Pzbuk Kod Bonusowy

Pzbuk Kod Bonusowy 2021

Polski rynek bukmacherów nie jest jeszcze dosyć nasycony podmiotami, które oferują naprawdę dobre zakłady i możliwości obstawiania nie tylko sportów, ale również innych wydarzeń, na przykład kulturalnych, czy też politycznych. Dlatego też bardzo dobrze są przyjmowane między innymi zagraniczne podmioty, które otwierają się na rynku polskim, tak jak to się stało w przypadku PzBuk, czyli Polskich Zakładów Bukmacherskich. Skorzystanie z Kodu Bonusowego uprawnia nas do odebrania bonusu sięgającego kilkuset złotych.

Odkryt kod bonusowy PZBuk: [ZOBACZ KOD na 2021]

Kod promocyjny Pzbuk

Obstawianie wyników wydarzeń to naprawdę ciekawe i pasjonujące zajęcie, które może przynieść zarówno zyski, jak i oczywiście straty. Jeśli jednak ktoś naprawdę jest pewien obstawianego wyniku, to mogą z tego wyniknąć dla niego samego korzyści. PzBuk to bukmacher, który dla osób chętnych do skorzystania z jego oferty, przygotował między innymi bonus w formie Kodu Promocyjnego, który uprawnia do skorzystania z dwóch dostępnych u niego bonusów.

PzBuk Kod Bonusowy w 2021 (Polskie Zakłady Bukmacherskie)

Mimo że ten bukmacher w Polsce nie jest obecny zbyt długo, to i tak już posiada całkiem bogatą ofertę, jeśli chodzi o bonusy dla graczy. Wśród tych promocji, które oferuje PzBuk, prócz oferty dla stałych graczy, znajduje się również oferta na start, która zachęca do założenia konta i rozpoczęcia swojej przygody z zakładami, właśnie w PzBuk.

Aby skorzystać z bonusu powitalnego, należy użyć kodu BUKBONUS. To właśnie dzięki niemu zostaną przyznane dwa bonusy w postaci 200 zł i 20 tys. punktów wirtualnych, które można wymienić na kolejne bonusy w e-sklepie bukmachera. Techniczna nazwa tych bonusów to:

• Zakład bez ryzyka (200 zł),

• Bonus od depozytu (20 tys. pkt.)

Każdy kto jest nowym graczem i w odpowiednim momencie użyje kodu, może być pewien, że skorzysta z obydwóch bonusów. U bukmachera PzBuk zakład bez ryzyka nie przepada, jeśli pierwszy postawiony zakład będzie wygrany, ponieważ w tym wypadku zwracana jest kwota za pierwszy przegrany zakład. Jest to mały szczegół, jednak dzięki któremu można mieć pewność, że 200 zł już znajduje się w zasięgu ręki.

Gdzie i jak wpisać PzBuk Kod Bonusowy

Tak jak w przypadku innych bukmacherów, również PzBuk na swój kod bonusowy przygotował miejsce w trakcie rejestracji. Wystarczy więc tak naprawdę rozpocząć proces rejestracyjny na stronie bukmachera i w odpowiednim momencie podać kod promocyjny, dzięki któremu po całkowitym ukończeniu rejestracji i zaakceptowaniu konta, bonusy już będą czekać.

Sama rejestracja naprawdę nie jest trudna, jednak warto przygotować sobie już skan dowodu osobistego i podstawowe dane, ponieważ są to elementy, które wymagane są przez bukmachera. Musi on mieć pewność, że zarówno z konta, jak i z promocji skorzysta jedna osoba i to jednokrotnie, a do tego spełniająca wymogi formalne. Całość nie powinna zająć więcej niż kilkanaście minut. Nie powinno być również żadnych problemów w trakcie rejestracji. Przebiega ona kilkuetapowo, jednak każdy etap dokładnie jest opisany na stronie i ma po prostu ułatwić tę formalność.

gdzie wpisać kod bonosuwy pzbuk
W miejscu wskazanym strzałką – wpisz kod bonusowy

Jak obrócić PzBuk Kod Bonusowy

Zarówno w przypadku bonusu od depozytu, jak i zakładzie bez ryzyka, należy obrócić bonusem określoną ilość razy, zachowując również minimalny kurs, który dla konkretnego bonusu jest określony.

W przypadku zakładu bez ryzyka, po pierwszym przegranym zakładzie, który zostanie obstawiony na maksymalną kwotę 200 zł, bonus jest zwracany na konto w formie depozytu. Obrót musi być dokonany po minimalnym kursie 1.40. Gdy bonus już jest przyznany, to w ciągu 30 dni należy jeszcze raz obrócić bonusem na takich samych warunkach, a więc za maksymalną kwotę 200 zł i po kursie 1.40. Wygrana obejmuje wyłącznie kwotę ponad wartość bonusu.

Po wymianie 20 tys. pkt. z bonusu od depozytu należy zagrać trzykrotnie za sumę depozytu + bonusu. Minimalny kurs całkowitego obrotu zakładu z dwoma zdarzeniami to 2.0. Czyli jeśli depozyt i kurs wynoszą po 50 zł, to należy trzykrotnie obstawić zakład za kwotę 100 zł po minimalnym kursie 2.0.

Kto może brać udział w promocji i użyć PzBuk Kod Bonusowy

Warunki wzięcia udziału w promocji nie są wygórowane i tak naprawdę nie różnią się niczym od tych, które przedstawiane są przez innych bukmacherów. PzBuk wymaga jedynie, aby osoba, która zechce przystąpić do promocji, miała ukończone 18 rok życia i posiadała pełną zdolność do czynności prawnych. Jest to również wymóg, który stawiany jest przed osobami chcącymi założyć konto u bukmachera PzBuk, dlatego, jeśli już komuś uda się założyć konto, to może mieć pewność, że również w promocji może wziąć udział.

Powstrzymać się przed korzystaniem z usług bukmachera powinny więc jedynie osoby, które są poniżej 18 roku życia, czy też zostały ubezwłasnowolnione. Lepiej jest poczekać na spełnienie warunków, ponieważ nawet próba rejestracji w tym przypadku nie za wiele pomoże. Weryfikacja odbywa się poprzez sprawdzenie dowodu osobistego, dlatego nie ma możliwości dokonania oszustwa.

 Jak otrzymać bonus poprzez PzBuk Kod Bonusowy

Otrzymanie bonusu jest bardzo proste, intuicyjne i nie wymaga zbyt dużego zaangażowania. Tak naprawdę należy po prostu przejść przez proces rejestracji jako użytkownik i w odpowiednim momencie wpisać kod promocyjny, który został przygotowany przez bukmachera. Gdy kod promocyjny będzie poprawny i konto zostanie aktywowane, należy następnie wykonać czynności, które upoważnią do wykorzystania bonusu.

Każdy z bonusów ma odrębne wymagania i należy ich pilnować. Gdy już wszystkie zostaną spełnione, bonus zostanie przyznany, a następnie zostanie przetransferowany na pieniądze w depozycie. Bardzo ważne jest to, by pilnować spełnienia wymogów stawianych przez regulamin promocji. Niedopilnowanie nawet jednego elementu i zaniedbanie, mogą doprowadzić do tego, że bonus po prostu nie będzie przyznany. Warto sprawdzać wszystko kilka razy, by mieć pewność, że nie popełni się nigdzie żadnego błędu.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?

Bonusu samego w sobie nie można wypłacić. Jest to po prostu fizycznie niemożliwe, ponieważ nawet na koncie u bukmachera nie stanowi on żadnej sumy pieniężnej, a jest jedynie określany bonusem, bądź też punktami, które nie obowiązują jako środek płatniczy.

Dlatego też najszybszą drogą do tego, by wypłacić otrzymany bonus, jest spełnienie wszelkich warunków, dzięki którym zostanie on przetransferowany na rzeczywiste pieniądze w depozycie u bukmachera. Przede wszystkim bukmacher więc wymaga dokonania obrotu otrzymanymi pieniędzmi. Następnie już sprawa jest prosta, ponieważ należy jedynie zlecić wypłatę na wskazane wcześniej konto i poczekać na przelew. Ze względu na to, że bukmacher może posiadać konto w innym banku niż użytkownik, to sam przelew może iść nawet do 2-3 dni.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało

Bonusy oferowane w ramach Kodu Bonusowego na start różnią się nieco od siebie. Dlatego też weryfikacja tego, jak dużo z bonusu zostało do wykorzystania, również będzie nieco inna. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, to bonus będzie albo wykorzystany, albo też nie, ponieważ jest on aktywny do pierwszego straconego zakładu.

Natomiast bonus od depozytu przyznawany jest w formie punktów, które następnie należy wykorzystywać i też właśnie po prostu wystarczy ilość dostępnych punktów kontrolować. Należy jednak pamiętać, że bonusy nie będą aktywne wiecznie i również one kiedyś się kończą, nie tylko ze względu na wykorzystanie, ale również termin ich ważności. Im szybciej ktoś z nich skorzysta, tym lepiej dla niego.

Jeśli już ktoś otrzymał bonus, to warto dobrze go wykorzystać. Tak naprawdę są to darmowe środki pieniężne, które szkoda byłoby stracić, szczególnie że w zakładach bukmacherskich każda złotówka się liczy, ponieważ po prostu z jej zainwestowania w zakład osiąga się zysk.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć PzBuk Kod Bonusowy

Sam bukmacher określa minimalną wartość depozytu, która uprawniałaby do korzystania z Kodu Bonusowego i korzystania z konta na 22 zł. Najważniejsze w tym wypadku jednak są podmioty, które oferują swoje usługi jako operatorzy płatności. Bukmacher korzysta aktualnie z:

  • Przelewy24,
  • Dotpay,
  • BlIK.

Operatorzy ci jednak nie narzucają dodatkowych wymogów, które zwiększałyby kwotę przelewanych środków. Nie są to więc ogromne pieniądze, lecz pozwalają już na obstawianie pierwszych zakładów, stawianie pierwszych kroków i nawet jeśli ktoś szybko straci właśnie te pieniądze, to raczej nie powinien mieć problemów z tym, aby się z tą stratą pogodzić.

Przelewając minimalny depozyt, warto pamiętać o tym, że to właśnie od tego depozytu zależy między innymi to, ile można zyskać z bonusu od depozytu, który może wynosić nawet 20 tys. pkt. Jednak jeśli ktoś nie przeleje odpowiedniej sumy na konto bukmachera, to może otrzymać mniej, niż podana suma.

Kto organizuje konkurs i przyznaje PzBuk Kod Bonusowy

Zarówno organizatorem konkursu, jak i podmiotem odpowiedzialnym za przyznawanie kodu bonusowego jest Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka), która prowadzi działalność w oparciu o ustawę z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Spółka ta już jakiś czas prowadzi działalność na rynku polskim, lecz znacznie dłużej zaangażowana jest w rozwój zagranicą. Nie ma jednak żadnego problemu z tym, aby spółkę tę zweryfikować pod względem legalności działania. Wystarczy tylko do tego celu wykorzystać powszechnie znane rejestry, a podstawowe dane, czy regulaminy zaakceptowane przez Ministerstwo można również znaleźć na stronie internetowej.

PzBuk to firma z długoletnim stażem, która na rynek polski weszła doskonale wiedząc, jakie są potrzeby osób grających u bukmacherów i to między innymi dzięki temu prezentowany jest kod promocyjny.

FAQ: Najczęsciej zadawane pytaniaOd kiedy do kiedy trwa promocja PZBuk?

Od kiedy do kiedy trwa promocja PZBuk?

Czas trwania promocji nie jest przez bukmachera ściśle określony. Należy jednak być przygotowanym na to, że oferta zmienia się bardzo dynamicznie, a więc co kilka miesięcy może następować jej aktualizacja. Jednak same formy bonusów są bardzo popularne i one mogą zostać zachowane.

Jaka jest maksymalna kwota bonusu?

Promocja łączy w sobie aż dwa bonusy. Łącznie warte są one 200 zł, a także 20 tys. pkt. za które można nabyć kolejne bonusy. Dzięki dostępności punktów wartość bonusów może być zwielokrotniona.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Na stronie bukmachera nie znajdziemy ściśle określonego kursu minimalnego, ponieważ jest on dopasowywany do oferty. Jednak jego wysokość pozwala na osiągnięcie naprawdę zadowalającego zarobku, jeśli oczywiście zakłady okażą się wygrane.