Bukmacher bez depozytu – nasze zestawienie

Bukmacherzy znajdują dziesiątki sposobów na to, żeby zachęcić graczy do obstawiania zakładów bukmacherskich online. Kasa na start, która pozwala bez ryzyka obstawić mecze? Brzmi fantastycznie i bonusy bez depozytu należą do najbardziej lubianych promocji bukmacherskiej. Czym są promocje bukmacherskie bez depozytu? Czy są w nich jakieś ukryte haczyki?

Zakłady bukmacherskie bez depozytu z punktu widzenia graczy są najlepszą formą promocji. Jednak bonusy bukmacherskie bez depozytu nie należą do tych najczęściej przyznawanych przez bukmacherów, bo to darmowa kasa na start w całości pokrywana przez nich. Bez depozytu, czyli konieczności wykonania wpłaty na konto bukmachera

Ranking najlepszych bonusów bez depozytu

Nie wszyscy bukmacherzy przyznają bonusy bez depozytu. Jaki bonus bukmacherski jest najlepszy? W wyborze odpowiedniego bonusu bukmacherskiego bez depozytu ważna jest nie tylko wysokość, ale też warunki, które muszą spełnić zakłady oraz ewentualny obrót. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym bonusom bez depozytu.

[ranking id=70]


Jak otrzymać darmowy bonus bez depozytu?

Bukmacher bez depozytu nie przyznaje wielkich kwot. Nie ma się czemu dziwić, bo przecież jest to okazja do postawienia całkowicie darmowego zakładu. Najczęściej bonus bez depozytu bukmacher przyznaje w momencie zakładania konta przez nowych klientów. Z reguły tylko raz można skorzystać z zakładu bez depozytu i bardzo rzadko zdarza się, żeby ta promocja pojawiała się w ofercie dla stałych klientów.

Zasady przyznania bonusów bez depozytu przez bukmacherów są proste. Gracz zakłada konto u bukmachera, wyraża zgodę na udział w promocji, czasem wpisuje jeszcze odpowiedni kod bonusowy i niemal od razu może odebrać kasę na start bez depozytu. 

Bonus powitalny bez depozytu nie będzie zbyt duży. Najczęściej to ok. 20-30 złotych, które możemy przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bonus bez depozytu można wykorzystać też w określonym czasie. Z reguły nie dłuższym niż 30 dni od przyznania.

Jak wykorzystać bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Bukmacher bez depozytu przeleje na nasze konto określoną pulę pieniędzy, ale gracz nie może od tak po prostu wypłacić sobie tych środków na swój rachunek bankowy. Kwotę należy wykorzystać na darmowy zakład. 

Czy wygraną z darmowego zakładu bez depozytu można od razu wypłacić? Najczęściej też nie, choć czasami zdarza się, że bukmacher nie stawia już żadnych dodatkowych wymogów.

Znacznie częściej należy jednak kwotę przyznaną w ramach darmowych bonusów bukmacherskich obrócić kilka razy. To oznacza konieczność zagrania za wielokrotność otrzymanego bonusu bez depozytu po określonych kursach – np. otrzymałeś 20 złotych w ramach promocji bukmacherskiej bez depozytu i musisz obrócić ją trzy razy po kursie 2,0, czyli w sumie musisz zagrać zakłady za 60 złotych. 

Kasa na start bez depozytu. Co ma z tego bukmacher?

Bonus powitalny bez depozytu jest bardzo pożądany przez graczy, ale znacznie mniej chętnie przyznawany przez bukmacherów. Przecież gracz może skorzystać z darmowego zakładu, wygrać kasę i przestać obstawiać u danego bukmachera. Bukmacher ryzykuje, ale dostaje też coś w zamian. Przede wszystkim dane osobowe swojego gracza, który musiał zgodzić się też na otrzymywanie materiałów promocyjnych, żeby w ogóle otrzymać bonus. Można z tego w każdej chwili zrezygnować, ale najczęściej zapomina się o tym. Dzięki spersonalizowanym reklamom bukmacher będzie mógł w przyszłości zachęcić typera do powrotu kolejnymi promocjami.

Bukmacher, przyznając bonus bez depozytu i ustawiając warunki obrotu, liczy też na to, że gracz przyzwyczai się do jego oferty kursowej i zostanie z nim na dłużej, wpłacając już kolejne depozyty.

Bonus bez depozytu – bukmacher Fortuna

Fortuna w ramach bonusu powitalnego przyznaje darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Fortuna jest jednym z nielicznych bukmacherów, który przy bonusach bez depozytu nie wymaga obrotu otrzymanych środków. Do tego darmowy zakład nie musi spełniać żadnych wymogów dotyczących liczby wydarzeń czy kursu minimalnego. Jeśli gracz wygra zakład zawarty w ramach bonusu bez depozytu, od razu może wypłacić środki na swoje konto.

Bonus bez depozytu – bukmacher Betx

Betx to bukmacher, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w połowie 2020 roku. Nic dziwnego zatem, że przygotował dla swoich nowych klientów ciekawy bonus bez depozytu. Wystarczy, że gracz założy konto i dostanie 30 złotych na jeden zakład. Kupon musi składać się z trzech wydarzeń i łączny kurs musi być wyższy niż 3,0. Jeśli gracz trafi, może albo wykorzystać pieniądze na dalszą grę, albo od razu wypłacić wygraną na swoje konto w banku. Nie ma bowiem obowiązku obrotu

Bonus bez depozytu – bukmacher Totalbet

Bukmacher Totalbet dla swoich klientów przygotował bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych za samą tylko rejestrację konta. Kolejne 5 złotych wyląduje na koncie gracza, gdy wyrazi zgody marketingowe. Jest jeszcze szansa na kolejne 15 złotych (3x5zł), ale gracz musi już dokonać pierwszego depozytu, postawić środki z konta głównego oraz zagrać zakład na sport wirtualny. Jeśli tego nie zrobi i tak będzie miał do wykorzystania wspomniane 25 złotych jako bonus bez depozytu.

Jedynym warunkiem jest obstawianie meczu lub meczów po kursie co najmniej 2,0. Wygrane nie podlegają obrotowi.

Bonus bez depozytu – bukmacher STS

W STS przy rejestracji należy wpisać kod „pewne25” i dzięki temu można odebrać sts bonus w wysokości 25 złotych. Na kuponie zawartym w ramach bonusu bez depozytu muszą znaleźć się co najmniej trzy wydarzenia z łącznym kursem minimalnym 1,91.

Następnie należy obrócić bonus trzykrotnie (czyli zagrać za co najmniej 75 złotych), po kursie 1,91. Do obrotu zalicza się tylko wygrane kupony.

Bonus bez depozytu – bukmacher LVBet

Bonus od LVBet dostaje każdy nowy gracz, który dokona pełnej rejestracji, czyli prześle skany swojego dokumentu tożsamości. Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych automatycznie pojawi się na koncie zaraz po pozytywnej weryfikacji przesłanych skanów dokumentów.

Bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie. Należy zagrać zakład składający się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz