Totolotek – Kod promocyjny

Kod promocyjny TOTOLOTEK 2021

Zakłady bukmacherskie stają się w Polsce coraz popularniejsze. A to wszystko dzięki temu, że na rynku pojawia się coraz więcej legalnie działających bukmacherów, którzy posiadają naprawdę ciekawe oferty powitalne dla nowych graczy. Są to zazwyczaj środki bonusowe, które można po odpowiednim obrocie wypłacić, bądź też przeznaczyć do dalszych zakładów. Skorzystaj z kodu promocyjnego od Totolotka i zgarnij bonus już dziś!

Aktualny Kod Bonusowy możesz odebrać [TUTAJ]

Kod promocyjny Totolotek

Wśród najpopularniejszych na rynku bukmacherów jest między innymi TOTOLOTEK. Chyba każdy doskonale zna akurat ten podmiot, a to przez to, że pod tą nazwą dostępne są również różne gry losowe. Jeśli więc ktoś chciałby skorzystać z oferty podmiotu tego podmiotu i przy okazji skorzystać z jakichś bonusów, to wystarczy zarejestrować się, a po pełnej rejestracji w odpowiednim miejscu wpisać kod bonusowy, który prócz dostępnego bonusu standardowego na start, pozwala również skorzystać z dodatkowych bonusów. Zakłady bukmacherskie to idealne hobby dla osób, które na poważnie traktują sport i bardzo się nim interesują.

TOTOLOTEK Kod promocyjny w 2021

W 2020 roku przez bukmachera został przedstawiony kod promocyjny upoważniający do skorzystania z dodatkowych bonusów o treści LEGALNI25. Wśród bonusów, które dzięki niemu można uzyskać, są między innymi:

• Freebet 25 PLN bez depozytu na start,

• 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 500 PLN,

• 49 PLN zł bonusu do pierwszego depozytu na mobilną wersję strony.

Nie są to, może najwyższe dostępne bonusy na rynku, jednak ich uzyskanie jest bardzo proste i nikt nie powinien mieć z tym żadnego problemu. Same warunki skorzystania z promocji są bardzo korzystne, a więc nie trzeba wykonać zbyt dużej ilości obrotów, czy też liczyć się z jakimiś dodatkowymi obostrzeniami. Wszystko powinno być jasne i z wykonaniem obowiązkowych czynności każdy szybko sobie poradzi. Bardzo ważne jest to, by pamiętać, że aby skorzystać z bonusów, należy w każdym wypadku wpłacić minimalny depozyt w wysokości 20 zł. Natomiast jeśli chodzi o czas na wykorzystanie bonusu, to jest to aż 30 dni. Ofertę można więc ocenić jako bardzo dobrą.

Gdzie i jak wpisać TOTOLOTEK Kod promocyjny

W przypadku większości bukmacherów kod promocyjny wpisuje się zazwyczaj już podczas rejestracji. Tym razem jest nieco inaczej, jednak również nie ma szans na to, by przypadkiem pominąć ten etap. Można więc mieć pewność, że każdy uprawniony do skorzystania z bonusów, na pewno będzie mieć ku temu okazję. Cały proces można przedstawić w 4 punktach:

  1. Dokonaj pełnej rejestracji,
  2. Kliknij w zakładkę Menu a następnie Wpłaty,
  3. Wybierz opcję Kod Bonusowy,
  4. Wpisz kod i przelej depozyt początkowy.

I to już tak naprawdę wszystko. Bukmacher umożliwia szybką rejestrację, jednak by skorzystać z bonusów, należy dokonać pełnej rejestracji. Tak jak u innych bukmacherów, również tutaj weryfikacja danych osobowych odbywa się poprzez przesłanie skanu obu stron dowodu osobistego. Całość nie powinna jednak zająć więcej niż kilkanaście minut. Na samym początku można zdecydować się na szybką rejestrację, jednak wprowadza ona na koncie pewne ograniczenia i po prostu nie można korzystać z pełni funkcjonalności. Bardzo ważne jest to, by pamiętać, że do skorzystania z bonusu 49 zł uprawnia jedynie posiadanie aplikacji mobilnej i za jej pomocą dokonanie wpłaty.

Jak obrócić depozyt w – TOTOLOTEK Bonus

Obrót to obstawienie jakiegoś zakładu. Jest on wymagany w przypadku bonusów, aby móc otrzymać daną kwotę i mieć do niej pełne prawa, a więc można nią dowolnie rozporządzać, co sprowadza się do ponownego obstawienia zakładu, czy też po prostu wypłaty.

W przypadku bonusu Freebet 25 zł obrót musi być wykonany jedynie 2 razy, lecz po minimalnym kursie wynoszącym 2.0. Jeśli chodzi o bonus do 500 zł od pierwszego depozytu, to należy wykonać obrót 3 razy + kwota z depozytu z minimum 3 zdarzeniami przy minimalnym kursie wynoszącym 1.35. Bonus 49 zł to obrót 3 razy + kwota depozytu po minimalnym kursie wynoszącym 1.90. Czas na każdy z tych obrotów to aż 30 dni, a więc każdy aktywny gracz spokojnie powinien zdążyć spełnić wszystkie warunki. Należy jednak bardzo zwracać uwagę na to, by kupony posiadały odpowiednią ilość zdarzeń, a także spełniały warunek tego minimalnego kursu. Wszystkie kupony niespełniające tych warunków po prostu nie będą zaliczone do warunków kodu promocyjnego, a więc ostatecznie może on nie zostać przyznany.

Kto może brać udział w promocji i użyć kodu promocyjnego TOTOLOTEK

Warunki uczestnictwa w tej promocji są bardzo proste i nikt nie powinien mieć problemu z ich interpretacją. Przede wszystkim promocja ta przeznaczona jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z danym bukmacherem. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych i pełnoletność, czyli ukończenie 18 roku życia. Są to podstawowe warunki, które przedstawia tak naprawdę każdy bukmacher i również tutaj nie ma żadnych większych wyjątków.

Dlatego też każdy, kto już skończył 18 lat i nie był ubezwłasnowolniony, może spokojnie rozpocząć swoją pełną rejestrację i poczekać na akceptację konta. Następnie wystarczy wpłacić swój pierwszy depozyt i to już tak naprawdę wszystko. Tak szybko i prosto można rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i korzystać z przyznanych promocji. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to oczywiście na stronie bukmachera znajdują się stosowne regulaminy promocji.

Jak otrzymać bonus poprzez TOTOLOTEK kod promocyjny

Otrzymanie bonusu poprzez kod promocyjny od bukmachera TOTOLOTEK jest bardzo proste. Wystarczy tak naprawdę postępować tylko według wskazówek, które zostały już opisane powyżej. Na samym początku powinna zostać wykonana pełna rejestracja. Nie wystarczy więc tylko wpisać i przekazać poprawnie swoje dane, ale należy jeszcze przesłać skan dowodu osobistego, z którego następnie wszelkie informacje są weryfikowane.

Gdy już rejestracja zostanie wykonana, to następnie należy dokonać wpłaty na konto, jednocześnie wpisując kod promocyjny. Dalszym krokiem jest wykonanie odpowiedniego obrotu depozytem i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po spełnieniu tych warunków pieniądze z bonusu znajdą się jako depozyt na koncie do wykorzystania. To naprawdę nie jest takie trudne, a warunku przedstawiane przez tego bukmachera są jednymi z prostszych, z jakimi można się spotkać na rynku. Jest to dość dobra oferta dla początkujących graczy, którzy chcą choćby przekonać się, czy naprawdę dobrze im idzie w zakładach bukmacherskich.

Jak najszybciej wypłacić otrzymany bonus?

Bonus sam w sobie nie może być wypłacony od razu. Dopiero tak naprawdę przetransferowane środki mogą zostać przez użytkownika wypłacone na wskazane wcześniej bukmacherowi konto. Wypłatę należy wykonać poprzez jej zlecenie w odpowiednim miejscu, na koncie użytkownika, bądź też przez dostępną aplikację mobilną.

Gdy już wypłata zostanie zlecona, to pozostaje tylko czekać na jej realizację i przelew na konto. Same środki mogą iść na konto użytkownika nawet około 1 dzień, jednak zazwyczaj dzieje się to o wiele szybciej. Wszystko zależy od tego, w jakim banku użytkownik posiada konto i kiedy odbywają się sesje rozliczeniowe. O ile wewnętrzne przeksięgowania w banku wykonywane są praktycznie natychmiastowo, to przelewy między bankami mogą zająć do kilku godzin. Jednak to i tak nie jest aż tak długo i można mieć pewność, że zawsze następnego dnia po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie.

Jak mogę sprawdzić ile bonusu mi pozostało?

U niektórych bukmacherów sprawdzenie ile bonusu jeszcze pozostało bądź też, jakie warunku do spełnienia jeszcze zostały, jest trudne, bądź też nawet czasem niemożliwe. Jednak w tym przypadku wszystko jest naprawdę proste, ponieważ sama ilość środków bonusowych jest widoczna w prawym górnym rogu po zalogowaniu się na konto.

Natomiast jeśli chodzi o pełną informację o bonusach, to należy wejść w zakładkę Bonusy/zestawienia i tam użytkownikowi zostaną przedstawione pełne informacje. Informacje są bardzo czytelne i nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby je uzyskać. Zakładka ta jest bardzo przydatna, jeśli ktoś każdego dnia nie obstawia zakładów i nie zawsze pamięta o tym, jakie zakłady już obstawił i które warunki spełnił. Po zapoznaniu się z zawartymi tam informacjami zawsze można dokończyć obstawianie zakładów, dzięki którym zostaną przyznane środki bonusowe.     

Jaki jest minimalny depozyt, aby użyć kodu promocyjnego w TOTOLOTEKu

W przypadku tego bukmacher minimalny depozyt wynosi jedynie 4 zł. Nie jest to jakaś ogromna kwota, a więc nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby ją przelać. Przelewów można dokonać przy pomocy banku, bankowości internetowej, czy też BLIK-a, bądź nawet portfeli wirtualnych. Możliwości jest naprawdę dość dużo.

Choć minimalny depozyt to tylko 4 zł, to jednocześnie należy pamiętać, o tym, że aby spełnić warunki promocji, to wpłacić należy 20 zł. Jak w przed chwilą opisywanym depozycie, również tutaj nie jest to kwota, która znacznie mogłaby obciążyć budżet domowy, natomiast pozwala już ona na obstawienie kilku dobrych zakładów i zarobienie swoich pierwszych pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Wpłata na konto powinna dotrzeć dość szybko, maksymalnie należy jednak dać sobie do kilku godzin, w których tracie wpłata zostanie zaksięgowana na koncie.

Kto organizuje konkurs i przyznaje kod promocyjny

Zarówno organizatorem, jak i podmiotem, który odpowiedzialny jest za przyznanie kodu promocyjnego, jest: TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Taneczna 18b, 02-829 Warszawa, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy w dla mst. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000027214, NIP: 524-030-23-41, z kapitałem zakładowym w wysokości 78 400.00 PLN w pełni opłaconym.

Dzięki podanym powyżej informacjom o bukmacherze każdy może sprawdzić, czy faktycznie działa on na rynku, a to dzięki dostępnym w sieci bazom informacyjnym o spółkach. Bardzo ważne jest to, by korzystać jedynie z legalnie działających bukmacherów, ponieważ tylko dzięki temu można mieć pewność, że uzyskane wygrane nie przepadną.

FAQ: Najczęsciej zadawane pytania

Od kiedy do kiedy trwa promocja na Totolotek?

Obecna promocja jest aktywna przez cały 2020 rok. Jednak nawet po zakończeniu tego roku można mieć pewność, że dla nowych graczy zostanie przygotowany jakiś kolejny bonus. Oczywiście dla stałych graczy przygotowane są również inne promocje, z których naprawdę warto korzystać.

Jak jest maksymalna kwota bonusu?

Maksymalna kwota bonusu, którą można uzyskać u tego bukmachera to 579 zł, na które składa się 25 zł freebet, a także 549 zł z bonusów od dezpozytów.

Jaki jest minimalny kurs całkowity na koncie?

Minimalny kurs całkowity na koncie zależy od tego, jakie ustawienia przygotował bukmacher, w jakim sporcie obstawiane są zakłady i czy przykładowo dotyczą one korzystania z dostępnych bonusów.

Jak działa i czy istnieje aplikacja TOTOLOTEK?

Bukmacher TOTOLOTEK udostępnia już użytkownikom swoją aplikację mobilną. Jest ona dostępna do pobrania na system Android, a także iOS. Użytkownicy aplikacji otrzymują wszystkie funkcjonalności zwykłego konta, a dodatkowo tak naprawdę mogą obstawiać zakłady, kiedy tylko chcą i gdzie chcą. Jest to naprawdę wygodna forma obstawiania kuponów.