STS – KOD PROMOCYJNY

STS - KOD BONUSOWY 2021

Sport od zawsze miał swoich zwolenników. Każda dyscyplina wiązała się z milionowym zainteresowaniem. Wielu osobom często udawało się przewidzieć wyniki, na przykład Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Pora więc na to, by na tego typu zakładach móc zacząć zarabiać. Nie jest to wcale drogie i skomplikowane, ponieważ wystarczy skorzystać z oferty bukmachera STS. Jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, który aktywnie rozwija się w sieci, lecz posiada również stacjonarne punkty. Każdy chyba już zdążył o nim usłyszeć.

Lista bonusów ( aktualizacja: 7 maj 2024 ):

BONUS: 1200 NA START OD STS.PL [KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ ]

Kod promocyjny STS
PEWNE 1200 PLN NA START
1200 PLN
BONUS POWITALNY OD STS!
odkryj kod!
przejdź do STS

Dla osób, które dopiero chciałyby zacząć przygodę z zakładami u tego bukmachera, przygotowano specjalną ofertę, dzięki której można zyskać sporo darmowych pieniędzy, przy spełnieniu naprawdę niewielkich wymagań. STS oferuje również okresowe oferty specjalne, dzięki którym obstawianie u tego bukmachera staje się jeszcze korzystniejsze. Bardzo ważne jest jednak to, by rejestrując się, dopełnić wszelkich formalności (jest ich niewiele), by korzystać z pełni możliwości konta.

STS Kod Promocyjny w 2021 r.

Na rok 2020 STS przygotował kod promocyjny sts o treści „STSVIP”. Jest on powszechnie znany i naprawdę warto z niego skorzystać. Jeśli już ktoś szuka idealnego bukmachera dla siebie i planuje spróbować swoich sił właśnie w STS, to tego rodzaje promocje mogą posłużyć do przetestowania konta bukmacherskiego w prawie darmowy sposób.

Wykorzystując ten kod promocyjny, można wykorzystać co najmniej 1200 zł od wpłaty + 25 zł freebetu + 35 zł zakładu bez ryzyka + 20 zł na BetGames + 20 zł na sporty wirtualne, co razem daje aż 1300 zł, czyli kwotę już całkiem pokaźną, z którą można nieco zarobić. Należy jednak dobrze zapoznać się z wymogami, które określają, kiedy dokładnie kwota bonusu zostanie przyznana. Ponieważ o ile 25 zł freebetu nie wymaga nawet wpłacenia minimalnego depozytu, to już kwota pierwszej wpłaty np. 1200 zł przyznawana jest jako 100% bonusu od wpłaconej kwoty i maksymalnie 1200 zł. Czyli jeśli ktoś wpłaci 600 zł, to dostaje drugie tyle i działa to tak z każdą sumą do 1200 zł. Oprócz powyżej wspomnianych bonusów, na aktywnych graczy czeka jeszcze wiele innych nagród i promocji.

Gdzie i jak wpisać STS Kod Promocyjny?

Naprawdę nie jest to jakoś bardzo skomplikowane. Najlepiej jest to zrobić już podczas rejestracji. W trakcie wypełniania poszczególnych pól osoba zakładająca konto u bukmachera zostanie poproszona o wpisanie kodu promocyjnego. Można to pole pominąć, jednak jeśli ktoś już wie, że STS Kod Promocyjny to „STSVIP”, to wystarczy go wpisać i następnie już po zarejestrowaniu się, będzie on aktywny.

Jeśli ktoś korzysta z wcześniej przygotowanych linków z tym bonusem powitalnym, to sam kod zostanie już uzupełniony, a pozostaje jedynie wypełnić puste pola. Bukmacher wymaga minimalnej ilości danych, które pozwalają na legalne obstawianie zakładów i korzystanie z usług STS. Jak każdy widzi, nie jest to jakoś bardzo skomplikowane, więc nie ma raczej takiej możliwości, by po prostu się pomylić. Kod jest również ogólnodostępny, a więc nawet jeśli ktoś zapomni jego treść, to bardzo szybko można ją odnaleźć w Internecie, czy też po prostu na stronie samego bukmachera.

Formularz do wpisania Kodu STS

Jak obrócić STS Kod promocyjny?

STS Kod Promocyjny upoważnia do skorzystania z kilku różnych bonusów. Tak naprawdę tylko jeden z nich wyróżnia się tym, że nie wymaga on obrotu, a jest nim Zakład Bez Ryzyka 35 PLN. Czas na obrót jest nieograniczony. Natomiast w pozostałych przypadkach, to jest: Freebet bez depozytu 25 PLN, Zakład bez ryzyka 35 PLN, Bonus sts od wpłaty 1200 PLN, Bonus na BetGames, Bonus na sporty wirtualne wymóg jest praktycznie taki sam. Należy 3x obrócić bonusem po kursie minimualnym wynoszącym 1.91. Po tym czasie można zrobić tzw. “cash out”.

Pojęcie obrotu bonusem może być dla niektórych nieznane, a jest to po prostu postawienie zakładów za stawkę bonusu.

Korzystając więc z bonusu wynoszącego np. 35 zł, należy obrócić nim 3 krotnie po stawce minimalnej 1.91. Liczą się zarówno wygrane, jak i przegrane. Dopiero po tym czasie wartość bonusu, oczywiście przypadające na wygraną, przechodzi do faktycznego depozytu. Jak więc widać, jedyne co należy zrobić, to po prostu zacząć obstawianie. Nie ma w tym nic trudnego i skomplikowanego.

Kto może brać udział w promocji i użyć STS Kod Promocyjny?

By legalnie móc korzystać z promocji bukmachera należy być osobą pełnoletnią zamieszkującą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, by móc odpowiadać za swoje czyny. Wymóg ten więc nie różni się od typowych wymogów przy wszelkich legalnych zakładach.

Tak więc naprawdę każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, zamieszkuje w Polsce i nie została ubezwłasnowolniona, może skorzystać z promocji organizowanej przez bukmachera. STS przewiduje nawet, że z promocji mogą korzystać osoby, które urodziły się za granicą i nie posiadają numeru PESEL, dlatego nie jest to punkt obligatoryjny do podania.

Jeśli ktoś pomyślnie przejdzie rejestrację i założy pełne konto, to tak naprawdę nie musi mieć już żadnych wątpliwości co do tego, że STS Kod Promocyjny może zostać przez niego legalnie wykorzystany. Osoby niepełnoletnie powinny powstrzymać się od zakładania konta, ponieważ bukmacher przez dostarczeniem dostępu do pełnych możliwości konta i tak weryfikuje osoby, które rejestrują się w systemie.

Jak otrzymać bonus poprzez STS Kod Promocyjny?

Otrzymanie bonusu wiąże się z kilkoma prostymi krokami. Przede wszystkim należy zadbać o to, by założyć konto na stronie internetowej bukmachera STS. By wykonywać jakiekolwiek zakłady, konto musi być aktywne, a by korzystać z jego pełni możliwości, powinno zostać zweryfikowane przez bukmachera pod względem podanych danych. Podczas rejestracji należy oczywiście pamiętać o tym, aby w odpowiednim momencie wpisać STS Kod Promocyjny, który upoważnia do skorzystania z przypisanych do niego bonusów.

Następnie należy wykonać zakład bez ryzyka z konta depozytowego, na które następnie zostanie dokonany zwrot wykorzystanych środków w kwocie określonej w bonusie. Należy również pamiętać o wymogu, jakim jest 3x obrót bonusem po minimalnym kursie 1.91. Wszystkie te warunki są bardzo proste do spełnienia i tak naprawdę nie wymagają żadnych dodatkowych czynności od korzystającego z konta STS, o ile ten chciałby dokonywać zakładów. Całość może zająć nawet mniej niż kilka minut.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?

Bukmacher dokonuje wypłat przy pomocy specjalnie opracowanego systemu, dzięki któremu dokonywane są natychmiastowe przelewy z konta depozytowego na rachunek bankowy podany przez korzystającego z konta przy rejestracji. Lista banków, do których przelew dochodzi natychmiast, cały czas się poszerza. Jednak nawet jeśli osoba posiada konto w banku, w którym bukmacher nie ma rachunku, to maksymalny czas oczekiwania na przelew wynosi 2 dni, a wynika to z przymusu dokonania rozliczenia między bankami.

Oczywiście pieniędzy z sts bonusu nie znajdą się od razu na koncie depozytowym, z którego można je wypłacić, lecz będą one tam dopiero po spełnieniu wymogów, a więc przede wszystkim po dokonaniu 3x obrotu, o którym już wcześniej było wspomniane.

Jeśli ktoś posiada konto w jednym z popularniejszych banków, to tak naprawdę środki u niego powinny znaleźć się ewentualnie po kilku godzinach. Wystarczy więc wejść w zakładkę „Moje Konto” i następnie wybrać opcję „Wypłata”, co nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Kody promocyjne są bardzo często aktualizowane na stronie, dlatego odwiedzajmy stronę typujesz.pl lub bezpośrednio stronę bukmachera jak najczęściej.

Jak mogę sprawdzić, ile bonusu mi zostało?

Bukmacher STS udostępnia swoim klientom wiele możliwości, które usprawniają kontrolę konta. W tym również można między innymi sprawdzić kwotę, jaka pozostała do wykorzystania z konkretnego bonusu.

Wystarczy postępować w następujący sposób: po kliknięciu „Moje Konto” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „OBRÓT BONUSU”, które wskazuje jaka kwota pozostała jeszcze do wykorzystania do obrotu środków bonusowych w celu przetransferowania ich na depozyt.

Kwota ta jest na bieżąco aktualizowana przez system, a więc przy każdej zawieranej transakcji, które spełnia wymogi bonusu, można przekonać się, że środki przetransferują na konto depozytowe, z którego potem można ustanawiać kolejne zakłady, bądź też można dokonać wypłaty środków. Czasem może być tak, że system pokazuje, iż kwota ta wynosi 000, jednak tak naprawdę do wykorzystania została jeszcze niecałe 1 zł. Jest to jednak drobnostka, która nie powinna wpływać na bieżące korzystanie z systemu.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć STS Kod Promocyjny?

Bukmacher nie określił minimalnej kwoty, ponieważ wszystko tak naprawdę zależy od operatora, przy pomocy którego zostanie zasilony depozyt na koncie. Można to zrobić przy pomocy konta bankowego, portfela wirtualnego, czy też karty kredytowej. O ile przy karcie kredytowej kwota ta może wynosić już od 1 zł, to w przypadku niektórych portfeli wirtualnych może to być już 10, czy też 20 zł.

Jest to więc suma niezależna od bukmachera, jednak nie jest to jednocześnie kwota, która bardzo uszczupla budżet domowy i przy wygranym zakładzie bardzo szybko się zwróci. STS Kod Promocyjny dostępny jest po dokonaniu pierwszego zakładu z depozytu, a więc najlepiej jest na sam początek przesłać kwotę, za którą ktoś chciałby dokonać zakładu. Będzie to najlepsze i najdogodniejsze rozwiązanie.

Z dokonywaniem wpłat nie powinno być żadnego problemu, a to dzięki temu, że STS obsługuje wielu operatorów, dzięki którym takie przelewy na depozyt będą dokonywane, a więc wszystko odbędzie się sprawnie i bez komplikacji.

Kto organizuje konkurs i przyznaje STS Kod Promocyjny?

Według regulaminu przedstawionego przez bukmachera organizatorem promocji jest:

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 2.496.000 zł, NIP: 6422187001.

Dane te może każdy potwierdzić przy pomocy dostępnych środków, a więc najlepiej za pośrednictwem Internetu. Sts bonus to fajny dodatek do Twojego nowego konta sts.

Bukmacher STS to polskie przedsiębiorstwo od lat działające na rynku krajowym, które posiada w swojej historii jedynie krótki epizod, kiedy to właścicielem była zagraniczna firma, natomiast przez całą resztę tego czasu, można powiedzieć, że jest to rodzinny interes, który cały czas się rozwija.

Kod promocyjny dostępny jest powszechnie dla wszystkich na stronie bukmachera, jak i również w regulaminie promocji.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Od kiedy do kiedy trwa promocja na STS Kod Promocyjny?

Promocja zgodnie z przedstawionym przez bukmachera regulaminem trwa od 07.08.2020 do 01.09.2020 r. Warto jednak oczekiwać na kolejne edycje tej, jak i podobnych promocji, które cały czas przygotowywane są przez bukmachera, szczególnie dla nowych osób, które chciałyby założyć konto na stronie internetowej STS w celu dokonywania zakładów.

Jaka jest maksymalna kwota bonusu?

Promocja łączy w sobie możliwość skorzystania z różnych bonusów przewidzianych dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę w STS. Biorąc pod uwagę stałe i podstawowe bonusy, kwota możliwa do uzyskania to 1 300 zł, lecz może ona się powiększyć, dzięki dodatkowym promocjom. Wystarczy wpisać kod promocyjny i po sprawie.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Minimalny kurs, po jakim można zagrać to 1.14, natomiast minimalny zakład wynosi 2 zł. Natomiast należy pamiętać o wymaganiach, które stawiają przed osobami obstawiającymi zakłady warunku promocji, to znaczy, by skorzystać z bonusu, kurs powinien wynosić minimalnie 1.91. Reasumując, jeśli zagramy po kursie min. 1.91 to nasz kod bonusowy sts będzie aktywny.

Czy mogę przenieść bonus na kogoś innego?

Kod promocyjny razem z bonusami przyznawany jest konkretnym osobom w trakcie rejestracji. Dotyczy to osób, które rozpoczynają swoją przygodę z STS i zakładami. Dlatego też, jeśli ktoś inny pragnie skorzystać z bonusu, a jeszcze nie posiada swojego konta, to po prostu powinien je założyć, natomiast dla stałych klientów przygotowane są inne promocje.

Czy mogę wypłacić bonus w gotówce?

Mimo że bukmacher posiada punkty stacjonarne, to jednak wszelkie wypłaty dokonywane są za pośrednictwem kont bankowych i na konto wskazane przez osobę zlecającą wypłatę. Dodatkowo należy pamiętać, że samego bonusu nie można wypłacić, ponieważ musi od zostać przetransferowane na środku w depozycie i to dopiero one mogą zostać wypłacone.

Czy mój bonus sts łączy się z innymi promocjami?

STS oferuje wiele różnych promocji, zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla stałych bywalców strony Internetowej. Promocje te często są na podobnych warunkach i bez problemu można je łączyć ze sobą i dzięki temu uzyskiwać jeszcze większe korzyści.

Gdzie mogę składać reklamację dotyczącą bonusu promocyjnego STS?

Wszelkie reklamacje należy składać bezpośrednio do bukmachera. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, którego można użyć, jednak dostępne są również takie możliwości, jak wysłanie maila na podany w zakładce „reklamacje” adres mailowy, czy też wysłanie listu pocztą tradycyjną. Bonus sts od depozytu, jego zwrot i reklamacje rozpatruje bukmacher.