Bonus za rejestrację – pieniądze na grę bez depozytu

Jak sprawdzić, która oferta bukmacherska jest najlepsza? Każda teoria najlepiej sprawdza się w praktyce, więc najprościej postawić pierwszy kupon. Bonus za rejestrację bez depozytu ułatwia podjęcie decyzji, bo gracz nie ryzykuje własnymi środkami.

Bonus za rejestrację, czyli zakłady bukmacherskie bez depozytu z punktu widzenia graczy są najlepszą formą promocji. Jednak bonusy za rejestrację otrzymujemy tylko raz. W momencie zakładania konta u bukmachera. Konto można mieć tylko jedno, a więc tylko raz skorzystamy z bonusu za rejestrację. Na jakie promocje może liczyć gracz, zakładając konto? Wśród najpopularniejszych są:

  • podwojenie pierwszego depozytu,
  • darmowy zakład,
  • bezpieczny zakład,
  • bonus bez depozytu.

Jak otrzymać darmowy bonus bez depozytu? 

Zasady przyznania bonusów bez depozytu przez bukmacherów są proste. Gracz zakłada konto u bukmachera, wyraża zgodę na udział w promocji, czasem wpisuje jeszcze odpowiedni kod bonusowy i niemal od razu może odebrać kasę na start bez depozytu. 

Bonus za rejestrację bez depozytu nie będzie zbyt duży. Najczęściej to ok. 20-30 złotych, które możemy przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bonus za rejestrację można wykorzystać też w określonym czasie. Z reguły nie dłuższym niż 30 dni od przyznania.

Jak wykorzystać bonus za rejestrację

Bukmacher bez depozytu przeleje na nasze konto określoną pulę pieniędzy, ale gracz nie może od tak po prostu wypłacić sobie tych środków na swój rachunek bankowy. Kwotę należy wykorzystać na darmowy zakład. 

Czy wygraną z darmowego zakładu bez depozytu można od razu wypłacić? Najczęściej też nie, choć czasami zdarza się, że bukmacher nie stawia już żadnych dodatkowych wymogów.

Znacznie częściej należy jednak kwotę przyznaną w ramach darmowych bonusów bukmacherskich obrócić kilka razy. To oznacza konieczność zagrania za wielokrotność otrzymanego bonusu bez depozytu po określonych kursach, np. otrzymałeś 20 złotych w ramach promocji bukmacherskiej bez depozytu i musisz obrócić ją trzy razy po kursie 2,0, czyli w sumie musisz obstawić zakłady za 60 złotych. 

Bonus na start. Zyski bukmachera 

Bonus za rejestrację bez depozytu jest bardzo pożądany przez graczy, ale znacznie mniej chętnie przyznawany przez bukmacherów. Przecież gracz może skorzystać z darmowego zakładu, wygrać kasę i przestać obstawiać u danego “buka”. Bukmacher ryzykuje, ale dostaje też coś w zamian. Przede wszystkim dane osobowe swojego gracza, który musiał zgodzić się też na otrzymywanie materiałów promocyjnych, żeby w ogóle otrzymać bonus. Można z tego w każdej chwili zrezygnować, ale najczęściej o tym się zapomina. Dzięki spersonalizowanym reklamom bukmacher będzie mógł w przyszłości zachęcić typera do powrotu kolejnymi promocjami.

Bukmacher, przyznając bonus bez depozytu i ustawiając warunki obrotu, liczy też na to, że gracz przyzwyczai się do jego oferty kursowej i zostanie z nim na dłużej, wpłacając już kolejne depozyty.

Ranking najlepszych bonusów za rejestrację

Nie wszyscy bukmacherzy przyznają bonusy za rejestrację depozytu. Jaki bonus bukmacherski jest najlepszy? W wyborze odpowiedniego bonusu bukmacherskiego bez depozytu ważna jest nie tylko wysokość, ale też warunki, które muszą spełnić zakłady oraz ewentualny obrót. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym bonusom bez depozytu. Warto też pamiętać, że to jedna z najbardziej „płynnych” promocji bukmacherskich. Bardzo często znika z oferty danego bukmachera na krótszą lub dłuższą chwilę.

Bonus za rejestrację – bukmacher Fortuna 

Fortuna w ramach bonusu powitalnego przyznaje darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Fortuna jest jednym z nielicznych bukmacherów, który przy bonusach bez depozytu nie wymaga obrotu otrzymanych środków. Do tego darmowy zakład nie musi spełniać żadnych wymogów dotyczących liczby wydarzeń czy kursu minimalnego. Jeśli gracz wygra zakład zawarty w ramach bonusu bez depozytu, od razu może wypłacić środki na swoje konto.

Bonus za rejestrację – bukmacher Totalbet

Bukmacher Totalbet dla swoich klientów przygotował bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych za samą tylko rejestrację konta. Kolejne 5 złotych wyląduje na koncie gracza, gdy wyrazi zgody marketingowe. Jest jeszcze szansa na kolejne 15 złotych (3x5zł), ale gracz musi już dokonać pierwszego depozytu, postawić środki z konta głównego oraz zagrać zakład na sport wirtualny. Jeśli tego nie zrobi i tak będzie miał do wykorzystania wspomniane 25 złotych jako bonus bez depozytu.

Jedynym warunkiem jest obstawianie meczu lub meczów po kursie co najmniej 2,0. Wygrane nie podlegają obrotowi.

Bonus za rejestrację – bukmacher STS

W STS przy rejestracji należy wpisać kod „pewne25” i dzięki temu można odebrać bonus w wysokości 25 złotych. Na kuponie zawartym w ramach bonusu bez depozytu muszą znaleźć się co najmniej trzy wydarzenia z łącznym kursem minimalnym 1,91.

Następnie należy obrócić bonus trzykrotnie (czyli zagrać za co najmniej 75 złotych), po kursie 1,91. Do obrotu zalicza się tylko wygrane kupony.

Bonus za rejestrację – bukmacher LVBet

Bonus od LVBet dostaje każdy nowy gracz, który dokona pełnej rejestracji, czyli prześle skany swojego dokumentu tożsamości. Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych automatycznie pojawi się na koncie zaraz po pozytywnej weryfikacji przesłanych skanów dokumentów.

Bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie. Należy zagrać zakład składający się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

5/5 - (2 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz