Etoto Kod Bonusowy

Etoto Kod Bonusowy 2021

Na rynku polskich bukmacherów niezaprzeczalnie prym wiedzie kilka podmiotów, a cała reszta jest w ich cieniu. Wśród tych, którzy się wyróżniają, jest między innymi bukmacher Etoto. Posiada on bardzo przejrzystą i przyjemną do obsługi stronę internetową, która uprzyjemnia obstawianie zakładów. Etoto zakłady bukmacherskie słynęło również swego czasu z bardzo bogatej oferty bonusowej. Aktualnie bonusów jest zaledwie kilka, jednak ich wielkość i atrakcyjność jest zupełnie wystarczająca.

Kod promocyjny Etoto

Każdy nowy gracz może liczyć na skorzystanie z Kodu Bonusowego, który uprawnia do skorzystania z kodu – kod bonusowy etoto, jest to bonus powitalny. Jeśli więc ktoś chciałby spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, czy też ma już jakieś doświadczenie, jednak pragnie znaleźć idealnego bukmachera dla siebie, to warto spróbować właśnie w Etoto. W ofercie bukmachera znajdują się nie tylko zakłady na najpopularniejszy sport świata, czyli piłkę nożną, lecz również na całą masę innych sportów, a także istnieje możliwość obstawiania zakładów na wydarzenia polityczne.

Etoto Kod Bonusowy w 2021 na start

Bukmacher w roku 2021 oferuje bonusy na start przy użyciu kodu bonusowego ETOTOVIP. Dzięki skorzystaniu właśnie z tego kodu nowy użytkownik jest uprawniony do skorzystania z następujących bonusów:

  • Bonus powitalny od 1 depozytu – 200% do 200 zł,
  • Freebety na zakłady zakłady bukmacherskie etoto.

Standardowo Etoto w swojej ofercie na start posiada jedynie pierwszy z wymienionych bonusów, jednak skorzystanie z podanego kodu uprawnia do poszerzonej oferty. Aby skorzystać z bonusu na start, należy podać wymieniony powyżej kod w trakcie rejestracji, a także w pełni ukończyć rejestrację.

Prócz dwóch przedstawionych powyżej promocji, oferta Etoto składa się również z takich okazji jak:

  • Program bonusowy Etotomania,
  • Cashout – zamknięcie zakładu przed zakończeniem zdarzenia.

Etotomania to bardzo dobry program bonusowy dla stałych graczy, którzy nagradzani są za swoją aktywność. Każdy aktywny użytkownik ma możliwość zbierania punktów, które następnie będą wymieniane na dodatkowe bonusy, takie jak freebety, czy darmowe środki do obstawienia kolejnych zakładów.

Gdzie i jak wpisać Etoto Kod Bonusowy

Bukmacher Etoto nie różni się w tej kwestii od innych podmiotów w branży. Takie ujednolicenie to spora zaleta, dzięki której każdy nowy użytkownik bardzo szybko odnajduje się na stronie. Intuicyjność to zaleta strony internetowej bukmachera, o czym można przekonać się już od samego początku.

Kod bonusowy należy wpisać w odpowiednie pole przeznaczone na etoto kod, które pojawi się do wypełnienia w trakcie procesu rejestracji. Bardzo ważne jest to, aby pilnować, by kod bonusowy został wpisany poprawnie, a więc nie można pomylić się, nawet jeśli chodzi o wielkość liter. Dopiero wtedy można mieć pewność, że użytkownik zostanie objęty bonusem. Do rejestracji można przystąpić z pozycji strony internetowej Etoto bądź też po prostu wystarczy wejść w specjalnie przygotowany link, który uprawnia właśnie do skorzystania z bonusów.

Etoto formularz rejestracyjny – Maj 2021

Wpisanie kodu bonusowego jak widać, jest więc bardzo proste, jednak należy pamiętać, że to jeszcze nie oznacza, że bonus powitalny od razu znajdzie się na koncie w formie środków pieniężnych. Należy spełnić kolejne warunki, które nie są skomplikowane i zostały przedstawione w kolejnych podpunktach.

Jak obrócić Etoto Kod Bonusowy

Etoto bonus od depozytu wymaga tego, by nim odpowiednią ilość razy obrócić, ponieważ dopiero wtedy, po wygranej, wartość bonusu znajdzie się na koncie jako środki pieniężne w depozycie do wykorzystania. Obrót oznacza postawienie zakładu na konkretną wartość i oczywiście przy odpowiednim kursie.

W przypadku bonusu od depozytu należy nim obrócić 4 x bonus + wartość depozytu. Minimalny kurs dla danego zakładu musi wynosić 2.20, natomiast czas na wykonanie obrotu to aż 30 dni. Przykładowo, jeśli ktoś wpłacił depozyt 50 zł, to powinien obrócić razem kwotą 250 zł po kursie 2.20. Choć taka kwota uprawnia jedynie do otrzymania bonusu 100 zł, dlatego najlepszą kwotą początkową do wpłacenia jest 100 zł, ponieważ to ona pozwala na uzyskanie maksymalnego bonusu, przy minimalnym nakładzie. Kwota 100 zł nie jest na tyle duża, by znacząco obciążała portfel, natomiast dzięki niej maksymalizuje się wartość bonusów i można już w tym przypadku mówić o dobrych zyskach.

Kto może brać udział w promocji i użyć Etoto Kod Bonusowy

Bukmacher etoto tak naprawdę nie wyklucza nikogo, kto legalnie może brać udział w tego typu zakładach. Etoto przygotował ofertę więc dla każdej pełnoletniej osoby, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. Mimo tak prostych zasad bukmacher nie naraża się jednak na oszustwa. Należy pamiętać, że przecież, by wykorzystać kod bonusowy, nie tylko trzeba mieć 18 lat, lecz również musi zostać już założone konto, a w tym wypadku dane podane na dowodzie osobistym weryfikowane są wraz z danymi, które zostały podane w trakcie rejestracji.

Należy pamiętać o tym, by proces rejestracji ukończyć całkowicie. To znaczy, nie wystarczy podać podstawowych danych, lecz należy również podać dane z dowodu osobistego, a także dodatkowe dane, jak miejsce zameldowania, czy też numer rachunku bankowego. Nie chodzi tu o to, że bukmacher chce wyciągnąć informacje od klienta, lecz po prostu są one potrzebne do późniejszych rozliczeń. Zasady brania udziału w promocji są więc bardzo proste i dla każdego powinny być zrozumiałe.

Jak otrzymać bonus poprzez Etoto Kod Bonusowy

Część wymagań, które należy spełnić, aby otrzymać bonus na start od Etoto, została już opisana powyżej. Jednak wyjaśniając cały proces ponownie, należy przede wszystkim pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Cały proces zaczyna się od tego, aby dokonać rejestracji i wypełnić wszystkie wymagane pola, oczywiście wraz z miejscem na etoto kod bonusowy. Gdy konto zostanie już aktywowane i zatwierdzone przez bukmachera Etoto, to należy wpłacić na nie swój pierwszy depozyt. Jak widać start w etoto jest banalnie prosty z darmowym kodem promocyjnym.

Została już tak naprawdę połowa drogi. Teraz należy w ciągu 30 dni obrócić bonusem i wartością depozytu 4 razy po minimalnym kursie 2.20. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione, to użytkownik na swoim koncie znajdzie 200% wartości pierwszego depozytu w ramach bonusu etoto, jednak będzie to maksymalnie kwota 200 zł. Więcej żadnych wymagań bukmacher Etoto przed użytkownikiem nie stawia. Nie jest to więc bardzo trudne, a jeśli ktoś już wie, na czym polega obstawianie różnych gier i wyników, to wszelkie warunki jest w stanie spełnić w ciągu maksymalnie jednego dnia.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus na start?

Samego bonusu niestety nie da się od razu wypłacić. Jest on przyznany jedynie do tego, by móc go przetransferować w środki, które później pojawią się w depozycie. Dopiero więc po spełnieniu warunków stawianych przez Etoto, które zostały opisane powyżej, środki znajdą się w depozycie i będą możliwe do wypłacenia.

Środki te najszybciej można po prostu wypłacić za pośrednictwem strony bukmachera na konto bankowe. Jest to również tak naprawdę jedyna możliwość dokonania wypłaty. Niestety Etoto nie posiada opcji szybkich wypłat, jednak nie jest to ogromnym problemem, ponieważ środki na wskazanym koncie bankowym i tak powinny znaleźć się po maksymalnie kilku godzinach. Należy również pamiętać, że wszystko to może nieco się opóźnić, a to zależy od tego, w jakim banku użytkownik posiada rachunek bankowy. Jednak jeśli ktoś zakłady traktuje na poważnie, to znacznie bardziej opłaca się za wygrane kwoty obstawiać kolejne zakłady, a nie wyciągać pieniądze. Jeśli ktoś jest dobry w tym, co robi, to wpłacony depozyt szybko mu się zwróci. Pierwszej wypłaty możemy oczekiwać już tego samego dnia, co sprawia, że start w etoto z kodem bonusowym jest banalnie prosty.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało?

Bukmacher na koncie internetowym udostępnia bardzo dużo udogodnień. Wśród nich jest możliwość sprawdzenia między innymi pierwszej wpłaty, ile bonusu jeszcze pozostało użytkownikowi do wykorzystania. Wystarczy tylko wejść w zakładkę „moje konto”, następnie „historia” i „bonusy” i tam właśnie będą widnieć odpowiednie pozycje, z których można wywnioskować, ile bonusu jeszcze można wykorzystać. Etoto kod bonusowy 2021 sprawia, że doładowanie darmowymi środkami jest przyjemne i szybkie.

Sprawdzenie nie zajmie więcej niż kilka sekund, dlatego, jeśli ktoś poszczególne bonusy nie wykorzystuje od razu, to spokojnie może sobie dokładnie zweryfikować, jakie jeszcze kwoty na niego czekają. Ułatwia to nie tylko sprawdzenie, ile można zyskać, ale również ile czasu jeszcze pozostało, by dany bonus wykorzystać, ponieważ istnieją ograniczenia czasowe, których niestety należy się trzymać, aby etoto bonus na start nie przepadł. Kwoty bonusów nie są ogromne, jednak równocześnie są na tyle duże, że po prostu szkoda byłoby je stracić, szczególnie że dzięki nim można generować kolejne zyski.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć Etoto Kod Bonusowy

W przypadku bukmachera etoto, nie ma jednego konkretnego minimum, jakie powinien wynosić depozyt, aby móc skorzystać z bonusów wynikających z Kodu Bonusowego. Jednak bukmacher określił minimalny depozyt dla każdej wpłaty, jaką będzie dokonywać użytkownik. Jest to symboliczna złotówka. Obowiązuje ona zarówno dla wpłat, jak i wypłat. Wystarczy założyć konto, wpisać kody promocyjne oraz zrobić swój pierwszy zakład bez ryzyka bo dla nowych graczy – te środki zostaną zwrócone na konto w etoto.

Kwota 1 zł nie jest jednak zbyt imponująca, jeśli chodzi o obstawianie wyników dla zakładów na żywo i nie pozwoli na wygenerowanie wysokich zysków. Dlatego lepiej już byłoby po prostu za każdym razem, przy wpłacie depozytu, po prostu wybierać, choć nieco większą kwotę. Dzięki temu, że minimalna kwota, by skorzystać z Kodu Bonusowego, nie została określona, jest on dostępny tak naprawdę dla każdego, niezależnie od tego, czy dysponuje dużą kwotą pieniędzy, czy też nie. Dlatego swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi mogą zacząć nawet osoby, które nie zarabiają wiele, jednak w tej formie wydawania pieniędzy widzą możliwy do osiągnięcia zysk, który może być łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych. Bonus 100 do 1500 złotych to żadna nowość, legalni bukmacherzy jakim jest Etoto często daje kod bonusowy, który wystarczy wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Kto organizuje konkurs i przyznaje Etoto Kod Bonusowy

Zarówno organizatorem całej akcji, jak i podmiotem odpowiedzialnym za przyznanie Kodu Bonusowego, jest spółka:

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256

Wszelkie dane zawarte są w regulaminie działania bukmachera, który dostępny jest na stronie. Podane dane pozwalają na to, by zweryfikować to, czy bukmacher rzeczywiście działa jako aktywny podmiot, a także czy posiada odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów, które uprawnia go do prowadzenia działalności bukmacherskiej. Warto korzystać właśnie tylko z takich sprawdzonych bukmacherów, ponieważ ma się pewność, że zainwestowane pieniądze nie znikną i są to realne zakłady na żywo.

Kto może skorzystać z freebetów i bonusów etoto?

Kody promocyjne etoto są kodami dla wszystkich nowych użytkowników. Z zakładów bukmacherskich może skorzystać pełnoletnia osoba

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Od kiedy do kiedy trwa promocja na Etoto Kod promocyjny?

Promocja ta została oficjalnie wprowadzona 01.08.2020 r., jednak w regulaminie promocji bonus na start Etoto nie określa dokładnie, jak miałaby się ona zmieniać. Bukmacher etoto pozostawia sobie jednak pole do tego, by wprowadzać zmiany w otrzymywanych bonusach i ich wartościach.

Jak jest maksymalna kwota bonusu?

W przypadku samego bonusu od pierwszego depozytu maksymalna kwota, jaką można uzyskać z bonusu, to 200 zł. Oczywiście pozostają jeszcze inne bonusy, jak Freebet itd. dzięki czemu kwotę można powiększać. Etoto bonus powitalny to darmowy “gift” od bukmachera dla nowych użytkowników.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Minimalny kurs jaki obowiązuje u bukmachera to 1.30. Nie jest to więc duży wymóg postawiony przed użytkownikami. Kurs jest podobny do tych, jakie są u innych bukmacherów.

Czy mogę przenieść bonus powitalny ETOTO na kogoś innego?

Etoto przypisuje kod bonusowy w trakcie rejestracji konta do określonego użytkownika. Dlatego też nie ma takiej możliwości, by ktoś inny skorzystał z tego bonusu. Nikt nie powinien również w jakikolwiek sposób udostępniać bonusu innym osobom. Bonus na start przewidziany jest tylko dla nowych użytkowników i oni powinni z niego korzystać.

Czy mogę wypłacić bonus powitalny ETOTO w gotówce?

Bonus powitalny w etoto nie jest przeznaczony do wypłaty. Otrzymane i przetransferowane pieniądze dopiero gotowe są do wypłaty i u tego bukmachera wszelkie transakcje odbywają się za pośrednictwem internetu i banków. Etoto kod bonusowy to darmowa wartość dla nowych użytkowników. Kod bonusowy etoto może być użyty jeden raz, wystarczy wpisać kod bonusowy i cieszyć się z pierwszej wpłaty dodatkowej.

Aplikacja ETOTO – co musisz wiedzieć

Aplikacja przygotowana przez Etoto, dostępna jest zarówno dla użytkowników Androida, jak i systemu iOS. Umożliwia ona szybkie wpłaty, wypłaty, a także śledzenie wydarzeń i obstawianie wyników przez cały czas, niezależnie od tego, gdzie użytkownik aplikacji się znajduje. Dla użytkowników aplikacji przewidziano również specjalne bonusy ( etoto bonus powitalny) , które nie są dostępne dla użytkowników strony internetowej.