Super Bet

Rejestracja bez dowodu?
Tak
Transmisje meczów
Tak
Zakłady na żywo
Tak
Zakłady wirtualne
Tak
Super Bet
Bukmacher Super Bet
Minimalna wypłata 0.01 zł
Minimalna stawka 1 zł
Szczegółowe informacje
Aplikacja mobilna iOS, Android
Opcje płatności Przelewy24, Blik, Visa, MasterCard, Trustly
Obsługa klienta e-mail, chat zł
Minimalna wypłata 0.01 zł
Minimalna stawka 1 zł
Rejestracja bez dowodu Tak
Zakłady na żywo Tak
Zakłady wirtualne Tak
Transmisje meczów Tak
Rodzaje kuponów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Esport Tak

Trzeba przyznać, że rumuński bukmacher Superbet z dużym rozmachem wszedł na polski rynek zakładów wzajemnych. Najpierw otworzył sieć kilkudziesięciu stacjonarnych punktów, by na przełomie 2019/2020 i na podstawie licencji MF (nr PS4.6831.5.2019) – rozpocząć dalszą ekspansję, tym razem już w obszarze internetowych zakładów bukmacherskich. Ambasadorem marki został znany i lubiany Jerzy Dudek, który aktywnie angażuje się w promocję działalności Superbet wśród licznych entuzjastów bukmacherki w naszym kraju. Trzeba przyznać, że popularny bramkarz i zdobywca Ligi Mistrzów z Liverpoolem jest tylko „ciekawym dodatkiem”, ponieważ w Superbet… broni się sama oferta. Dodatkowym, atrakcyjnym dodatkiem jest kod promocyjny superbet – dla wszystkich nowych użytkowników tego programu.

Jak prezentują się propozycje Superbet na tle konkurencji? Co interesującego ma do zaoferowania ten legalny bukmacher dla nowych i stałych klientów swojego serwisu? Tego wszystkiego można się dowiedzieć po lekturze niniejszej recenzji.

Jak przebiega rejestracja w Superbet i jakie są metody płatności?

Rejestracja w Superbet nie różni się od większości procedur, związanych z zakładaniem konta bukmacherskiego w innych firmach. Po kliknięciu w pole „Rejestracja” i wypełnieniu krótkiego formularza, utworzone zostaje tymczasowe konto gracza z limitem dla sumy stawek do kwoty 5 000 zł. oraz maksymalną wygraną na kuponie w wysokości 2 279,99 zł. (kwestia uniknięcia dodatkowego podatku). W każdym momencie można utworzyć konto stałe, które wymaga weryfikacji tożsamości na podstawie przesłanego skanu/zdjęcia dowodu osobistego albo paszportu. Na tym etapie należy także podać numer rachunku bankowego oraz komórki. Nadanie statusu konta stałego trwa do kilkunastu minut, likwiduje automatycznie wszelkie limity i ograniczenia oraz pozwala cieszyć z pełną funkcjonalnością serwisu Superbet.

Minimalny dopuszczalny depozyt wynosi 1 zł. (przy niektórych metodach jest to 2 zł.), a wpłaty na konto gracza można dokonywać poprzez: szybkie przelewy (Tpay), tradycyjne przelewy (księgowanie w sesjach), BLIK, karty płatnicze oraz Paysafecard, Skrill i Neteller (portfele elektroniczne online). Depozyt na internetowe konto bukmacherskie – można też złożyć w każdym lokalu stacjonarnym należącym do Superbet (konieczny dowód osobisty). Świetną informacją jest możliwość dokonywania wypłat – nie tylko na konto w banku, ale również zwrotnie na rachunek Paysafecard oraz na kartę płatniczą.

Superbet kusi nowych graczy trzema bonusami od depozytów

Bukmacher Superbet może skutecznie skusić nowych użytkowników, dzięki wyjątkowej promocji SUPER START, w ramach której każdy ma szansę zgarnąć 600 złotych. Mimo iż łączna wartość bonusu powitalnego plasuje się w środku stawki, jeśli chodzi o propozycje innych bukmacherów, to łatwość sięgnięcia po darmowe środki w Superbet zasługuje już na wyróżnienie.

super start w superbet

Na ofertę SUPER START składa sie „bonusowy hattrick”, w postaci specjalnych premii 100% za każdy z trzech pierwszych depozytów. Pierwsza wpłata podwajana jest do kwoty 300 zł, za drugi depozyt można otrzymać do 200 zł, natomiast wpłata nr 3 – to ekstra do 100 zł (razem do 600 zł). Minimalna wpłata, jaka kwalifikuje do bonusu, wynosi 20 zł.
Przed wypłatą środków bonusowych bądź przeznaczeniem ich na dalszą grę, Superbet wymaga dokonania 4-krotnego obrotu na kuponach AKO (min. 2 zdarzenia) po kursie całkowitym 1.80, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.30.

Co istotne – do obrotu wliczają się wszystkie zakłady obstawione za środki z konta depozytowego, w tym również te z przegranych kuponów. Ten ostatni zapis jest bardzo ważny dla graczy, ale niestety w praktyce rzadko stosowany.
Proste zasady, uczciwe podejście i przede wszystkim realne do wykonania warunki obrotu – to niewątpliwe zalety oferty powitalnej SUPER START od Superbet.

Oferta w Superbet musi bronić się sama – Dudek może odpocząć

Oferta bukmacherska w Superbet jest niezwykle zwarta – w ramach zakładów sportowych można obstawiać zaledwie kilkanaście podstawowych dyscyplin, w tym m. in.:


⦁ piłka nożna,
⦁ tenis ziemny,
⦁ koszykówka,
⦁ siatkówka,
⦁ MMA,
⦁ esport,
⦁ lotki (darts).
W porównaniu do innych bukmacherów, w Superbet dosyć bogata jest oferta zakładów na tenis stołowy.

tenis stołowy w superbet

Bardziej okazale prezentuje się za to oferta zakładów live (na żywo), gdzie z powodzeniem można obstawiać najniższe klasy rozgrywkowe w piłce nożnej, niskiej rangi turnieje tenisowe czy koreańskie mecze baseballowe. Fajnym dodatkiem są live streamy (transmisje TV), jakie okazjonalnie pojawiają się przy wybranych spotkaniach na żywo.

Zarówno w ofercie zakładów przedmeczowych, jak i meczów na żywo, dobrze wygląda propozycja rodzajowa na esport, która na pewno usatysfakcjonuje fanów CS: GO, LOL, DOTA2, StarCraft czy Overwatch.

Uzupełnieniem i urozmaiceniem tradycyjnej oferty zakładów bukmacherskich są dostępne w Superbet sporty wirtualne. Można tutaj typować:
⦁ wyścigi konne,
⦁ wyścigi chartów (2),
⦁ wirtualny żużel,
⦁ wyścigi samochodowe.

Ogólnie oferta bukmachera jest dosyć uboga, jednak poziom kursów na poszczególne zdarzenia jest zadowalający – szczególnie warto wziąć na celownik remisy w piłce nożnej. Jeszcze lepiej kursy wyglądają w specjalnych, codziennych ofertach, jakie można znaleźć w zakładkach „Super Mecz” i/lub „Super Extra” (sporo „pewniaków” po atrakcyjnych kursach). Mecze z obu zakładek można ze sobą łączyć na jednym kuponie, dodając jeszcze inne typy z oferty standardowej. Nieźle prezentują się szerokie rynki na niektóre zdarzenia, szczególnie te dodatkowo wyselekcjonowane w zakładce „Specjalne”. Zazwyczaj ich ilość rośnie wraz ze wzrostem rangi danego wydarzenia sportowego.
W Superbet można stawiać kupony z pojedynczymi zdarzeniami (SOLO, SINGLE), z wieloma typami (MULTI) oraz systemowe (np. „2z3”, „5z8” itp.). Można łączyć na jednym kuponie zakłady przedmeczowe (pre-match) z meczami na żywo (live) – taka opcja zawsze cieszy. Minimalna stawka na kuponie to złotówka.

Podsumowując ofertę Superbet, nie trudno zauważyć, że wymaga ona jeszcze wzbogacenia, głównie o dodatkowe dyscypliny/kategorie zdarzeń. Warto jednak podkreślić, że jak na raczkującego dopiero bukmachera na rynku zakładów online, istniejące propozycje są dobrze dopracowane. Firma zapewnia, że sukcesywnie zamierza poszerzać swoją ofertę, miejmy nadzieję, że nie kosztem solidnej jakości, jaką na razie prezentuje.

Promocje w Superbet na super kursy

Superbet serwuje konkretne oferty promocyjne, koncentrując sie przede wszystkim na umożliwianiu graczom obstawiania po bardzo atrakcyjnych kursach. Przed złożeniem kuponu ze starannie wyselekcjonowanych typów, warto każdorazowo zaglądać do kategorii „Super Mecz” i „Super Extra” – jest dużą szansa na znalezienie znacznie wyższych kursów (nawet bez marży bukmachera).

promocje w superbet

Doskonałe kursy pojawiają się również w zakładce „Super Live”, w której „ukrywają się” wysokie przeliczniki na mecze na żywo. Oprócz tego, w polu „Zakłady Specjalne”, codziennie pojawiają się propozycje zakładów ze sporymi rozszerzeniami w zakresie możliwych do obstawienia rynków, np.:
⦁ liczba bramek,
⦁ liczba kartek,
⦁ ilość rzutów rożnych,
⦁ ilość asów serwisowych,
⦁ strzelcy bramek.

