etoto

Rejestracja bez dowodu?
Nie
Transmisje meczów
Tak
Zakłady na żywo
Tak
Zakłady wirtualne
Tak
ETOTO
Bukmacher ETOTO
Minimalna wypłata 0.01 zł
Minimalna stawka 0.24 zł
Kody rabatowe i promocje
ETOTO
Kod promocyjny: SUPERKUPON2020
kupon jest super
i nie ma wymagań
no i kupon jest super
Zapisz bonus
Szczegółowe informacje
Aplikacja mobilna iOS, Android
Opcje płatności Przelewy24, Karta Płatnicza
Obsługa klienta e-mail, chat zł
Minimalna wypłata 0.01 zł
Minimalna stawka 0.24 zł
Rejestracja bez dowodu Nie
Zakłady na żywo Tak
Zakłady wirtualne Tak
Transmisje meczów Tak
Rodzaje kuponów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Esport Nie

Mimo iż bukmacher Etoto funkcjonuje legalnie na polskim rynku już od 2011 r., to jednak po nowelizacji ustawy hazardowej z roku 2017, prezentuje się on w zupełnie nowej odsłonie. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna, która zyskała niebiesko-czerwoną tonację, ale pojawiło się też sporo ciekawych dla użytkowników serwisu opcji. Markę Etoto firmuje cała plejada znanych komentatorów sportowych, jak np. Borek, Smokowski, Pol czy Kołtoń, co z pewnością dodaje renomy i podnosi wiarygodność tej firmy bukmacherskiej.

Etoto chwali się, że jego oferta odpowiada potrzebom wszystkich amatorów zakładów bukmacherskich w internecie, ale czy tak jest w rzeczywistości? Prześwietliliśmy propozycję Etoto na wskroś i mamy już swoje zdanie na temat zalet i minusów tej oferty. Czas, żebyście i Wy zapoznali się z przygotowaną recenzją na temat bukmachera Etoto.

Jak zacząć przygodę w Etoto?

Proces rejestracji w Etoto nie odbiega od standardów i specyfiki stosowanej przez inne firmy bukmacherskie. Po kliknięciu w czerwony button „Załóż konto”, trzeba wypełnić prosty interaktywny formularz, po którego wykonaniu – przyszły użytkownik otrzyma mailem link aktywacyjny. W Etoto nie ma możliwości rejestracji ani wpłaty pierwszego depozytu – bez weryfikacji dokumentu tożsamości. Przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego/paszportu jest warunkiem koniecznym, który pozwala bukmacherowi sprawdzić m. in. czy gracz ukończył 18. rok życia.

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem szybkiego przelewu, opcji BLIK albo karty płatniczej. Posiadacze Neteller oraz Skrill – mogą zasilić swoje konto bukmacherskie w Etoto również przy użyciu obu tych portfeli internetowych. Wpłaty przyjmowane są od złotówki, natomiast nie ma żadnego limitu w stosunku do wypłacanych kwot, a więc można zlecić nawet przelew na 1 grosz.

Minimalna stawka zakładu wynosi jedynie 0,24 zł – co jest dobrą wiadomością dla miłośników tworzenia dużej liczby kuponów taśmowych. Zwolennicy tej formy obstawiania twierdzą, że wolą puścić taśmę, niż tracić pieniądze na zakłady lotto. Trudno odmówić logiki takiej argumentacji, bo mimo że potencjalna wygrana jest mniejsza, to chyba pewniejsza od całkowicie losowej gry, jaką jest lotto. W każdym razie, niska stawka minimalna to także świetna okazja do rozpoczęcia przygody w zakładami bukmacherskimi, nauki obstawiania oraz poszukiwania optymalnej strategii gry. Limit jednorazowej wygranej na pojedynczym kuponie – to 500 000 zł, ale zawsze można obstawić kilka identycznych kuponów. 🙂

Oferta Etoto, czyli jest potencjał, ale też sporo do zrobienia

Rodzajowa oferta sportowych zakładów bukmacherskich w Etoto jest solidna, ale nie powala na kolana. Nieco ponad 20 dyscyplin do obstawiania, na tle ofert innych bukmacherów – wygląda średnio. W Etoto nie brakuje najważniejszych sportów do gry online, takich jak:

 • piłka nożna,
 • hokej na lodzie,
 • siatkówka,
 • koszykówka,
 • tenis ziemny,
 • piłka ręczna.

W ofercie próżno jednak szukać bardziej niszowych sportów, w których często zdarzają się wyjątkowe okazje i bardzo wysokie kursy (z mniej popularnych dyscyplin można typować np. krykiet, futsal czy golf).

Etoto oferuje także możliwość stawiania na e-sport (m. in. League of Legends, Counter Strike i inne) oraz typowania rozstrzygnięć w sportach wirtualnych (wersja BETA).

wirtualne mecze etoto

Virtuale zyskały na popularności podczas ostatniego zawieszenia rozgrywek sportowych (epidemia COVID-19) i mają obecnie całkiem spore grono zwolenników. Co ciekawe, Etoto oferuje także zakłady z kategorii „Polityka”, dzięki czemu można spróbować swoich sił w wytypowaniu wielu wyborczych rozstrzygnięć na geopolitycznej mapie świata. Oferta zakładów na żywo wygląda nieźle i szczególnie w piłce nożnej – można w niej znaleźć nawet mecze na niskich szczeblach rozgrywek, np. najniższą ligę islandzką.

zakłady polityczne w etoto

Użytkownicy platformy Etoto mają do dyspozycji opcję postawienia zakładu pojedynczego (SOLO) oraz wielokrotnego (AKO), ale niestety brak jest opcji grania systemem (np. „2z3” czy „3z5”). Naszym zdaniem jest to duże niedociągnięcie, które negatywnie rzutuje na dobrą ocenę oferty bukmacherskiej Etoto w przedstawionym dotychczas zakresie. Warto również zauważyć, że w internecie powszechnie powielana jest błędna informacja o rzekomej możliwości obstawiania zakładów systemowych w Etoto. Wątpliwości rozwiewa jednak rozmowa z obsługą na live chat. Na szczęście, w Etoto funkcjonuje ratunkowa opcja cashout, która pozwala na wycofanie zakładu i zabranie częściowej wygranej, jeśli na kuponie nie znajdują się jeszcze przegrane typy.

Jakie innowacje można znaleźć w ofercie Etoto?

Oferta Etoto z pewnością zaspokoi poszukiwaczy nowinek bukmacherskich i ciekawych opcji do obstawiania zdarzeń. Użytkownicy aplikacji lub wersji mobilnej, mogą umieścić na swoim kuponie „Zakłady Puls”. Jest to innowacyjna funkcja na krajowym rynku operatorów zakładów bukmacherskich. Jak na razie, Zakłady Puls obejmują wyłącznie ofertę zdarzeń live i można je stosować przy meczu piłki nożnej. Jeśli funkcja „Zakład Puls” jest dostępna dla danego spotkania, znajduje się przy nim oznaczenie w postaci ikony podobnej do wykresu EKG. W ramach tej funkcji, można wytypować to – czy w najbliższym czasie padnie bramka dla którejś z drużyn.

Można zakładać się o to – czy zostanie strzelony gol w następujących przedziałach czasowych (do wyboru): do 30 sekund, do 1 minuty, do 5 minut bądź do 10 minut. Każdy z tych przedziałów, podzielony jest dodatkowo – proporcjonalnie na 3 strefy czasowe, którym bukmacher przypisał coraz wyższy kurs. Brzmi skomplikowanie? Spójrz jak wygląd to na infografice:

zakład puls etoto

Jeżeli z kolei przy meczu zobaczysz ikonkę błyskawicy, to znaczy, że masz do czynienia z funkcją „Szybkie Rynki”. W tym przypadku, przedmiotem typu może być zakład np. na to, jaki element gry/akcja wystąpi na boisku czy korcie ciągu najbliższej minuty.

Wśród wydarzeń piłkarskich, gracz ma możliwość typowania czy za moment sędzia odgwiżdże:

 • gola,
 • rzut karny,
 • rzut wolny,
 • wyrzut z autu,
 • rzut rożny,
 • faul.

lub postawić w meczu tenisowym na:

 • autora kolejnego punktu czy gema,
 • dokładny wynik seta lub meczu, sumę punktów/gemów itd.

Bonus powitalny od Etoto – dla Ciebie i Twoich znajomych

Przechodzimy płynnie do kwestii pakietu startowego, czyli ulubionej pozycji wszystkich nowych użytkowników serwisów bukmacherskich. Bonus powitalny w Etoto sprowadza się do 200% premii dla pierwszej wpłaty środków na konto gracza. Byłaby to całkiem niezła opcja, gdyby nie został nałożony limit premii do kwoty 200 zł (przy wpłacie 100 zł – konto bonusowe zasilone zostaje kwotą 300 zł). Poza tym, na ten moment bukmacher nie ma do zaoferowania żadnego dodatkowego bonusu na start.

Dodatkowo, aby przyznana premia mogła zasilić saldo środków uprawnionych do wypłaty, należy dokonać 4-krotnego obrotu sumą bonusu oraz depozytu na kuponach z łącznym kursem minimum 2.20. Jeżeli będzie to kupon AKO, to żadne ze zdarzeń na nim zawartych, nie może mieć niższego kursu, niż 1.50. W porównaniu z innymi firmami, oferującymi zakłady bukmacherskie online – trzeba uczciwie przyznać, że aktualna propozycja pakietu powitalnego Etoto jest zwyczajnie słaba. Bukmacher mógł chociaż dorzucić jakiegoś freebeta dla nowych graczy.

„Na osłodę” dla aktywnych klientów, bukmacher Etoto oferuje jednak bonus w ramach akcji „Zaproś znajomych”. Za każdego poleconego znajomego (trzeba podać jego maila, na który Etoto wysyła mu zaproszenie), jaki zostanie czynnym klientem serwisu bukmacherskiego, możesz zyskać 50 zł. Brzmi nieźle, a będzie jeszcze lepiej, jeśli powiemy, że łącznie możesz zaprosić aż 10 kumpli, za co zainkasujesz od Etoto 500 złotych!

ETOTOMANIA – ekstra program lojalnościowy dla aktywnych typerów

ETOTOMANIA to sztandarowy program lojalnościowy bukmachera, dedykowany dla stałych bywalców internetowego serwisu zakładów wzajemnych. Zasady tego bonusowego programu są proste – im częściej i więcej obstawiasz kuponów – tym na bardziej atrakcyjne nagrody od Etoto możesz liczyć. Do punktacji wliczane są single, akumulatory (AKO) i zakłady mieszane, a szczegóły przedstawia tabela:

Przedział kursowy kuponuWspółczynnik / punkty
1.50-1.99za każde postawione 5 zł – 1 punkt lojalnościowy
2.00-2.99za każde postawione 5 zł – 2 punkty lojalnościowe
3.00-4.99za każde postawione 5 zł – 3 punkty lojalnościowe
5.00-9.99za każde postawione 5 zł – 4 punkty lojalnościowe
10.00 i wyższyza każde postawione 5 zł – 5 punktów lojalnościowych

Etoto udostępniło specjalny kalkulator, który automatycznie oblicza i pokazuje punkty lojalnościowe na etapie tworzenia kuponu. Suma zdobytych punktów w danym miesiącu, decyduje o przyznaniu graczowi statusu (brązowy, srebrny, złoty), w ramach którego w kolejnym miesiącu będzie mógł korzystać z codziennych unikalnych promocji. Wśród nagród w ETOTOMANII, można zdobyć freebety, a także bonusy od postawienia zakładu czy dokonanej wpłaty.

Jak widać, oprócz skorzystania z konkretnej nagrody, Etoto przyznaje dodatkowe punkty, dzięki czemu szybciej można je gromadzić i awansować do elitarnej grupy typerów ze złotym statusem.

Poniżej możecie zobaczyć, ile punktów wymaga każdy ze statusów gracza:

StatusWymagany przedział punktowy
BRĄZ1-349
SREBRO350-1699
ZŁOTOod 1700

D(r)eszcz freebetów i bonusów w Etoto

Za sprawą fajnego programu lojalnościowego, na osoby aktywnie obstawiające wyniki zdarzeń ze świata sportu (i nie tylko), może spaść istny deszcz nagród w postaci freebetów oraz różnych bonusów. Zdarza się też, że okazjonalnie Etoto przyznaje jeszcze dodatkowe freebety/bonusy, szczególnie w czasie prestiżowych meczów, turniejów albo mistrzostw. Freebety gwarantują dreszcz prawdziwych emocji bez żadnych konsekwencji, a najlepsze jest to, że często nie trzeba obracać wygranej, aby móc ją wypłacić lub przeznaczyć na dalszą zabawę. Wystarczy więc posiadać konto w Etoto, żeby czasem załapać się na możliwość postawienia kuponu całkowicie za darmo, bez konieczności dokonywania depozytu!

Szukaj, sprawdzaj, analizuj, oglądaj i pytaj – zwiększ swoje szanse na regularne wygrywanie

Trzeba przyznać, że uważny gracz znajdzie w Etoto szereg różnych pomocnych opcji oraz narzędzi, dzięki którym może zwiększyć swoją wiedzę i szanse na wygrywanie. Bukmacher Etoto udostępnił na swojej stronie centrum statystyk, w którym można znaleźć wiele cennych informacji. W centrum są statystyki z aktualnego sezonu, ale i dane historyczne osiągnięć zespołów/zawodników z różnych dyscyplin sportowych. Taka baza to doskonała wiadomość dla profesjonalnych typerów, którzy w swoich analizach, kierują się też statystykami.

Dostępność transmisji TV z rozgrywanych na żywo meczów, to kolejne udogodnienie dla osób, które lubią śledzić przebieg spotkania, by na tej podstawie podejmować decyzje w zakresie nowych zakładów. Warto zaznaczyć, że możliwość oglądania TV relacji live nie jest w żaden sposób ograniczona przez Etoto, jak to często bywa u innych bukmacherów (np. konieczność posiadania środków na koncie gracza lub aktywnych zakładów). Przy okazji topowych meczów albo wydarzeń o wysokiej randze, Etoto oferuje korzystniejsze kursy, co także sprzyja wyższym wygranym.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, przed wniesieniem zakładu w pożądanej konfiguracji, śmiało można skontaktować się z obsługą na live chacie (krótki czas oczekiwania, kilku operatorów działa od godz. 9.00 do 22.00). Dostęp do części praktycznych i ciekawych funkcji (np. zakłady plus) – jest możliwy wyłącznie poprzez aplikację mobilną, która obsługuje urządzenia Apple oraz z systemem Android.

Podsumowanie

Etoto zainwestowało w znane telewizyjne twarze, jak np. Mateusz Borek czy Roman Kołtoń, które promują w sieci bukmachera, więc apetyty graczy na wyjątkową ofertę również były duże. Niebiesko-czerwona oferta jest rzetelna, ale ma kilka braków. Głównym zarzutem jest niewielka liczba dyscyplin do obstawiania (ok. 20) i słaby bonus powitalny dla nowych użytkowników (200% dla I depozytu, ale z limitem do 200 zł). Szkoda też, że Etoto nie oferuje zakładów systemowych, bo jednak spore grono graczy liczy właśnie na „furtkę bezpieczeństwa”, jaką dają kupony „2z3 lub „4z5”.

Wśród zalet oferty, wymienić należy brak limitu kwotowego dla wypłat, niska stawka minimalna, program lojalnościowy ETOTOMANIA oraz innowacyjne funkcje „Zakład Puls” i „Szybkie rynki”. Za liczne okazje do otrzymania darmowego freebeta lub bonusa zwrotnego (cashback) – także należą się Etoto brawa. Plusem oferty jest dostępność niskich lig/klas rozgrywkowych w poszczególnych krajach, gdzie można wyłapać prawdziwe „rodzynki” kursowe. Warto podkreślić, że Etoto stawia na popularyzację sportu, bowiem nie nałożył żadnych ograniczeń na korzystanie z transmisji TV dostępnych na platformie. Ocena ogólna – mocna szkolna „czwórka”.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz