Ewinner Kod Promocyjny

Ewinner Kod Promocyjny - Bonus 2021

Jednym z bukmacherów, który coraz częściej podbija serca fanów sportu, jest Ewinner. Nie jest to zbyt długo istniejący na rynku podmiot, jednak już od samego początku zyskał zwolenników, a to dzięki dość ciekawej ofercie, w której znajduje się możliwość obstawiania zakładów nawet na 4 ligę, czy też po prostu posiadając ciekawe i proste do uzyskania promocje. Kod promocyjny od Ewinnera to bonus jaki można użyć podczas gry. Warto sprawdzić samodzielnie, czy właśnie ten bukmacher okaże się tym odpowiednim, z którym można poświęcić się pasji. Dzięki dostępnym promocjom nie jest to wcale tak kosztowne dla domowego budżetu.

Kod promocyjny Ewinner

Zakłady bukmacherskie to coraz popularniejsze hobby spotykane wśród fanów sportu.  Jeśli ktoś dobrze zna się na sporcie i dotychczas jedynie sam dla siebie, czy też wspólnie ze znajomymi obstawiał małe zakłady o to, jaka drużyna wygra konkretną rozgrywkę i z jakim wynikiem i dość dobrze mu to szło, to może już czas pomyśleć o tym,  by wykorzystać swoje zdolności, wiedzę i doświadczenie i zacząć dzięki temu zarabiać.

Ewinner Kod promocyjny w 2021

Kod promocyjny przygotowany przez bukmachera na 2021 rok to EWINVIP. Uprawnia on do skorzystania z promocji na start dla nowych graczy, na których czeka:

  • Zakład bez ryzyka 160 PLN,
  • Bonus od 2 depozytu 50% do 500 PLN.

Nie jest to najwyższa oferta dostępna na rynku i można znaleźć takie, w których gracz otrzyma znacznie więcej, jednak jednocześnie należy pamiętać, że w tym przypadku bukmacher nie stawia jakichś wielkich warunków przed graczami, a więc nie muszą oni za bardzo się wysilać, by spełnić wszelkie warunki otrzymania promocji i móc swobodnie dysponować środkami bonusowymi. W przypadku tych bonusów na uwagę zasługuje ten drugi, w którym mowa jest, że bonus jest dopiero od 2 depozytu. Zazwyczaj u większości bukmacherów sprawa wygląda tak, że bonus jest przyznawany już od 1 depozytu, jednak jak widać, tutaj bukmacher zdecydował się na nieco inny krok. Jest to w pewien sposób docenienie osób, które nie rezygnują po pierwszej wpłacie i chcą kontynuować swoją grę u bukmachera, jednocześnie jest to pomoc dla nowych graczy.

Gdzie i jak wpisać Ewinner Kod promocyjny

Jak w przypadku innych bukmacherów, również Ewinner umożliwia wpisanie kodu promocyjnego już podczas rejestracji do systemu. Nowy gracz ma możliwość skorzystania zarówno z szybkiej rejestracji, jak i pełnej rejestracji. Różnią się one od siebie w niewielkim stopniu. Ta pierwsza polega na wpisaniu wszystkich swoich danych osobowych i na odpowiednim etapie na podaniu kodu promocyjnego. Umożliwia ona wykonywanie wszelkich czynności na koncie prócz wykonywanie wypłat.

Pełna rejestracja to weryfikacja konta przy pomocy skanu dowodu osobistego, który musi trafić do bukmachera. Dopiero wtedy można liczyć na wypłaty. Kod promocyjny wpisany już na początku umożliwia skorzystanie z dostępnych promocji, nawet jeśli nie została wykonana pełna rejestracja. Jednak w tym przypadku należy pamiętać, że nawet jeśli ktoś wygra zakłady, to zanim nie wykona pełnej rejestracji, nie będzie mógł wypłacić wygranych środków.

Jak obrócić depozyt w Ewinner Kod promocyjny

Obrót to inaczej po prostu obstawienie zakładów, kuponów. Jest to jeden z najczęstszych warunków, które spotykane są przy bonusach dla nowych graczy u bukmacherów.

W tym wypadku nowi gracze, którzy już wcześniej obstawiali zakłady u innych bukmacherów, również mogą spotkać się z pewną nowością. Dotyczy ona zakładów bez ryzyka, przy których niewymagany jest w ogóle obrót bonusem. Jedyny warunek postawiony przez bukmachera to wpłata minimum 20 zł. Nie ma żadnych wymogów, które tyczą się minimalnego kursu, czy też liczby zdarzeń na kuponie.

Natomiast jeśli już chodzi o bonus od depozytu, to w tym wypadku należy liczyć się z tym, by wpłacić minimum 20 zł. Następnie należy obrócić równowartością depozytu z kursem minimalnym 1.50. To uprawnia już do środków bonusowych, którymi przed wypłatą należy obrócić 6 razy po kursie minimalnym 2.50. Czas na to, to aż 30 dni, a więc nikt nie powinien z tym mieć większego problemu.

Kto może brać udział w promocji i użyć Ewinner Kod promocyjny

Bukmacher pod względem warunków, dla kogo przeznaczona jest promocja, nie różni się od innych bukmacherów na rynku. Najważniejszą zasadą jest to, by być osobą pełnoletnią, a także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Jest to więc standardowy warunek, stawiany nie tylko przez bukmacherów, ale też przez jakiekolwiek podmioty, z którymi chciałoby się zawrzeć jakieś prawnie wiążące umowy.

Jeśli więc ktoś jeszcze nie posiada ukończonych 18 lat, to powinien nieco się wstrzymać od próby rejestracji, nawet jeśli jest wielkim fanem sportu i posiada wyjątkowe zdolności do obstawiania zakładów. Nawet próba oszukania przy szybkiej rejestracji nie umożliwi późniejszej wypłaty zdobytych środków. Korzystając z legalnych bukmacherów, należy postępować według tego, jak wskazuje regulamin. Do zakładów i promocji powinny więc przystępować jedynie osoby pełnoletnie i takie, które nie zostały ubezwłasnowolnione.

Jak otrzymać bonus poprzez Ewinner Kod promocyjny

Otrzymanie bonusu jest bardzo proste i nie ma w tym żadnych skomplikowanych czynności. Wystarczy tylko tak naprawdę postępować w taki sposób, jak to zostało już w większości opisane powyżej. Jeśli ktoś tylko będzie stosować się do wszystkich wskazówek, to bonus powinien zostać bez problemu przyznany i będzie go można następnie wypłacić.

Jednak aby jeszcze raz powtórzyć, jakie czynności należy wykonać, to wszystko powinno zacząć się od pełnej rejestracji. W jej trakcie należy podać wszystkie niezbędne dane, a w trakcie wpisywania informacji o użytkowniku do podania jest również kod promocyjny. Gdy już użytkownik legalnie może obstawiać zakłady, to czas na wpłatę pierwszego depozytu, a następnie wykonanie obrotu depozytem, a także w przypadku bonusu od depozytu środkami bonusowymi. Dopiero wtedy można mówić o tym, że bonus ostatecznie został przyznany na konto. Nie ma w tym nic trudnego i choć na wykonanie tych czynności jest aż 30 dni, to jednak większość graczy powinna uporać się z tym znacznie szybciej i sprawniej.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?

Wypłata samego bonusu nie jest możliwa od ręki, ponieważ najpierw należy spełnić warunki otrzymania środków bonusowych, to znaczy między innymi wykonać odpowiednią ilość obrotów. Dopiero gdy już środki na koncie będą całkowicie wolne, można wypłacić je przy pomocy szybkiej wypłaty, którą udostępnia bukmacher. Dzięki tej funkcji pieniądze powinny znaleźć się na wskazanym przez użytkownika koncie już tak naprawdę w kilkanaście minut.

Jednak nawet jeśli nie byłaby to szybka wypłata, to nie trzeba martwić się tym, że środki będą szły na konto zbyt długo, ponieważ standardowo takie przelewy przeksięgowywane są w ciągu kilku godzin, bądź też najpóźniej w ciągu jednego dnia. Wszystko zależy od tego, kiedy odbywają się sesje rozliczeniowe w bankach. Wypłata pieniędzy z bonusów odbywa się szybko i bezproblemowo, gdy te już zostaną przyznane na konto.  Jeśli więc komuś zależy na tym, aby swoje wygrane szybko wypłacać na konto bankowe, to ten bukmacher dobrze się do tego właśnie nadaje.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało?

Niestety na stronie bukmachera nie można znaleźć informacji o tym, jak pozyskać informacje, ile bonusu zostało jeszcze do wykorzystania, a także jakie warunki należy jeszcze spełnić, aby móc z danego bonusu korzystać. Jednak oferta tego bukmachera jest na tyle prosta i nierozbudowana pod względem bonusów, że nikt nie powinien mieć problemów z tym, by przekonać się, czy z danego bonusu się już skorzystało, a także, by sprawdzić, czy wykonało się obrót odpowiednimi kuponami.

Choć nie da się ukryć, że jest to dość uciążliwe, to jednak nie stanowi to wielkiego problemu i każdy może przeżyć bez tej funkcjonalności. Miejmy jednak nadzieję, że w miarę, gdy bukmacher będzie rozwijać swoją działalność, to pomyśli również o tym, by dodać tak podstawowe funkcjonalności, jak właśnie możliwość weryfikowania tak naprawdę podstawowych informacji o stanie konta użytkownika.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć Ewinner Kod promocyjny

Minimalna wartość depozytu wymagana przez bukmachera została już opisana powyżej. Nie jest to jakaś ogromna kwota i wynosi w każdym wypadku jedynie 20 zł. Natomiast sam minimalny depozyt dla użytkowników, którzy nie korzystają już z bonusów, wynosi jedynie 1 zł.

Obie podane powyżej kwoty są naprawdę niskie. Dzięki temu tak naprawdę każdy nowy gracz może pozwolić sobie na to, by przy ich pomocy choćby zaryzykować, zainwestować i sprawdzić, czy oferta właśnie tego bukmachera jest dla niego odpowiednia. Wystarczy tylko wpłacić depozyt przy pomocy jednej z dostępnych metod. Jest to bardzo proste, a środki w depozycie na koncie u bukmachera mogą znaleźć się już nawet w kilka minut od zlecenia przelewu. Sam depozyt może zostać wpłacony za pomocą wspomnianego przelewu, lecz również BLIK-a, czy portfela wirtualnego. Możliwości jest naprawdę wiele i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Kto organizuje konkurs i przyznaje Ewinner Kod promocyjny

Na stronie internetowej bukmachera można znaleźć informację o tym, że podmiotem odpowiedzialnym za organizację promocji, jak i również przyznawanie bonusów jest: Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017, czyli legalny bukmacher działający w Polsce. Jeśli ktoś chce mieć pewność, że jego środki po przelaniu są bezpieczne, to powinien korzystać właśnie tylko z takich bukmacherów.

Dzięki podanym powyżej informacjom każdy tak naprawdę dowolnie może potwierdzić fakt, że dany bukmacher istnieje i naprawdę prowadzi swoją działalność, generując realne zyski. Pozwala to zachować pewność, że wszystko naprawdę odbywa się bezpiecznie. W Polsce działa już tylu legalnych bukmacherów, że spokojnie można korzystać z ofert właśnie tylko takich podmiotów. Nie warto ryzykować u osób, które nielegalnie trudnią się bukmacherstwem, ponieważ wiele można na tym stracić.

FAQ: Najczęsciej zadawane pytania

Od kiedy do kiedy można użyć bonusu Ewinner?

Promocja u tego bukmachera odbywa się w 2021 roku i najprawdopodobniej po tym czasie jej warunki mogą ulec delikatnej zmianie, jak to będzie również zapewne u innych bukmacherów. Na razie jednak swobodnie można korzystać z prezentowanego kodu bonusowego.

Jak jest maksymalna kwota bonusu?

Maksymalna kwota bonusu, z której można skorzystać po użyciu kodu bonusowego to 660 zł, a więc jest już to suma, która pozwalana realne generowanie zysków z wygranych. 660 zł otrzymanych prawie za darmo może poważnie wpłynąć na bukmacherskie konto gracza.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Minimalny kurs całkowity u tego bukmachera nie jest stale określony jako jedna liczba. Należy przygotować się na to, że w zależności od tego, w jakim zakładzie będą obstawiane kupony, to kwota ta może się od siebie różnić.

Jak działa i czy istnieje aplikacja Ewinner?

Bukmacher zadbał o to, aby gracze mieli dostęp do jego aplikacji mobilnej. Można więc z niej swobodnie korzystać  na Androidzie i iOS. Funkcjonalności dostępnych jest taka sama ilość, jak w przypadku wersji na komputer, lecz oczywiście dodatkowo na znaczeniu zyskuje to, że gracz jest znacznie bardziej mobilny.