Bukmacher Betx – recenzja i opis

Bukmacher Betx to kolejny gracz na polskim rynku bukmacherskim. Ciekawa oferta kursowa i wysokie bonusy – tym charakteryzuje się ten bukmacher. Betx to także przejrzysta strona internetowa i intuicyjna aplikacja mobilna.

Betx to kolejny bukmacher, który rozpoczął swoją legalną działalność w Polsce. Pierwsze zakłady bukmacherskie za pośrednictwem strony Betx.pl można było złożyć w maju 2020 roku. Co ciekawe bukmacher został zarejestrowany już w czerwcu 2016 roku pod nazwą Tipiko. Jednak właściciel koncesji – słowacka spółka Evona Electronic Ltd – zdecydował się w Polsce używać nazwy Betx. Polska to kolejny kraj, w którym można zawierać zakłady pod marką Betx. Innymi są np. Czechy, Ghana czy Tanzania.

Natomiast w kolejnych krajach partnerzy firmy wykorzystują oprogramowanie i produkty firmy Evona do prowadzenia zakładów sportowych, gier wirtualnych czy kasyn. Betx Polska swoją siedzibę ma w Bielsku-Białej. Podkreślmy raz jeszcze zakłady bukmacherskie Betx są w Polsce legalne, bo właściciel marki uzyskał odpowiednią koncesję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Obstawiający nie muszą obawiać się żadnych konsekwencji prawnych przy zawieraniu zakładów w Betx.

Bukmacher Betx – szybka rejestracja

Betx to bukmacher, który działa tylko w internecie. Spółka Evona nie posiada licencji na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bo nowi bukmacherzy na rynku z reguły nie chcą ponosić sporych kosztów na prowadzenie działalności w punktach. 

W związku z tym, że Betx w Polsce przyjmuje zakłady bukmacherskie tylko przez internet, to każdy gracz musi zarejestrować swoje konto na portalu bukmachera. Betx zadbał o to, żeby proces nie trwał zbyt długo. Na początku należy podać dane takie jak:

  • nazwa użytkownika, hasło, e-mail, numer telefonu,
  • imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia i adres zamieszkania,
  • kod promocyjny i wyrażenie odpowiednich zgód.

To jednak nie koniec, bo żeby móc wypłacić środki z wygranych, należy jeszcze spełnić jeden ustawowy wymóg. Gracz musi zrobić skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, przesłać go w odpowiednim formularzu oraz podać swój numer konta bankowego. Co ważne zawierać zakłady bukmacherskie można jeszcze przed dopełnieniem tych formalności, ale dopiero po pełnej weryfikacji konta można wypłacić ewentualne wygrane.

Oferta zakładów bukmacherskich Betx

Bukmacher Betx ma bardzo bogatą ofertę zakładów bukmacherskich. Jak sam przekonuje, składa się na nią ok. 150 tys. wydarzeń miesięcznie w ofercie przedmeczowej oraz ok. 20 tys. wydarzeń „na żywo”. Co ciekawe zarówno wydarzenia przedmeczowe jak i „live” można łączyć na jednym kuponie, a nie jest to opcja dostępna u wszystkich bukmacherów. 

W ofercie bukmachera Betx znajdują się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Każdy fan piłki nożnej, tenisa, hokeja czy koszykówki może spać spokojnie, bo swoje ulubione mecze na pewno odnajdzie na liście kursowej. 

W ofercie zakładów bukmacherskich bardzo ważne są też dodatkowe kursy, czyli tzw. rynki. Tutaj typerzy mogą poczuć niemały zawrót głowy. Do każdego meczu piłkarskiego bukmacher Betx jest w stanie dorzucić nawet 400 dodatkowych kursów. To – oprócz standardowych rynków jak handicapy, czy zakłady na liczbę bramek – też kursy na strzelców goli, liczbę rzutów rożnych i wiele innych. W innych dyscyplinach sportowych ilość dodatkowych kursów też jest zdecydowanie większa od średniej.

Fani bardziej niszowych sportów również będą zadowoleni. W ofercie Betx znajdują się bowiem  takie dyscypliny jak bandy, tenis stołowy czy unihokej. Oczywiście wiele kursów znajdziemy też na sporty motorowe, zimowe dyscypliny czy na sporty walki. Betx ma w swojej ofercie także zakłady na politykę oraz rozrywkę (np. rozstrzygnięcia „Złotych Globów”).

Sport wirtualny, e-sport i Live Bet w Betx

W Betx sport wirtualny podzielony jest na dwie kategorie – wirtualne wyścigi i wirtualny sport. Nie ma w tym większej konsekwencji, bo w zakładce wirtualny sport znajdziemy też wyścigi, ale nieco inne niż w zakładce wirtualne wyścigi. Nie zmienia to faktu, że ta kategoria zakładów jest dość mocną stroną bukmachera Betx.

Podobnie jak e-sport, który cieszy się coraz większą popularnością wśród obstawiających. W Betx obstawimy m.in. rozgrywki w takich grach komputerowych jak:

  • DOTA2,
  • League of Legends,
  • Counter Strike,
  • Starcraft.

Pod nazwą Live Bet bukmacher Betx oferuje zakłady karciane. W związku z tym, że gry kasynowe w Polsce może prowadzić tylko Totalizator Sportowy, to Betx oferuje jedynie pewną namiastkę tej rozrywki. W Betx można obserwować, jak krupier rozdaje karty wirtualnym graczom, a zadaniem typującego jest obstawić, kto wygra. Dostępne są takie gry jak poker, wojna czy blackjack. 

Bonusy i kod promocyjny Betx

Bukmacher Betx przyszykował dla swoich klientów ciekawy bonus powitalny. Każdy nowy gracz, który wpłaci co najmniej 10 złotych, może odebrać drugie tyle. Maksymalnie podwojenie możliwe jest do kwoty 7777 złotych. To największy tego typu bonus powitalny w Polsce. Bukmacher Betx nie wymaga wpisania kodu promocyjnego. Możemy założyć, że w przyszłości kod promocyjny Betx może uprawniać do odbioru innych bonusów. 

Oprócz bonusu na start Betx ma dla swoich graczy również inne promocje. Dodatkowe pieniądze można uzyskać także za złożenie kolejnych depozytów czy też za zaproszenie znajomych do gry u bukmachera Betx.

Metody wpłat i wypłat

Bukmacher Betx oferuje swoim klientom metodę szybkich wpłat za pośrednictwem serwisu dotpay. Dzięki niemu gracz może wpłacić pieniądze z każdego polskiego banku, poprzez system Blik oraz kartą debetową czy kredytową. Wpłata nie powinna trwać dłużej niż minutę.

Co ważne – bukmacher niemal natychmiast wypłaca też środki na konto gracza. Betx zapewnia, że gracz odbierze wygraną w czasie nieprzekraczającym 15 minut od momentu zlecenia wypłaty. To bardzo dobra wiadomość, bo nie każdy bukmacher oferuje szybkie wypłaty. Natychmiastowe przelewy na konto gracza dostępne są do wszystkich największych i najpopularniejszych banków w Polsce.

Strona internetowa i aplikacja Betx

Portal bukmachera Betx jest bardzo czytelny, a poruszanie się po nim intuicyjne. Gracze mogą jednym kliknięciem zmienić jego wygląd na jasny lub ciemny. Widok zależy od osobistych preferencji. 

Ciekawostka. Przy obstawianiu wydarzeń sportowych widzimy, jaką popularnością cieszy się dany typ. Bukmacher Betx informuje bowiem jaki procent obstawiających postawił na dane rozstrzygnięcie. Oczywiście typer nie powinien się tym za bardzo sugerować, ale czasami może być to pomocne. 

Typerzy mają też do dyspozycji czat z aktywnym moderatorem, który na bieżąco odpowiada na pytania. To pomocna funkcja jeśli chcemy szybko rozwiać swoje wątpliwości dotyczące regulaminu czy oferty.

Bukmacher Betx dla swoich graczy przyszykował też aplikację mobilną, którą można pobrać (dla systemu Android), wchodząc na stronę mobilną bukmachera. Aplikacja pozwala nie tylko na obstawianie meczów, ale też na wpłaty i wypłaty czy zaznajomienie się ze statystykami. 

Sponsoring Betx

Bukmacher Betx walczy o swoją pozycję na rynku bukmacherskim na wiele sposobów. Jednym z nich jest niwa sponsorska i na tym polu Betx nie próżnuje. Bukmacher jest sponsorem Podbeskidzia Bielsko-Biała, klubu polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Trudno się dziwić, bo przecież „Górale” są klubem z miasta-siedziby bukmachera Betx.

Podsumowanie i opinie o Betx

Betx to solidny bukmacher z bardzo ciekawą ofertą zakładów bukmacherskich. Mimo niezbyt długiego stażu na polskim rynku nie ma obaw o wiarygodność bukmachera Betx. Właścicielem marki jest bowiem firma, która od lat działa na rynku bukmacherskim i hazardowym.

Bukmacher Betx przygotował dla graczy naprawdę przejrzystą stronę internetową oraz aplikację mobilną. Dzięki temu obstawianie meczów jest płynne i szybkie. Bukmacher Betx oferuje szybkie metody płatności (w tym ekspresowe wypłaty). 

Betx może liczyć na pozytywne opinie również za oferowane bonusy i promocje.

3/5 - (2 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz