jednoznacznie mogą oznaczać wygraną, lecz również wtedy, gdy obstawiana jest wyższa kwota, dlatego mimo tego, że można wpłacić tak naprawdę nawet 0.10 zł, to warto jednak dokonać depozytu na nieco wyższą kwotę.

Mimo że minimalny depozyt nie jest określony, to bukmacher określił minimalną wartość zakładu jako 2 zł. Dlatego tak naprawdę dopiero od tej kwoty wpłata staje się logiczna i można zacząć swoją przygodę jako użytkownik tego bukmachera.

Kto organizuje konkurs i przyznaje Kod Promocyjny Fortuna

Zarówno organizatorem konkursu, jak i podmiotem, który przyznaje Kod Promocyjny, fortuna zakłady bukmacherskie znany pod skróconą nazwą Fortuna. Jednak regulamin promocji dokładnie określa podmiot, który zajmuje się organizacją konkursu, jak i kieruje wszystkimi działaniami, jako: „FORTUNA online zakłady bukmacherskie” Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455.

Znajomość pełnej nazwy jest naprawdę przydatna, ponieważ dzięki temu można zweryfikować, czy dany podmiot rzeczywiście istnieje, czy działa jako legalny bukmacher i po prostu czy można mu ufać. Weryfikacja jest bardzo prosta i można ją wykonać przy pomocy powszechnie dostępnych portali internetowych, które prowadzone są przez KRS, czy Ministerstwo Finansów. Korzystajmy tylko z legalnych bukmacherów a Fortuna do takich należy.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania                     

Od kiedy do kiedy trwa promocja na Kod Promocyjny Fortuna? 

Regulamin promocji obowiązuje od dnia 28 kwietnia 2020 roku. Nie ma natomiast określonych konkretnych ram czasowych. Jednak pozyskując powszechnie znane informacje można wywnioskować, że tak naprawdę każdy miesiąc, to odrębny okres, w którym można korzystać z promocji i zmieniane są jej warunki (np. kwoty). Aktualne informacje o promocjach znajdują się na stronie bukmachera w zakładce „Przegląd bonusów”. Pamiętajmy, że z kodem promocyjnym udajemy się na stronę rejestracji gdzie możemy go wpisać i otrzymać fortuna bonus czyli bonus bez depozytu 20 21.

Jak jest maksymalna kwota bonusu?

Każdy bonus posiada inną kwotę maksymalną. Dla zakładu bez ryzyka jest to 210 zł, bonusu od depozytu 2000 zł i prezentu na start 20 zł. Łącznie daje to sumę 2230 zł. Jest to więc już naprawdę ładna kwota, z którą można obstawić wiele zakładów i zebrać sporą wygraną.

2230 PLN – to jest kwota jeżeli użyjemy kod promocyjny jaki daje nam Fortuna.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

W zależności od tego, jaki zakład będzie obstawiany, minimalny kurs całkowity może się od siebie różnić. Może to być więc 1.5 lub też 1.3. Należy jednak cały czas pamiętać o tym, że aby skorzystać z dostępnych bonusów w przypadku bonusu od pierwszego depozytu, minimalny kurs wynosi 1.60.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna należy wpisać w odpowiednie pole podczas rejestracji w systemie. Pole to jest dobrze oznaczone i dostępne jest już w pierwszym oknie po kliknięciu w przycisk „rejestracja”. W przypadku korzystania z przygotowanego linku, pole to może być już uzupełnione.

Z kodu promocyjnego może skorzystać każdy nowy użytkownik i odebrać swój zakład bez ryzyka od Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Kod promocyjny przeznaczony jest dla nowych graczy, wpisujemy go podczas rejestracji konta w formularzu rejestracyjnym. Reasumując, wystarczy wpisać fortuna kod promocyjny i konto gracza będzie aktywne wraz z fortuna kod promocyjny 2021.