Najlepszy bukmacher – sprawdzamy bukmacherów internetowych

Wybór bukmachera nie jest wcale prosty. Oferty bukmacherskie są z reguły porównywalne i na pierwszy rzut oka trudne do rozróżnienia. Czym powinien się charakteryzować najlepszy bukmacher internetowy? Którzy bukmacherzy są najlepsi?

Na wstępie warto powiedzieć, że najlepszy bukmacher to legalny bukmacher. Zakłady bukmacherskie są w Polsce w pełni legalne. Pod jednym podstawowym warunkiem – jest tak, gdy korzystamy z oferty bukmacherów, którzy posiadają polską licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów. Najlepsi bukmacherzy nie mają problemów z przejściem procesu, który kończy wydaniem się koncesji na prowadzenie działalności związanej z przyjmowaniem zakładów bukmacherskich. Korzystajmy z rankingu bukmacherów – co miesiąc uzupełniamy statystyki, monitorujemy sytuację i szybko reagujemy.

Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie

Konkurencja wśród bukmacherów internetowych rośnie z miesiąca na miesiąc. Najlepsi bukmacherzy poprawiają swoją ofertę tak, żeby przyciągnąć jak największą liczbę nowych klientów. Najlepszy legalny bukmacher powinien charakteryzować się m.in.:

  1. Łatwą rejestracją konta.
  2. Przyjaznym portalem internetowym.
  3. Wysokością bonusów powitalnych i innych promocji.
  4. Szeroką ofertą kursową – w tym na sport wirtualny czy wydarzenia niezwiązane ze sportem.
  5. Bogatą ofertą zakładów na żywo.
  6. Transmisją wydarzeń sportowych.
  7. Funkcjonalną aplikacją mobilną.

To tylko kilka elementów, którymi powinny charakteryzować się najlepsze zakłady bukmacherskie. Ważne jest to, żeby każdy gracz dostosował swoje potrzeby do oferty bukmachera. Warto pamiętać, że internet pozwala nam wybierać. Nie musimy korzystać tylko z oferty jednego bukmachera internetowego. Konto założymy w kilka minut, a czasem i w minutę, więc możemy z łatwością przeskakiwać pomiędzy ofertami różnych bukmacherów.

Cechy najlepszego bukmachera – NASZA LISTA

Najlepszy bukmacher w Polsce? Sprawdzamy STS

STS przez wielu uznawany jest za najlepszego bukmachera w Polsce i zarazem najlepszego polskiego bukmachera. Katowicka firma rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku, a pierwsze zakłady przez internet można było złożyć w 2012 roku. STS to nie tylko bukmacher internetowy, ale także stacjonarny. STS posiada swoje placówki w ok. 450 miejscach w całym kraju.

STS w swoich rękach posiada ok. połowę legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce, więc nawet jeśli nie jest to najlepszy bukmacher w Polsce, to na pewno jest największą tego typu firmą nad Wisłą. Co więcej STS rozszerza swoją działalność poza granicę Polski i udostępnia swoją ofertę w kilkunastu krajach w Europie. STS oferuje również kody promocyjne STS – warto z nich skorzystać.

Oferta STS? Zdecydowanie jest na tyle kompleksowa, że może stać w jednym szeregu z najlepszymi bukmacherami w Polsce i na świecie. Oferta kursowa składa się z podstawowych dyscyplin sportowych, ale również z tych nieco mniej popularnych. Bardzo dobrze wygląda oferta zakładów na żywo, które przedstawiane są w ciekawej szacie graficznej. Każdy kto postawi kupon może też przez 24 godziny korzystać z oferty transmisji meczów. Dostępne są one zarówno z poziomu strony internetowej, jak i funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

To co wyróżnia STS to Betgames, czyli gry karciane, które imitują gry znane z kasyn wirtualnych.

Najlepszy bukmacher w Polsce? Co proponuje Fortuna?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada oczywiście polską licencję, ale jej właścicielem jest konsorcjum z Czech, które wykupiło polskiego bukmachera Profesjonał, który działał w Polsce od 1995 roku. Marka Fortuny obecna jest w Polsce od 2007 roku. Podobnie jak STS, Fortuna to nie tylko bukmacher internetowy, ale też stacjonarny. Pod tym względem jest to najlepszy bukmacher w Polsce, który może pochwalić się aż 600 lokalami bukmacherskimi.

Oferta kursowa niczym nie ustępuje najlepszym zakładom bukmacherskim w Polsce. W Fortunie również można obejrzeć mecze online, a także skorzystać z aplikacji mobilnej.

Fortunę wybiera co trzeci polski gracz, bo ten czeski bukmacher posiada ok 33% rynku bukmacherskiego w swoich rękach.

Najlepsze zakłady bukmacherskie – Betclic jest już legalny

Betclic jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i to od kilkunastu lat. To o tyle może wydawać się dziwne, że zaledwie od połowy 2019 roku Betclic jest legalnym bukmacherem w Polsce. Wcześniej bukmacher jednak niewiele robił sobie z tego, że powinien uzyskać polską koncesję i działał na zasadzie ogólnego prawa europejskiego. Dopiero nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku, spowodowała zmianę nastawienia bukmachera, który zalegalizował swoją działalność w Polsce.

Betclic to typowy bukmacher internetowy. Nie posiada punktów stacjonarnych i swoją działalność skupia na tym, żeby stać się najlepszym bukmacherem internetowym w Polsce.

Wystarczy, że posiadasz środki na koncie i już możesz korzystać z bogatej oferty transmisji wydarzeń sportowych. Betclic w swojej ofercie skupia się tylko na wydarzeniach realnych, więc nie znajdziemy tutaj sportu wirtualnego czy gier karcianych.

Najlepsze zakłady bukmacherskie – Totolotek 

Totolotek to najdłużej działający bukmacher w Polsce. Pierwsze zakłady można było zawierać w 1992 roku. Nie można jednak Totolotka mylić z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki Lotto i operatora gier liczbowych czy jedynego legalnego kasyna wirtualnego. Kody promocyjne Totolotka na pewno pomogą na początku przygody z zakładami.

Totolotek przez lata należał do greckiego konsorcjum bukmacherskiego. W 2019 roku Totolotek został przejęty przez niemiecką firmę Merkur Sportwetten (grupa Gauselmanna) i od tego czasu trwa przeobrażenie marki.

Totolotek przez lata plasuje się na podium najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Jednak jego popularność spada z roku na rok. W swoich rękach ma ok. 6% polskiego rynku bukmacherskiego, a zmiana właściciela ma sprawić, że bukmacher wróci na dawny tor.

To, co wyróżnia ofertę Totolotka to ogromna ilość meczów na żywo. Bukmacher chwali się, że miesięcznie udostępnia ok. 40 tysięcy meczów, które można typować na żywo.  Pod tym względem jest najlepszym bukmacherem w Polsce.

Najlepszy bukmacher internetowy – Betfan

To jeden z młodszych bukmacherów internetowych działających w Polsce. Betfan jako bukmacher internetowy działa od 2018 roku. Od tego czasu dał się poznać na wielu polach. Na pewno Betfan to najlepszy bukmacher w Polsce, jeśli chodzi o ofertę niezwiązaną ze sportem. Zakłady w sekcji „rozrywka” to jeden z najmocniejszych punktów oferty bukmachera Betfan. W Betfanie podobnie jak w STS możemy też zapoznać się z ofertą związaną z grami karcianymi.

Podobnie jak pozostali konkurenci – Betfan oferuje kody promocyjne dla początkujących graczy. Korzystajmy, wygrywajmy i bawmy się!

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz