Lvbet Kod Promocyjny

Lvbet Kod Promocyjny 2021

Oglądanie wydarzeń sportowych to nie tylko możliwość ekscytowania się tym, co dzieje się w trakcie rozgrywek. Dla osób, które są prawdziwymi pasjonatami, może być on również doskonałym źródłem dodatkowego zarobku. Wystarczy tylko naprawdę dobrze znać się na danej dyscyplinie. Możliwość zdobycia pieniędzy istnieje dzięki takim podmiotom jak LV Bet, czyli bukmacher, który udostępnia fanom sportu platformę internetową, na której można obstawiać wyniki aktualnie odbywających się wydarzeń, jak i również tych przyszłych. Możliwości obstawienia jest naprawdę wiele, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Kod promocyjny LVBet

W Polsce przede wszystkim króluje piłka nożna, dlatego też nie powinno dziwić to, że na stronie internetowej przede wszystkim można znaleźć zakłady związane z tą dyscypliną. Jednak fani innych sportów również się nie będą zawiedzeni i będą mogli wykorzystać swoją znajomość poszczególnych dyscyplin. Dobrą zachętą jest również to, że na początkujących graczy czekają naprawdę ciekawe bonusy.

LVBet Kod Promocyjny w 2021 na start

Początki w świecie bukmacherów nie muszą być wcale takie trudne. Jeśli ktoś nawet nie dysponuje ogromną gotówką, to dzięki odpowiednim ruchom, może zagwarantować sobie dodatkowy zastrzyk pieniężny w postaci bonusów na start, które otrzymuje się podczas procesu rejestracji poprzez stronę bukmachera. Tegoroczny kod promocyjny to VIPLB.

Podany powyżej kod promocyjny uprawnia do dwóch bonusów:

  • 333 zł w zakładzie bez ryzyka,
  • 2000 zł od pierwszej wpłaty i 1000 zł od drugiej wpłaty.

Na graczy czekają również inne bonusy, które bukmacher oferuje aktywnym graczom. Na bieżąco następuje ich aktualizacja, tak, by były dopasowane do panującej oferty. Odpowiednio postępując w trakcie obstawiania zakładów i dobrze gospodarując wpłatami, można zyskać nawet kilka tysięcy złotych, które następnie mogą zostać dobrze wygospodarowane na kolejne rozgrywki i tak postępując cały czas, pieniądze w depozycie będą się powiększać. Aktywni gracze cały czas mogą liczyć na coś ciekawego.

Gdzie i jak wpisać LVBet Kod Promocyjny

Skorzystanie z panującej promocji wcale nie jest takie skomplikowane. Proces ten wygląda podobnie jak u innych bukmacherów, dlatego też, jeśli ktoś posiadał, czy też posiada konto u innego bukmachera, to rejestracja i wzięcie udziału w promocji nie powinno stanowić większego problemu.

Wszystko zaczyna się i kończy tak naprawdę na jednym etapie, a mianowicie, aby podczas rejestracji wpisać w odpowiednim momencie wcześniej podany Kod Promocyjny. Rejestrację można rozpocząć od specjalnie przygotowanego linku, bądź też po prostu wchodząc na stronę internetową bukmachera i klikając przycisk „rejestracja”. Następnie krok po kroku należy wpisać wymagane dane, przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego i oczywiście w odpowiednim momencie podać kod promocyjny. Bardzo ważne jest to, aby wykonać pełną,  a nie szybką rejestrację, ponieważ to ona właśnie upoważnia do skorzystania ze wszystkich możliwości. Zdjęcie dowodu osobistego powinno być na tyle wyraźne, by bez problemu można z niego odczytać wszelkie dane.

Jak obrócić LVBet Kod Promocyjny [PRZYKŁADY]

Do skorzystania z bonusów i przetransferowania je na prawdziwe pieniądze nie wystarczy tylko wpisać kod promocyjny. Bukmacher wymaga również, aby zostały spełnione odpowiednie warunki, dzięki którym konkretne sumy będą mogły zostać przez gracza zatrzymane. Głównym warunkiem jest to, aby otrzymanym bonusem obrócić wymaganą ilość razy.

Obrót oznacza obstawienie zakładu w określonej ilości zdarzeń, a także w określonym kursem minimalnym.

W przypadku zakładu bez ryzyka należy obrócić bonusem przy kursie minimalnym 1.75. Bukmacher LV Bet wymaga również, aby zostały wpłacone minimalne środki w wysokości 25 zł na depozyt. Nie jest to ogromna kwota, a więc warunki nie są również ciężkie do spełnienia.

Jeśli chodzi o bonusy od depozytów, to wymagania są już nieco większe, jednak i w tym wypadku każdy dobry gracz, nawet początkujący, nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem. Przede wszystkim na samym początku należy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 50 zł (i dla bonusu do 2000 zł i do 1000 zł osobno). Obrót powinien zostać wykonany 4 x przy minimum 3 zdarzeniach o łącznym kursie 2.50 z czego minimalnie każde zdarzenie po kursie 1.25. Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni. Wymagany obrót należy przyjąć dla pierwszego i drugiego bonusu od depozytu

Kto może brać udział w promocji i użyć LVBet Kod Promocyjny  

Regulamin bukmachera jasno określa warunki, jakie powinien spełnić każdy, kto chciałby wziąć udział w zorganizowanej promocji, jak i również w każdej następnej. Przede wszystkim muszą to być osoby pełnoletnie, a także posiadające pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych. W praktyce oznacza to ukończenie 18 roku życia i brak ubezwłasnowolnienia.

Każdy, kto chciałby zarejestrować się u bukmachera jako nowy gracz musi przejść pełną weryfikację, w tym na podstawie skanu dowodu osobistego. Tak naprawdę  nie ma więc zbyt dużej możliwości do tego, by jakoś nagiąć rzeczywistość. W promocji nie mogą brać również udziału pracownicy bukmachera i ich najbliższa rodzina, jednak jest to już punkt, który na pewno jest dobrze znany osobom, których on dotyczy.

Jeśli więc ktoś ukończył już 18 lat i nie ma żadnych przeciwskazań do tego, by zawierać umowy, to bez problemu może rozpocząć proces rejestracji i skorzystać z proponowanej oferty.

Jak otrzymać bonus poprzez LVBet Kod Promocyjny       

Aby otrzymać bonus poprzez Kod Promocyjny LVBet nie trzeba robić naprawdę zbyt wiele. Tak naprawdę wystarczy tylko dokładne spełnienie tych warunków, które zostały już opisane powyżej. Jeśli nowy użytkownik spełni je wszystkie i nie będzie co do tego żadnych zastrzeżeń, to tak naprawdę system z automatu przyzna obiecany bonus.

Wymogi stawiane przez bukmachera nie są wygórowane, a więc nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby je spełnić. Najważniejsze jest to, by w trakcie rejestracji pamiętać o tym, że należy w odpowiednim miejscu wpisać kod promocyjny. Następnie również należy dopełnić obowiązku wykonania odpowiedniego obrotu bonusem. Tyle wystarczy, by bonus przerodził się w faktyczny depozyt.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?

Jeśli komuś zależy na tym, aby jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus, to po prostu powinien spełnić wszelkie warunki, jakie zostały przewidziane w regulaminie promocji. Przede wszystkim należy więc zarejestrować się i w odpowiednim momencie wpisać kod promocyjny. Następnie należy wykonać odpowiedni obrót bonusem i już gdy ostatecznie pojawi się on na koncie, to właśnie wtedy przychodzi czas na to, by pieniądze wypłacić.

Sama wypłata nie jest zbyt skomplikowana i wykonuje się ją za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Czas oczekiwania na przelew zależy od tego, w jakim banku użytkownik posiada konto. Rozliczenia w bankach i między bankami dokonywane są kilka razy dziennie o różnych porach dnia, jednak na pieniądze nie powinien nikt czekać dłużej niż 1 dzień. Im szybciej ktoś spełni wszystkie formalności, tym szybciej będzie mógł dysponować nowymi pieniędzmi.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało?

Bonusy przygotowane przez bukmachera to zakład bez ryzyka, a także dwa bonusy od depozytów. W tym przypadku należy je wykorzystać jednorazowo do określonej kwoty i nie ma takiej możliwości, by z jednego bonusu skorzystać kilkukrotnie. Zarówno w regulaminie, jak i na stronie bukmachera nie ma informacji, jak sprawdzić, ile bonusu pozostało do wykorzystania.

W przypadku tych bonusów należy jednak jedynie zapamiętać, by dokonać odpowiedniego obrotu, przy wymaganym kursie minimalnym i za kwotę bonusu i wtedy właśnie zostanie on wykorzystany w całości. Dzięki temu nie trzeba już się martwić, czy bonus został wykorzystany w całości, czy też jeszcze jakaś jego część czeka na wykorzystanie.

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć LVBet Kod Promocyjny

Bukmacher dla nowych użytkowników określił minimalną kwotę depozytu nie tylko w przypadku korzystania z promocji, lecz również aby w ogóle móc obstawiać zakłady. Kwoty te jednak nie są zbyt duże i nie powinny stanowić większego uszczerbku na budżecie użytkownika.

Pierwszym minimalnym depozytem dla każdego użytkownika jest 10 zł. Następnie aby skorzystać z bonusu od depozytu, należy za każdym razem wpłacić kwotę 50 zł. Natomiast jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, to kwota ta jest nieco niższa i wynosi 25 zł. Pieniądze te jednak można bardzo łatwo odzyskać i wystarczy tylko spełnić warunki promocji, wygrać zakłady i tak naprawdę suma zwraca się na konto i to do tego zwielokrotniona.

Bardzo ważne jest to, by pamiętać, że w przypadku każdego bonusu minimalna wpłata została określona osobno, dlatego nie wystarczy raz wpłacić większej sumy, by skorzystać od razu z całego bonusu. Najlepiej jest więc to rozłożyć sobie na 3 raty.

Kto organizuje konkurs i przyznaje LVBet Kod Promocyjny

Organizatorem konkursu jest LV BET Zakłady Bukmacherskie spółka z o.o. (dalej zwana “Spółką”) z siedzibą w Katowicach, przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047. Spółka posiada zezwolenie ministra właściwego do spraw finansów publicznych z dnia 13 maja 2016 roku o numerze PS4.6831.9.2016.EQK na urządzanie zakładów wzajemnych-bukmacherskich przez sieć Internet na stronie lvbet.pl.

Firma odpowiada również za automatyczne przyznawanie bonusów, które udzielane są po wpisaniu kodu promocyjnego i spełnieniu warunków promocji. Dane firmy są ogólnodostępne, a więc można je bez problemu sprawdzić i potwierdzi za pośrednictwem różnych stron internetowych.

FAQ: Najczęsciej zadawane pytania

Od kiedy do kiedy trwa promocja na LVBet?

Na stronie bukmachera nie widnieje konkretna informacja, jak długo dostępny jest właśnie ten kod promocyjny i jak długo obowiązuje promocja.  Należy więc przyjąć do wiadomości, że oferta w każdej chwili może się zmienić i mogą zostać przygotowane nowe warunki. Jednak jakaś oferta w formie bonusu na start na pewno będzie przez bukmachera oferowana.

Jak jest maksymalna kwota bonusu?      

W przypadku bonusu na start maksymalna kwota na jaką może liczyć gracz, to 3333 zł. Jest to suma 3000 zł od depozytu, a także 333 zł z zakładu bez ryzyka. Oczywiście, można otrzymać mniej, ponieważ wszystko zależy od tego, ile ktoś wpłaci pieniędzy i czy spełni warunki każdego bonusu. Do kwoty tej nie są doliczone pozostałe dostępne bonusy.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Nie ma jednego konkretnego kursu minimalnego, jaki panuje u tego bukmachera. Wszystko zależy od dyscypliny sportowej, a także od tego jaki kurs minimalny i maksymalny został akurat określony. Może to więc się cały czas zmieniać. Należy więc zawsze to po prostu sprawdzać. Jednak w przypadku bonusu na start należy pamiętać o minimalnych kursach w obrocie.

Aplikacja LVBet

Bukmacher ma coś nie tylko dla osób, które sprawnie poruszają się po Internecie w komputerze, ale również dla osób, które są bardziej mobilne i chciałyby zawsze mieć aplikację bukmachera przy sobie. Aplikacja jest dostępna na Androida, jak i również na system iOS. Wśród możliwości, które ona daje, jest nie tylko obserwowanie rozgrywek na żywo, ale również szybkie wpłaty i wypłaty, no i oczywiście obstawianie zakładów.