Kolejne promocje z pewnością zachwycą pasjonatów popularnych „taśm”, czyli kuponów MULTI z większą ilością zdarzeń. W pierwszym wariancie, w ramach promocji „Super Szansa” – należy stworzyć kupon z 11 zdarzeniami, z których żaden typ nie będzie miał mniejszego kursu niż 1.30. W przypadku tylko 1 błędu – można liczyć na wypłatę 10% potencjalnej wygranej z kuponu (po pomniejszeniu o kurs niepoprawnie wytypowanego meczu).

Drugą propozycją jest promocja „Super Bonus”, która premiuje procentem dodatkowej wygranej kupony z minimum 5 zdarzeniami (+5%). Każdy następny typ na kuponie podnosi premię o następne 5% (np. przy 7 zdarzeniach to +10%, a przy 13 typach super bonus wyniesie +40%). Maksymalnie można uzyskać dodatkowo aż +150% wygranej – za umieszczenie 35 zdarzeń na jednym kuponie, z kursem min. każdego 1.35 bądź wyższym. Na chwilę obecną, obie oferty dedykowane są tylko dla kuponów stawianych w punktach stacjonarnych Superbet.

Funkcja cash-out w Superbet – praktyczna opcja ratunkowa

Funkcja cash-out to coraz bardziej powszechna opcja w ofercie każdego profesjonalnego bukmachera internetowego. Cash-out dostępny jest także w Superbet i umożliwia graczowi przedwczesne zamknięcie kuponu, jeżeli nie ma na nim jeszcze ani jednego przegranego zdarzenia.

cashout w superbet

Z tej praktycznej funkcji korzysta się zwykle w sytuacji, gdy przebieg meczu nie toczy się po myśli obstawiającego lub pojawiły się okoliczności, które poddają w wątpliwość dany typ. Należy zwrócić uwagę, że to sam bukmacher uaktywnia funkcję cash-out dla konkretnego kuponu. Istotnym warunkiem dla aktywacji zielonego buttonu cash-out (w sekcji „Kupony”), jest również fakt, iż jego wartość musi być wyższa od wniesionej stawki.

O czym jeszcze warto wiedzieć, obstawiając w Superbet?

Superbet udostępnia również aplikację mobilną, dzięki której można bez przeszkód korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Minusem jest jednak dostępność apki wyłącznie na Androida.
W razie problemów technicznych bądź potrzeby uszczegółowienia dowolnych kwestii, można skorzystać z funkcji live chatu z operatorem Superbet (bez oczekiwania), kontaktu mailowego lub rozbudowanego FAQ.

Podsumowanie dot. Superbet

Superbet to nowy twór na arenie zakładów bukmacherskich online. Widoczne jest to szczególnie przy ofercie, która jest jeszcze „na dorobku”, bowiem bukmacher proponuje zaledwie kilkanaście kategorii/dyscyplin do obstawiania. Obserwując jednak sukcesywny rozwój platformy oraz standard świadczonych usług, można być spokojnym o to, że w najbliższej przyszłości Superbet dołoży do swojej oferty solidną porcję zakładów z bardziej niszowych rozgrywek.

W Superbet możliwe jest założenie konta tymczasowego (bez dowodu osobistego) i co ciekawe – wypłacanie środków nie tylko na rachunek bankowy, ale też na Paysafecard oraz kartę płatniczą (przy stałym koncie gracza).

Pomimo ubogiej oferty na zakłady bukmacherskie, dobrze wygląda propozycja w zakresie esportu oraz meczów na żywo (są też transmisje livestreamowe). Obecność sportów wirtualnych częściowo rekompensuje braki w ofercie głównej i gwarantuje duże emocje przy obstawianiu zdarzeń przy nieźle zwizualizowanych symulacjach gier (24/7). Bukmacher umożliwia stawianie kuponów SOLO, MULTI (AKO), systemowych oraz mieszanych (pre-match + live), a także korzystanie z funkcji cash-out.
Dobry bonus powitalny (do 600 zł.) z realnymi do wykonania warunkami obrotu. Jeśli chodzi o pozostałe promocje, to Superbet oferuje konkrety dla typerów, czyli wysokie kursy oraz szerokie rynki w ramach zakładów umieszczanych codziennie w specjalnych zakładkach.

Superbet udostępnił możliwość pobrania darmowej aplikacji mobilnej, która pozwala użytkownikowi na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności. Apka na Androida (brak obsługi dla iOS) umożliwia m. in. wniesienie depozytu, postawienie kuponu, śledzenie przebiegu meczu, skorzystanie z funkcji cash-out czy przeglądanie historii zakładów.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz