Euro 21. Zakłady bukmacherskie. Co można obstawiać?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to czas żniw bukmacherskich. Jest to turniej, który elektryzuje nie tylko wiernych fanów piłki, ale także tych kibiców, którzy rzadziej oglądają mecze. Nie ma się co dziwić, że bukmacherzy przygotowują na czas Euro21 specjalną ofertę zakładów.

Podstawowa oferta bukmacherska nie będzie różniła się wiele pomiędzy poszczególnymi bukmacherami. Każdy z kilkunastu legalnych bukmacherów w Polsce będzie miał na swojej liście kursowej wszystkie mecze Mistrzostw Europy, a także dodatkowe kursy przygotowane do każdego meczu. Wśród nich znajdą się na pewno kursy:

  • over/under na liczbę bramek,
  • handicapy,
  • handicapy azjatyckie,
  • strzelców bramek,
  • wynik do przerwy,
  • dokładny wynik meczu,
  • liczbę rzutów różnych, itd.

W sumie może być to nawet 300 dodatkowych kursów do każdego meczu. Na pewno będzie z czego wybierać i każdy gracz powinien zrobić dobrą analizę nie tylko możliwych rozstrzygnięć, ale tego jaki w ogóle kurs warto postawić.

Euro 21. Kto będzie mistrzem?

Specyfika turnieju mistrzowskiego sprawia, że do typowania jest bardzo dużo zdarzeń, których normalnie nie ma w ofercie kursowej. Jednym z nich jest np. typ na Mistrza Europy. Każdy bukmacher będzie miał go w swojej ofercie. Jak widzi szanse poszczególnych ekip bukmacher Betclic? Faworytami do tytułu są Francuzi i Anglicy (kurs 6,0), a tuż za nim Belgowie (6,50). Nieco niżej stoją notowania Hiszpanów i Niemców (8,0). Polacy na tronie? To byłaby wielka niespodzianka – kurs 100.

Euro 21.  Kto wyjdzie z grupy?

To nieco łatwiejsze typowanie. Przecież w każdej z grup są cztery zespoły i mimo wszystko dość łatwo wytypować tę drużynę, która zajmie jedno z dwóch pierwszych miejsc albo będzie jedną z czterech najlepszych wśród ekip z trzecich miejsc. Polska według bukmachera Totolotek niemal na pewno wyjdzie z grupy. Kurs na takie zdarzenie to 1,20.

Euro 21. Ile punktów zdobędzie Polska?

Bukmacher Totolotek przygotował bardzo bogatą ofertę związaną z Euro21. Można typować, ile dokładnie punktów w fazie grupowej zdobędzie każda z występujących drużyn. Hiszpania zakończy udział w grupie z kompletem oczek? Kurs na takie zdarzenie wynosi 2,25.

Kto będzie królem strzelców Euro21? 

Faworytów jest kilku. Cristiano Ronaldo, Harry Kane czy Robert Lewandowski? Oczywiście wiele zależy od tego, jak daleko zajdzie reprezentacja danego kraju. Choć możliwy jest też wyskok w jednym meczu. Przecież zdarzały się turnieje, w których jeden zawodnik zdobywał pięć goli w jednym meczu i „dowiózł” tytuł króla strzelców.Euro 21.  Bramki w grupie

To również propozycja Totolotka. Polska w trzech meczach zdobędzie ponad 3,5 bramki? Można odebrać 185 złotych za postawioną „stówę”. Pomocny jest kod promocyjny Totolotka. Podobne kursy są wystawione dla każdej ekipy uczestniczącej w turnieju. 

Zakłady bukmacherskie Euro 21. Klasyfikacja końcowa

Bukmacher Fortuna przygotował listę kursową z możliwością typowania, które miejsce zajmie dana reprezentacja w turnieju. Można typować nie tylko zwycięstwo w turnieju, ale także miejsce na podium, w pierwszej ósemce czy szesnastce turnieju. 

Zakłady bukmacherskie Euro 21. Gdzie obstawiać mecze?

Jedno jest pewne – bukmacherzy jeszcze nas zaskoczą swoimi propozycjami. Warto śledzić na bieżąco listy kursowe, bo im wcześniej znajdziemy ciekawy kurs, tym większe szanse na to, że będzie on odpowiednio wysoki.

Gdzie obstawiać mecze bukmacherskie? Przede wszystkim warto pamiętać, żeby stawiać pieniądze u legalnych bukmacherów. Koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich ma w Polsce kilkunastu bukmacherów. Obstawianie spotkań u tych bukmacherów, którzy nie mają licencji w Polsce, grozi karą grzywny i przepadkiem wygranych.

Bukmacherzy w Polsce działają hybrydowo, mając zarówno punkty stacjonarne, jak i stronę internetową (np. STS, Fortuna, Totolotek, Forbet czy Etoto) lub też działają tylko w internecie (m.in. Betclic, Totalbet czy PZBuk). W obu przypadkach gra jest w pełni legalna. Należy jednak pamiętać, że grając przez internet, musimy dokonać rejestracji konta. Polega to na przesłaniu do bukmachera swoich danych osobowych. Chodzi m.in. o numer PESEL czy dowodu osobistego oraz adres zamieszkania. Co więcej, należy też przesłać skan swojego dokumentu tożsamości.

Co prawda można założyć też konto tymczasowe, ale wiąże się ono z tym, że nie będziemy mogli wypłacić wygranych, aż do momentu pełnej rejestracji.

Promocje bukmacherskie na Euro21

Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że polski rynek jest coraz bardziej konkurencyjny, więc na pewno przygotują dla swoich klientów promocje związane z turniejem. Szczególnie łakomym kąskiem będą nowi klienci, którzy jeszcze nie obstawiali u danego bukmachera.

Kody promocyjne ETOTO to w tym roku będzie łakomy kąsek i wielu graczy skorzysta z dodatkowej gotówki na koncie u tego buka.

Promocje na start rzeczywiście mogą być wtedy bardzo bogate. Gracze, którzy zaprzestali obstawiania u danego bukmachera, będą mogli zapewne liczyć na „freebety”, w zamian za dokonanie kolejnej wpłaty na bukmacherskie konto. 

5/5 - (2 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz