Noble Bet

Rejestracja bez dowodu?
Tak
Transmisje meczów
Nie
Zakłady na żywo
Tak
Zakłady wirtualne
Tak
NobleBet
Bukmacher NobleBet
Minimalna wypłata 10 zł
Minimalna stawka 0.5 zł
Szczegółowe informacje
Aplikacja mobilna iOS, Android
Opcje płatności Dotpay, Tpay, Przelewy24, Blik, Visa, MasterCard, Paymenticon
Obsługa klienta e-mail, chat zł
Minimalna wypłata 10 zł
Minimalna stawka 0.5 zł
Rejestracja bez dowodu Tak
Zakłady na żywo Tak
Zakłady wirtualne Tak
Transmisje meczów Nie
Rodzaje kuponów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Esport Tak

Noblebet to nowa marka na krajowym rynku zakładów wzajemnych, ponieważ dopiero w 2019 r. zasiliła szeregi legalnych firm bukmacherskich działających w internecie (licencja nr PS4.6831.28.2017). Elegancja i stylowy klimat, jaki bije ze strony Noblebet, sprawia wrażenie tego, że obcuje się z ekskluzywnym produktem. Wszechobecna biel i szyk dobrze skrojonych garniturów ambasadora marki, jakim jest Sir Richard McCavin – nadają serwisowi niewątpliwej klasy oraz prestiżu.

Poczuliśmy się z lekka onieśmieleni, ale i zaintrygowani tym, co jeszcze ciekawego skrywa w sobie serwis Noblebet – wszak w ostatecznym rozrachunku, dla graczy liczy się oferta oraz konkrety, a nie efektowne opakowanie. Dostrzegliśmy również sporo rozwiązań bliźniaczo podobnych do oferty jednego z najlepszych w Polsce bukmacherów, o ugruntowanej już pozycji. Zgadniecie którego? 🙂

Czy kreowany na ekskluzywną markę Noblebet to bukmacher wyłącznie dla elity i najbardziej wymagających klientów? A może powiew nowej jakości wśród firm oferujących zakłady sportowe online dla każdego? Sprawdzamy!

Jak przebiega rejestracja w Noblebet i jakie są limity?

W Noblebet każdy ma możliwość przetestowania funkcjonalnych rozwiązań bukmachera oraz zapoznania się z ofertą i specyfiką wnoszenia zakładów. Wystarczy chwilka, żeby zarejestrować w serwisie swoje konto tymczasowe, które nie wymaga przesyłania dokumentu tożsamości i weryfikacji.

rejestracja noble bet

Na takie konto można normalnie wpłacić depozyt i rozpocząć grę, jednak kiedy suma stawek osiągnie pułap kwoty 5 200 zł., konieczne jest utworzenie konta stałego. Weryfikacja dokumentu przesłanego w formie skanu zajmuje z reguły do pół godziny, po czym pełnoprawny użytkownik nie ma już żadnych ograniczeń w obstawianiu, dostępie do promocji oraz wypłat. Noblebet nie narzuca terminu, w jakim gracz zdecyduje się dokończenie pełnej rejestracji konta.

Wpłaty księgowane są natychmiastowo, a wypłaty w formie szybkich przelewów na rachunki w banku, jeśli zlecenie złożone zostanie w godzinach 8-24 – zajmuje maksymalnie 10 minut! To świetny wynik i bardzo ważna kwestia dla wielu użytkowników serwisów bukmacherskich.

Wśród licznych metod płatności, jakie udostępnia Noblebet, można znaleźć:
⦁ Przelewy24,
⦁ Tpay,
⦁ Dotpay,
⦁ Dotpay Cards,
⦁ BLIK
oraz portfele elektroniczne:
⦁ Paysafecard,
⦁ Paymenticon.

Najniższa kwota depozytu wynosi 10 zł, natomiast wypłaty realizowane są już od 25 zł. Dobrą wiadomością dla osób lubujących się w stawianiu kuponów taśmowych lub zakładów systemowych z dużą liczbą kombinacji i wysokimi kursami – jest minimalna stawka – 0,50 złotych.

Ekskluzywny pakiet powitalny od Noblebet dla wszystkich

pakiet powitalny noble bet

Analizując pakiet powitalny, szczególnie jego wysokość i warunki obrotu na tle bonusów na start od innych bukmacherów, to oferta Noblebet plasuje się w rankingu bardzo wysoko. Dla wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu, bukmacher Noblebet przewidział aż trzy bonusy od trzech pierwszych wpłat na konto gracza, mianowicie:

⦁ 100% od pierwszego depozytu do kwoty 800 zł.,
⦁ 50% od drugiego depozytu do kwoty 800 zł.,
⦁ 100% od trzeciego depozytu do kwoty 50 zł. – na sporty wirtualne.

Łatwo więc obliczyć, że wartość całego pakietu powitalnego od Noblebet – to 1 650 złotych! Za dwa pierwsze depozyty, Noblebet przyznaje bonusy o wartości 5% dokonanej wpłaty ze specjalnym mnożnikiem wygranej. Współczynnik ten dla I wpłaty to x20, a dla II depozytu, mnożnik bonusowy wynosi x10. Aby otrzymać pełną wartość wszystkich bonusów, trzeba więc razem wpłacić 4 000 zł., gdyż:

⦁ Depozyt 800 zł. x 5% = 40 zł. x20 = 800 zł.,
⦁ Depozyt 3 200 zł. x 5% = 80 zł. x10 = 800 zł.

W celu aktywacji bonusu, należy stworzyć kupon kombi, zawierający co najmniej 2 zdarzenia, z kursem łącznym minimum 3.0, zaś minimalny kurs każdego zdarzenia – musi być równy bądź wyższy niż 1.30. Tak wygląda to w praktyce (na przykładzie I bonusu):

⦁ kupon w kursem 3.0 x 35,20 zł. (40 zł.x0,88 – podatek) x20 (mnożnik bonusowy) = 2 112 zł. (możliwa wygrana).

Ważność przyznanych bonusów wynosi 30 dni. A teraz standardowa „szara rzeczywistość”, czyli konieczność obrócenia bonusem, żeby mógł on zostać uwolniony i zasilił saldo środków możliwych do wypłaty. Bonus od pierwszego depozytu należy obrócić x4 po kursie min. 1.85 (min. kurs zdarzenia to 1.40). Drugi bonus od wpłaty trzeba obrócić 3 razy (pozostałe warunki bez zmian). Premia na sporty wirtualne (za 3. depozyt), powinna przed wypłatą zostać obrócona 5-krotnie, po łącznym kursie na kuponie 1.45 lub wyższym.

„Na bogato”, czyli rozległa oferta na zakłady od Noblebet

Trzeba uczciwie przyznać, że nowicjusz na rynku bukmacherskim, jakim jest Noblebet, działa z dużym rozmachem, co widać także po szerokiej ofercie zakładów sportowych. Nie brakuje również zakładów na żywo oraz propozycji w zakresie sportów wirtualnych. W Noblebet jest też oczywiście esport ze wszystkimi najpopularniejszymi rozgrywkami, a także unikalna i niespotykana oferta na e-piłkę nożną! Dużą zaletą jest opcja zbiorczego podglądu wszystkich dyscyplin, w jakich można znaleźć wydarzenia do typowania/obstawiania.

zakłady noblebet

Najwięcej zakładów w Noblebet jest na piłkę nożną, a ilość typów do obstawienia w ramach rozszerzenia każdego zdarzenia, jest przeogromna (kilkaset w najpopularniejszych ligach).

zakłady na piłkę nożną w noblebet

Oprócz piłki nożnej, w której można obstawić nawet wyniki 2. ligi wietnamskiej, duże rynki zdarzeń można też znaleźć m. in. w esporcie, futbolu amerykańskim, tenisie czy rzutkach. W większości dyscyplin dostępnych jest jednak tylko po kilka zakładów podstawowych. Zupełnie inaczej sprawa wygląda podczas prestiżowych meczów czy wysokiej ranki turniejów – wówczas szerokie rynki w Noblebet ożywają i jest ich naprawdę sporo.

W Noblebet można obstawiać na kuponach pojedynczych (SINGIEL), kombi (AKO), systemowych (np. „2z3”, „4z5” itd.) oraz – co jest rewelacyjną wiadomością – na kuponach mieszanych (łączenie zakładów zwykłych pre-match z typami live).

Noblebet zaprasza do elitarnego Gentleman’s Club

Warunki przynależności do prestiżowego grona zrzeszonego w ramach „Klubu Dżentelmenów” są owiane delikatną mgiełką tajemnicy i niedopowiedzenia. Noblebet obiecuje członkom arcyciekawe i równie tajemnicze benefity w postaci dedykowanych promocji oraz dostępu do konkursów z ekskluzywnymi nagrodami. Mało tego, „wyjątkowi gracze” mają szansę załapać się na zaproszenia na sportowe eventy, szybszą rejestrację i wypłaty (to te w 10 minut nie są ekspresowe?…:) oraz indywidualnego opiekuna.

Klub dżentelmenów w Noblebet

Brzmi to wszystko równie enigmatycznie, co intrygująco. Można się jedynie domyślać, że zaproszenie do „Gentleman’s Club” otrzymają użytkownicy, którzy grają często, wpłacają dużo i obstawiają za pokaźne stawki. Z pewnością fajnie byłoby móc liczyć na indywidualną konsultację z opiekunem i wynegocjować sobie wysoki limit stawek. Jeśli ktoś zostanie wyróżniony, to niech się pochwali w komentarzu. 🙂

Najlepsze promocje w Noblebet

promocje w noblebet

Noblebet nie szaleje zbytnio z promocjami, ale za to stawia na jakość, co potwierdza hojny pakiet powitalny w wysokości 1 650 zł. (dla każdego, garnitur nie jest wymagany). 😉 Bukmacher ma w swojej ofercie zarówno stałe, jak i tymczasowe promocje, a wśród nich można natrafić m. in. na:

bonus 20 zł. (freebet) na pierwszy zakład w aplikacji mobilnej – fajna premia, dostępna dla większości, bowiem apka Noblebet obsługuje systemy Android oraz iOS. Wystarczy wnieść zakład za min. 20 zł (kurs 2.0 lub wyższy) i niezależnie od tego czy kupon będzie wygrany, czy przegrany – bukmacher odda stawkę w formie bonusu o wartości 20 zł. Bonus trzeba obrócić 3-krotnie po kursie minimum 1.85 – w ciągu 30 dni;

zwrot 20% za sporty wirtualne do 100 zł. – to promocja w cyklach tygodniowych (od poniedziałku do niedzieli). Jeśli po odjęciu od sumy wniesionych stawek netto łącznych wygranych – bilans będzie dodatki (czyli gracz jest stratny), to Noblebet „pocieszy” go zwrotem 20% przegranej, do kwoty 100 zł. (minimum 10 zł.). Przed wypłatą, bonus podlega obrotowi wyłącznie na wirtualkach (x6, po min. kursie 1.45);

50 zł zwrotu za wynik 0-0 w Ekstraklasie – jeżeli w meczu wieje nudą i skończy się bezbramkowym remisem, to w sytuacji, kiedy taki zakład popsuje kupon – bukmacher zwraca 50 zł (to również minimalna stawka na kuponie kwalifikującym się do promocji);

zakłady dotowane do 500 zł dziennie – to chyba najlepsza promocja, premiująca dodatkowym procentem wygranej kupony, na jakich znajdą się co najmniej 3 zdarzenia (AKO/KOMBI). Dodatkowo, łączny kurs na takim kuponie musi wynieść min. 2.50, a stawka nie mniej niż 50 zł.

Jeśli zagrałeś taki kupon, to możesz zobaczyć, ile zyskałeś:

Liczba selekcji na kuponieDodatkowa wygrana
KOMBI z 3 zdarzeniami5%
KOMBI z 4 zdarzeniami10%
KOMBI z 5 zdarzeniami15%
KOMBI z 6 i więcej zdarzeniami20%

Widać więc, że stawiając kupony z co najmniej 5 selekcjami – dodatkowa wygrana z nawiązką pozwala zrekompensować podatek od gier (12%). Bonus obracamy x3, po kursie łącznym 1.85. Uwaga! Do promocji kwalifikowane są kupony, na których wszystkie zdarzenia kończą się/są rozliczane – w tym samym dniu (do godz. 23:59).

Cash-out w Noblebet – luksus czy standard?

Obecnie standardem i dobrą praktyką wśród firm bukmacherskich jest udostępnienie graczom funkcji cash-out. Również Noblebet nie odstaje na tym polu i daje typerom do ręki „bezpiecznik”, pozwalający „odciąć zasilanie”, kiedy mózgowe obwody przegrzewają się z nadmiaru nerwów czy emocji. 🙂 Każdy gracz wielokrotnie doświadczył tego, gdy błędny rezultat ostatniego zdarzenia na kuponie lub zwykły pech – niweczą szansę na dużą wygraną. Jeśli Twój kupon nadal pozostaje w grze, ale naszły Cię wątpliwości lub drużynie, na którą postawiłeś zaczyna brakować sił i motywacji albo zwyczajnie nie chcesz dalej ryzykować – kliknij na cash-out. Ta decyzja spowoduje wcześniejsze zakończenie i rozliczenie kuponu oraz pozwoli Ci na uratowanie znacznej części kapitału.

Co jeszcze Noblebet ma do zaoferowania dla swoich użytkowników?

Użyteczna i intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna Noblebet, to niewątpliwa zaleta, umożliwiająca nieskrępowany dostęp do serwisu w trybie 24/7. Kontakt z obsługą jest bardzo sprawny, zarówno poprzez live chat, jak i e-maila. Jeżeli ktoś jest większym fanem zakładów wirtualnych niż klasycznych zakładów sportowych, to w Noblebet czeka na niego specjalny wariant powitalny (zamiast przedstawionego już bonusu od I depozytu). W ramach tego alternatywnego pakietu startowego, gracz może otrzymać 100% bonus od wpłaty (min. 10 zł.) do kwoty 300 zł., z przeznaczeniem do gry w sporty wirtualne (obrót x5). Co ciekawe, pozostałe elementy głównego pakietu powitalnego, czyli bonus dla II i III wpłaty – pozostają nadal aktywne dla użytkownika.

Podsumowanie

Mimo niewielkiego stażu na bukmacherskiej arenie, Noblebet doskonale wie, czego chce i ma jasno sprecyzowane priorytety. Stylowa aranżacja strony www ma w sobie COŚ urzekającego, serwis jest przejrzysty, a wszelkie propozycje dobrze wyeksponowane. Oferta Noblebet zawiera wszystkie elementy rodzajowe, jakie są istotne dla fanów zakładów bukmacherskich, jednak w dalszym ciągu wymaga poszerzenia i wzbogacenia (m. in. o większą ilość rynków zdarzeń w poszczególnych dyscyplinach sportu).

W Noblebet na pewno świetnie poczują się profesjonalni gracze, obstawiający za wysokie stawki, ale i z powodzeniem odnajdą się tu „zwyczajni” typerzy – jeśli nie przeszkadza im podkreślanie na każdym kroku przez buka priorytetu dla „gentlemanów” (bywa to nieco uciążliwe i irytujące). W końcu „wymagającym klientem” mają prawo być wszyscy użytkownicy… W każdym razie dostęp do ekskluzywnego pakietu powitalnego, skutecznie zachęca „szarego Kowalskiego” do nieunoszenia się honorem i sięgnięcia po darmową kasę na start (1 650 zł.). W serwisie brakuje transmisji TV live, które uatrakcyjniłyby ciekawą ofertę zakładów na żywo. Szybkie wypłaty, kilka niezłych promocji dodatkowych, dobra obsługa na live chacie, cash-out i premie za większą liczbę selekcji na kuponach AKO – pozwala na pozytywną ocenę tego perspektywicznego bukmachera.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz