Obstawianie meczów za darmo. Gdzie zagrasz bez ryzyka?

Bukmacherzy w Polsce muszą walczyć o klienta, bo przecież firm przyjmujących zakłady bukmacherskie jest coraz więcej. Na większej konkurencji zyskują fani obstawiania, ale trzeba jasno sobie powiedzieć, że obstawianie meczów za darmo to nie jest codzienność w bukmacherce, a raczej promocja, której ze świecą szukać. Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie obstawianie meczów za darmo?

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Bukmacherzy nie żałują pieniędzy na akcje sponsorskie, marketingowe i promocje, które mają zachęcić kibiców do obstawiania meczów. Za darmo mamy na świecie niewiele, ale… od czasu do czasu można też postawić jakiś zakład. Promocje zakładające obstawianie meczów za darmo to rzadkość, ale też jedna z najbardziej pożądanych promocji bukmacherskich. 

Na czym polega obstawianie meczów za darmo?

Sposobów na obstawianie meczów za darmo jest kilka. Oczywiście bardziej wnikliwi powiedzą, że nie każdy sposób jest w pełni darmowy, ale bukmacherzy swoje promocje związane z bezpłatnym obstawianiem dzielą na:

  • bonusy bez depozytu, czyli gracz nie musi nic wpłacać, ale dostanie od bukmachera środki na konto i może za nie obstawiać mecze,
  • zakłady bez ryzyka, czyli gracz obstawia za swoje pieniądze, ale jeśli przegra to całość (lub duża część) stawki wyląduje na jego koncie bukmacherskim,
  • freebet – ten rodzaj zakładu najczęściej polega na tym, że bukmacher proponuje warunki zakładu np. gracz powinien zagrać za 50 złotych na wskazane rozgrywki i później przeleje  w zamian na konto gracza np. 25 złotych, które może on przeznaczyć na inne zakłady bukmacherskie.

Warto też pamiętać, że obstawianie meczów za darmo zawsze wiąże się z obowiązkami gracza. Za darmo nie oznacza tego, że bukmacher nic nie ma z tego, że zagramy kupony na jego koszt. Żeby obstawiać mecze za darmo trzeba się zarejestrować na stronie bukmachera i podać szereg informacji o sobie. Dane, które będą później długo służyć bukmacherowi. Będzie mógł wysyłać graczowi wiadomości na maila czy telefon i zachęcać do wpłacenia pieniędzy i obstawiania. Już nie za darmo.

Obstawianie meczów za darmo. Bonus bez depozytu

To najczystsza forma obstawiania meczów za darmo. Wystarczy wybrać bukmachera, który ma w swojej ofercie bonus bez depozytu i założyć u niego konto. Problemy są dwa. Po pierwsze – nie ma wielu bukmacherów, którzy mają ten bonus w swojej ofercie. Po drugie – z tej oferty można z reguły skorzystać tylko raz, czyli zaraz po założeniu konta. W związku z tym, że przekazujemy bukmacherowi bardzo szczegółowe dane osobowe (np. PESEL i skan dokumentu tożsamości) absolutnie nie ma możliwości manipulowania tą zasadą.

Jak już założymy swoje konto, to bukmacher przeleje nam na konto określoną kwotę. Bukmacherzy to jednak nie są samobójcy. Nie mamy co liczyć na to, że przekażą nam wielkie kwoty. Z reguły górną granicą bonusu bez depozytu jest około 30 złotych, które możemy przeznaczyć na obstawianie. Uwaga, nie możesz tych pieniędzy tak po prostu przelać na swoje konto w banku.

Nawet jeśli wygrasz od razu jakąś ciekawą sumkę, to z reguły należy przyznany bonus obrócić, czyli zagrać za kwotę bonusu przynajmniej kilka razy. Przykład? Bukmacher przekazuje ci 20 złotych na obstawianie bez ryzyka, ale masz obrócić kwotę trzy razy, czyli zagrać w sumie za 60 złotych. Z reguły nie możesz też stawiać dowolnych spotkań, bo bukmacher ustawia kurs minimalny np. na 2,20 i nakazuje grę np. co najmniej trzech spotkań (choć czasami mogą być to wydarzenia singlowe).

Gdzie obstawiać mecze za darmo?

Jak widać, obstawianie meczów za darmo nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ale na pewno jest to promocja, z której warto korzystać. Choćby dlatego, żeby przetestować bez ryzyka, czym jest w ogóle bukmacherka lub czy oferta konkretnego bukmachera jest dla nas wystarczająca. 

Jednym z nielicznych bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie obstawianie meczów za darmo jest STS. Polski lider wśród bukmacherów każdemu nowemu graczowi przekaże 25 złotych na grę za samą rejestrację. Warunkiem jest wpisanie kodu bonusowego od STS (hasło: PEWNE25). 

Dość podobna promocja jest w Fortunie, która swoim nowym graczom oferuje 20 złotych na obstawianie bez ryzyka. Bukmacher przekazuje te środki w postaci punktów lojalnościowych, które można przeznaczyć na zakład.

Taka sama wysokość bonusu znajduje się również w ofercie bukmachera LVBet.

W Totolotku również można obstawiać mecze za darmo. Już po rejestracji wystarczy wpisać odpowiedni kod promocyjny i cieszyć się zakładami bez ryzyka. 

Dość często obstawiać mecze za darmo można też w Totalbet, który przygotowuje freebety na różne okazje np. spotkania reprezentacji piłkarskich. Jeśli wtedy założysz konto u tego bukmachera, to możesz liczyć na darmowe zakłady.

Warto pamiętać, że wspomniane oferty są często ograniczane w czasie, dlatego warto zawsze upewnić się, czy promocja na obstawianie meczów za darmo jest aktualna. Również inni legalni w Polsce bukmacherzy, od czasu do czasu, w swojej ofercie umieszczają bonusy bez depozytu i warto wtedy rozważyć założenie konta – choćby na próbę.  

5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz