Gotowe kupony STS. Jak obstawiać mecze?

Oferty bukmacherów są niesamowicie rozbudowane. Czasami ciężko jest się połapać we wszystkich ligach czy rozgrywkach. Trzeba się posiłkować analizami czy propozycjami typów. Internet jest pełen sugestii odnośnie tego, co obstawiać. Znajdziemy tam też gotowe kupony. STS i inni bukmacherzy oferują również zestawy na chybił trafił. Sprawdźmy, czy warto obstawiać takie zakłady.

Żeby wygrać na zakładach bukmacherskich, nie wystarczy tylko spojrzeć na listę kursową i po kilku sekundach wybrać mecze. W taki sposób można obstawiać i wygrać, mając furę szczęścia. Jednak, żeby osiągnąć sukces w bukmacherce, należy bardzo wnikliwie obserwować interesujące nas rozgrywki. Analiza to podstawa każdego gracza. Piłkarz ma swój trening, typer ma swoje statystyki i inne obserwacje. Podpowiedzi? Mile widziane, bo przecież nie zawsze wszystko jesteśmy w stanie sami sprawdzić, a ciekawa inspiracja może przynieść dobre rezultaty. Gotowe kupony STS czy innego bukmachera znajdziemy na forach bukmacherskich czy czatach na stronach bukmacherów.

Na typujesz.pl również znajdziecie ciekawe typy i analizy. Pomożemy wybrać wam mecze, które mogą przynieść atrakcyjny zysk. 

Gotowe kupony STS, Fortuny czy innych bukmacherów publikują również eksperci piłkarscy na swoich kontach społecznościowych. Nie kopiuj jednak od razu wszystkich meczów zawartych na nich. Zastanów się i przeanalizuj, a jak już zdecydujesz się postawić, to dobierz swoją stawkę. Niekoniecznie sugerowaną przez eksperta. Pamiętaj, że na koniec to ty ryzykujesz swoimi pieniędzmi.

Gotowe kupony STS. Analiza spotkań

Gotowe kupony STS to jedno, ale jak postawić swój kupon bukmacherski? Z jednej strony nie jest to trudne, bo wystarczy wybrać interesujące nas rozgrywki i zapoznać się z kursami. Następnie wybrać naszych faworytów i wybrać stawkę. 

Jednak, żeby odnieść sukces, musisz zrobić coś więcej. Proces obstawiania powinien zająć jednak trochę czasu. Niekoniecznie namysł musi trwać kilka godzin, ale obstawianie na chybcika doprowadzi cię do zguby. Jeśli jesteś początkującym typerem, nie rzucaj się od razu na całą listę kursową. Wybierz sobie dwie/trzy ligi, w których czujesz się mocny, bo śledzisz bardzo dokładnie, co się w nich dzieje. Pamiętaj, że analitycy bukmacherscy to profesjonaliści i każdy bukmacher ma ich wielu w swoich zespołach. Mają w małym paluszku to, co dzieje się w rozgrywkach, którymi się zawodowo zajmują, a do tego mają potężne narzędzia, które pomagają im w wystawianiu kursów. Jeśli twoja wiedza jest powierzchowna, to nie masz szans szybko wyłapać niuansów (np. kontuzji ważnego gracza), zanim zrobi to bukmacher, a to w przypadku tych krótkich momentów zawahania się bukmachera masz szansę na większą wygraną. 

Gotowe kupony STS. Czy „tasiemki” się opłacają?

Gotowe kupony STS czy innych bukmacherów bardzo często składają się z wielu spotkań. Czasem jest ich pięć, czasem siedem, a bardzo często ponad dziesięć. Czy obstawianie takich „tasiemek” ma sens? Matematycznie nie masz żadnych szans, żeby poprawnie obstawić kilkanaście meczów (poniżej 1% prawdopodobieństwa!), więc najprawdopodobniej zasilisz konto bukmachera swoimi pieniędzmi. Co prawda, gdy zagrasz taki kupon za kilka złotych, to wiele nie stracisz, a wygrana może być liczona nawet w setkach czy tysiącach złotych, ale jakie to ma znaczenie, jeśli prawdopodobieństwo jest tak nikłe. Po co wyrzucać pieniądze do kosza?

Gotowe kupony STS niech będą po prostu inspiracją i wyselekcjonuj z nich najlepsze typy. Dlatego nie zawsze warto obstawiać na „chybił-trafił”, a takie znajdziemy w ofercie wielu bukmacherów.

Najbardziej doświadczeni typerzy z reguły obstawiają kupony singlowe, czyli składające się z jednego wydarzenia. Najlepsi gracze rzadko pozwalają sobie też na umieszczanie na kuponach więcej niż trzech spotkań. Powyżej tego progu ryzyko jest na tyle duże, że nie chcąc szybko zbankrutować, należy się dwa razy zastanowić, czy warto obstawiać więcej meczów.

Pamiętaj też, że obstawiać można nie tylko to, co z reguły jest na gotowych kuponach STS, czyli zwycięzcę meczu (lub remis). Oferta bukmacherska jest znacznie szersza i niemal do każdego meczu bukmacherzy przygotowują dodatkowe kursy np. na liczbę bramek czy handicapy. Warto się im przyglądać, bo można znaleźć prawdziwe perełki. 

Gdzie obstawiać gotowe kupony? STS proponuje kody bonusowe

Mamy już własne gotowe kupony? STS – największy polski bukmacher – ma coś dla nowych klientów, a mianowicie bardzo ciekawe oferty promocyjne. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera, żeby skorzystać z promocji na start. Co więcej, gdy nowy klient wpisze w formularzu odpowiedni kod bonusowy, może liczyć na dodatkowe gratisy. Kod bonusowy od STS można znaleźć między innymi na stronie bukmachera. W specjalnej zakładce znajdziemy opis wszystkich aktualnych promocji i kody bonusowe.

Mając gotowe kupony, STS proponuje zakład za darmo. Wystarczy wpisać kod promocyjny STSPEWNE25 i możesz bez ryzyka obstawiać. Bukmacher zaraz po rejestracji konta przeleje 25 złotych, które możesz wykorzystać na swoje gotowe kupony. STS w ofercie ma również kilka innych kodów bonusowych. Związane są one nie tylko z tradycyjnym sportem, ale też coraz popularniejszym sportem wirtualnym, e-sportem czy betgames. 

2.7/5 - (3 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz