Totolotek

Rejestracja bez dowodu?
Tak
Transmisje meczów
Nie
Zakłady na żywo
Tak
Zakłady wirtualne
Tak
Totolotek
Bukmacher Totolotek
Minimalna wypłata 1 zł
Minimalna stawka 1 zł
Szczegółowe informacje
Aplikacja mobilna iOS, Android
Opcje płatności Dotpay, Tpay, Blik, Visa, MasterCard, Skrill
Obsługa klienta e-mail, telefon zł
Minimalna wypłata 1 zł
Minimalna stawka 1 zł
Rejestracja bez dowodu Tak
Zakłady na żywo Tak
Zakłady wirtualne Tak
Transmisje meczów Nie
Rodzaje kuponów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Esport Tak

Totolotek jest najstarszą firmą bukmacherską w naszym kraju, od wielu lat posiada też licencję na organizowanie zakładów wzajemnych online – wydaną przez Ministerstwo Finansów (nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485). Niedawno marka przeszła rebranding i jest na etapie odbudowywania i wzbogacania swojej oferty w internecie. Uśmiechnięte słoneczko, jakie znalazło się w nowym logo bukmachera, ma za zadanie budować ciepły i przyjazny klimat wokół tej kultowej marki bukmacherskiej, jednak przyglądając się serwisowi online, ma się wrażenie, że „coś” poszło nie tak.

totolotek strona główna

Na stronie bukmachera brakuje kilka ważnych pozycji, razi dziwny krój pisma, a nomenklatura różni się od tej, do jakiej przyzwyczaiły nas inne platformy oferujące zakłady sportowe w sieci, wszystko wygląda nieco topornie. Być może z czasem się to zmieni, a może taki właśnie był zamysł firmy. Warto skorzystać z bonusu, czyli dodatkowy kod promocyjny Totolotek – prezent w postaci dodatkowej kasy na koncie.

Przyjrzyjmy się, czym jeszcze oferta Totolotka różni się od standardów obowiązujących na rynku i większości firm świadczących usługi bukmacherskie. A może pod tym mało atrakcyjnym płaszczem kryją się ciekawe propozycje dla nowych i dotychczasowych użytkowników serwisu? Sprawdziliśmy ofertę Totolotka głównie pod kątem tego, co jest najistotniejsze dla graczy. Zapraszamy do lektury recenzji.

Jak założyć konto w Totolotek i zacząć grać?

Totolotek umożliwia wariant szybkiej rejestracji, w którym nie ma potrzeby wysyłania do weryfikacji fotokopii dowodu osobistego czy paszportu. Na początkowym etapie tworzenia konta gracza, nie trzeba również podawać rachunku bankowego, konieczne jest podanie jedynie podstawowych danych osobowych, w tym PESEL. Do uruchomienia pełnej funkcjonalności konta, należy przesłać do bukmachera skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, po weryfikacji którego otrzyma ono status konta aktywowanego.

Zasilanie konta gracza u bukmachera Totolotek, może odbywać się na kilka sposobów, mianowicie:
⦁ Dotpay,
⦁ Tpay,
⦁ Skrill,
⦁ Paysafecard,
⦁ BLIK,
⦁ karta płatnicza (Visa/MasterCard).

Wypłaty realizowane są wyłącznie na zintegrowane z serwisem imienne konta bankowe i w ekstremalnych przypadkach może trwać do 24h (nie licząc weekendów; nie ma opcji szybkich przelewów przy wypłatach).
Minimalny depozyt wynosi 4 zł., oprócz Paysafecard – 20 zł. Najmniejsza kwotą, jaką gracz może zlecić do wypłaty jest 10 zł., natomiast kupon można opłacić co najmniej kwotą 2 zł.

Bonus na start, czyli jak wita nowych użytkowników Totolotek?

Legalny bukmacher Totolotek oferuje ciekawy bonus powitalny dla nowych użytkowników serwisu – 100% od pierwszej wpłaty do 500 złotych. Kwota bonusu nie jest powalająca, ale pół tysiąca „piechotą nie chodzi”, tym bardziej, że warunki obrotu nie są skomplikowane, a przede wszystkim są łatwe do zrealizowania.

bonus powitalny totolotek

Dodatkowo, pakiet powitalny można rozszerzyć sobie poprzez ściągnięcie, zainstalowanie aplikacji mobilnej i dokonanie przez nią wpłaty. Za te czynności Totolotek premiuje każdego gracza kolejnym bonusem 100% do kwoty 49 zł (najlepsza na rynku oferta za wgranie aplikacji na smartfony). W obu przypadkach bonusy przysługują wyłącznie użytkownikom, którzy posiadają zweryfikowana konta gracza w Totolotku. Razem do zgarnięcia na dobry początek jest więc 549 zł. Na razie nie ma gratisowych freebetów dla nowo zarejestrowanych.

Bonus 100% do 500 zł aktywuje się w momencie dokonania pierwszej wpłaty – od 20 zł do 500 zł (lub więcej). Bukmacher automatycznie podwaja wartość złożonego I depozytu. W celu uwolnienia bonusu, konieczne jest obrócenie sumą wpłaty i przyznanego bonus x3 (np. przy wpłacie 200 zł – wymagany obrót wyniesie 1 200 zł). Prawidłowy obrót liczony jest tylko przy kuponach KOMBI (AKO) z minimum 3 typami, gdzie pojedyncze zdarzenie będzie miało kurs 1.35 bądź wyższy. Maksymalnie do jednorazowego obrotu zalicza się 200 zł (np. przy kuponie za 333 zł – obrót do uwolnienia bonusu liczony jest dla kwoty 200 zł). Ważną informacją jest to, iż bonus 100% dla pierwszej wpłaty, możliwy jest do uzyskania najpóźniej do 6 miesięcy od daty rejestracji konta w Totolotku.

Jeśli chodzi o bonus 100% za pierwszą wpłatę przez apkę, to warunkiem obrotu jest 3-krotne postawienie wartości depozytu i bonusu (przy wpłacie 49 zł: 49 zł x 2 = 98 zł x 3 = 294 zł) po kursie łącznym na poziomie 1.90 lub wyższym. Nie ma minimalnego limitu dla ilości zdarzeń na kuponie ani kursu pojedynczego meczu.

Co Totolotek ma w swojej ofercie online, a czego brakuje?

W swojej ofercie bukmacherskiej Totolotek ma zakłady sportowe, w tym spory pakiet meczów live oraz bogatą propozycję zakładów na esport. W ofercie brakuje możliwości obstawiania sportów wirtualnych (opcja dostępna jedynie w punktach stacjonarnych). Ok. 25 dyscyplin sportowych do typowania to niezły wynik, ale mniejszy niż u topowych bukmacherów na rynku. Najwięcej zakładów i szerokich rynków Totolotek ma do zaoferowania w takich sportach jak:
⦁ piłka nożna (topowe ligi w Europie – nawet ponad 200 zakładów na jedno wydarzenie),
⦁ tenis ziemny (sporo meczów, ale słabszy wybór rynków),
⦁ siatkówka (szerokie rynki),
⦁ koszykówka,
⦁ piłka ręczna,
⦁ hokej na lodzie,
⦁ esports (CS: GO, LOL, Rainbow6, StarCraft II, Dota2, Overwatch).

Liczba rynków wzrasta wprost proporcjonalnie do rangi spotkania. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin można poszukiwać okazji w bardziej niszowych sportach/kategoriach, jak np.: żeglarstwo, polityka, pesapallo, biathlon czy Nascar.

wyniki totolotek

Bardzo dobrze prezentuje się oferta na zakłady live (na żywo). Totolotek chwali się, że w skali miesiąca udostępnia nawet 40 tys. meczów do typowania na żywo. Trzeba przyznać, że to świetny wynik, a dodając do tego sporą ilość możliwych do obstawiania rynków – oferta bukmachera na zakłady live wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji. Do pełni szczęścia brakuje jednak transmisji TV, które są istotne dla typerów profesjonalnie obstawiających mecze w czasie rzeczywistym.

Kursy w Totolotku są przeciętne, ale dystans od najlepszych nie jest duży. Wszystko zależy więc od polityki grupy Intralot, działającej w ponad 50 krajach, do której należy też marka Totolotek, bo z pewnością stać ją na zaoferowanie swoim użytkownikom jeszcze lepszych kursów, poprzez obniżenie swojej marży.

Jakie rodzaje zakładów oferuje Totolotek?

W Totolotku można zawierać zakłady proste i systemowe. W ramach pierwszej kategorii dostępne jest tworzenie kuponów z pojedynczym zdarzeniem (SINGIEL) oraz zakłady wielozdarzeniowe (KOMBI), gdzie na kuponie można umieścić aż 30 typów. Minimalna stawka za jaką można puścić kupon wynosi 2 złote.

W ramach kuponów KOMBI (tzw. akumulatory), dopuszczalne jest łącznie wydarzeń z oferty przedmeczowej (prematch) oraz live (mecze na żywo). Zakłady systemowe to z kolei warianty, w których można popełnić błędy, np. „2z3” – co oznacza, że na kuponie z trzema zdarzeniami, co najmniej 2 muszą okazać się trafione. W tego rodzaju zakładach również dopuszcza się komponowanie kuponów mieszanych, a także dodawanie tzw. pewniaków („bank”). „Wzbogacenie” kursu zakładu systemowego w danej kombinacji pewniakiem/pewniakami – sprawia, że oprócz trafionych kombinacji („2z3”, „4z6”, „5z8” itp.), wymagane jest, żeby wszystkie pewniaki były poprawne.

Co ciekawe, Totolotek umożliwia też kreowanie tzw. kuponów mutli-way, czyli umieszczanie na jednym kuponie nawet kilku zdarzeń z szerokiego rynku dedykowanych dla konkretnego meczu. Oczywiście nie warto umieszczać na 1 kuponie zdarzeń wzajemnie się wykluczających, bo wówczas system wybierze wygraną o najwyższym kursie (np. „obie drużyny strzelą bramki” + „dokładny wynik 0:0”).

Inne promocje w serwisie Totolotek

W ramach oferty promocyjnej, jaką serwuje użytkownikom Totolotek, oprócz bonusów powitalnych (za pierwsze depozyty w serwisie i mobilnej apce), jest jeszcze kilka interesujących pozycji.

promocje totolotek

Niektóre oferty mają stały charakter, pozostałe są okresowe, dlatego warto regularnie zaglądać do zakładki „Promocje i bonusy” (dostęp z „hamburgera” MENU). Aktualnie można skorzystać z następujących promocji dodatkowych:
BONUS KING SIZE – promocja, w której system dolicza dodatkowy procent do wygranej, jeśli liczba zdarzeń na kuponie wyniesie co najmniej 5, a kurs żadnego z typów nie będzie mniejszy niż 1.21. Szczegóły premii przedstawia tabela:

Liczba zdarzeń na kuponie KOMBIDodatkowa wygrana
55%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
15-2952%
3066%

Minimalna stawka na kuponie przy tej promocji musi wynieść 20 zł. Łatwo zauważyć, że już przy 7 zdarzeniach na kuponie – dodatkowa wygrana z nawiązką rekompensuje podatek od gry.

  • BONUS LUCKY LOSER – dotyczy typowania spotkań rodzimej Ekstraklasy piłkarskiej za kwotę minimum 25 zł. W razie wygranej – gracz oczywiście zatrzymuje pieniądze, natomiast w przypadku porażki – może otrzymać od bukmachera bonus o równowartości minimalnej stawki.
  • BET CLUB – specjalny program lojalnościowy, w którym każdy gracz zbiera punkty za wnoszone zakłady (bez stawki minimalnej!). Punkty naliczane są według wzoru: „stawka x liczba zdarzeń”. Z czasem można uzyskać status silver (0-4 999 pkt.), gold (5 000-19 999 pkt.) bądź platinium (od 20 000 pkt.). Do 50% zgromadzonych w programie punktów – można wymieniać na środki, za które obstawia się kolejne kupony (5 000 pkt. = 5 zł.).

Co jeszcze ciekawego w Totolotku?

Nawiązując do dobrej praktyki najlepszych bukmacherów, Totolotek udostępnia swoim „furtkę ratunkową” w postaci funkcji cashout. Z opcji tej można skorzystać, kiedy nie kuponie nie ma jeszcze przegranych typów, a wartość cashouta będzie większa od stawki na kuponie. W sytuacji, gdy obstawiający ma wątpliwości co do słuszności swoich typów bądź chce ograniczyć ryzyko i zadowolić się mniejszą wygraną – ma możliwość skorzystania z funkcji cashout.

aplikacja mobilna totolotek

Totolotek wypuścił również aplikację mobilną, której zainstalowanie i aktywne użytkowanie – premiuje ekstra bonusem (do 49 zł.). Apka dostępna jest dla telefonów z systemami Android oraz iOS, nawigacja po niej jest intuicyjna i umożliwia użytkownikowi wykonanie wszystkich kluczowych czynności związanych z postawieniem kuponu.
Na stronie Totolotka funkcjonuje blog tematyczny, w którym publikowane są ciekawe artykuły i newsy, m. in. na temat zbliżających się wydarzeń sportowych.

Podsumowanie

Cóż, trzeba uczciwie przyznać, że pierwsze wrażenie po kontakcie z serwisem tego kultowego bukmachera nie było najlepsze. W ostatecznym rozrachunku okazało się, że uśmiechnięte słoneczko z logo marki Totolotek – wcale „nie robi dobrej miny do złej gry”. 🙂 Do specyfiki nieszablonowego wyglądu i nawigacji po serwisie można z czasem przywyknąć, natomiast najważniejsze dla graczy aspekty, jak oferta czy promocje – stoją w Totolotku na przyzwoitym poziomie.

Przeciętna oferta zakładów przedmeczowych, ale za to bogata propozycja typów w meczach na żywo i sporo meczów do obstawiania w ramach esportu – nakazuje finalnie pozytywną ocenę zakładów bukmacherskich w Totolotku. Zawiedzeni będą miłośnicy sportów wirtualnych, których nie ma w ofercie online. Dostępne są wszystkie rodzaje i warianty kuponów, w tym mieszane, a nawet multi-way – pozwalające na łączenie kilku typów z jednego meczu.

Niestety, Totolotek nie zapewnia szybkich wypłat, więc zlecając przelew w piątkowe południe, trzeba poczekać na środki nawet kilkadziesiąt godzin. Na pochwałę zasługują solidne promocje – bonus powitalny do 500 zł i za pierwszy depozyt za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Szkoda jednak, że obracać trzeba zarówno bonusem, jak i depozytem.
Przyjazny chat online (pracuje codziennie w godz. od 8 do 20; kontakt mailowy – słaby), opcja cashout i apka na Androida oraz iOS – to kolejne niewątpliwe zalety legalnego bukmachera. Rozbudowany system premiowania dodatkową wygraną kuponów z minimum 5 zdarzeniami, pozwala na uniknięcie podatku od gry (przy AKO 7). Ogólna ocena serwisu – czwórka z małym plusikiem.

4.9/5 - (17 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz